Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

AS is vilnoniniu neriu 4u.gif jis toks gaunasi kietokas smile.gif bet kaip paimu ji nert ciaudet vis pradedu lotuliukas.gif o siaip tai nelabai is svelnuju man jie ax.gif toks gaunas grinai kiliminis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 29, 13:11)
AS is vilnoniniu neriu  4u.gif  jis toks gaunasi kietokas smile.gif bet kaip paimu ji nert ciaudet vis pradedu  lotuliukas.gif  o siaip tai nelabai is svelnuju man jie  ax.gif toks gaunas grinai kiliminis  bigsmile.gif
o tai tu tokio grynai kiliminio nenori? g.gif
Atsakyti
Noriu 4u.gif as tokius siulus ir emiau kad kietas gautusi smile.gif tik va kad ciaudau kai paimu nert lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 28, 19:32)
Nu va man su tuo kilimu nesiseka  doh.gif  neriau ir se tau baiges siulai  doh.gif  tai lauksiu dabar kol gausiu tu siulu  unsure.gif aisku jej dar gausiu  blink.gif  lotuliukas.gif

Jeee gavau siulu thumbup.gif tik nezinau kada parves man juos doh.gif bet turetu ryt poryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 04 01, 23:57)
Jeee gavau siulu  thumbup.gif  tik nezinau kada parves man juos  doh.gif bet turetu ryt poryt  biggrin.gif
Tai kokio dydzio kilimuka jau nunerei? mirksiukas.gif
Atsakyti
Parodau ir aš savo pradėtą kilima, tik jis dar tik kilimukas lotuliukas.gif
neriu iš akrilinių siūlų tai turbūt reiks kažką siūt po apačia kad baisiai neslidinėtų g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2008 04 08, 12:50)
Parodau ir aš savo pradėtą kilima, tik jis dar tik kilimukas  lotuliukas.gif 
neriu iš akrilinių siūlų tai turbūt reiks kažką siūt po apačia kad baisiai neslidinėtų  g.gif

user posted image
Kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif Reiks ir man tada pabandyt is akriliniu siulu tongue.gif net neisivaizduoju, ka butu galima po apacia siut g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 04 08, 13:49)
Kaip grazu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Reiks ir man tada pabandyt is akriliniu siulu tongue.gif net neisivaizduoju, ka butu galima po apacia siut  g.gif


Ačiū blush2.gif
Nu šitie tokie šiurkštoki tai ir nusprendžiau pabandyt ir šiaip be proto jų prisipirkau kai buvo po 1 lt maximoj tai dabar suku galvą kur kišt tai ir pradėjau kilimą biggrin.gif

O po apačia aš galvoju medžiagas kokias kietas prisiut g.gif nu sulopyt ar kažką kad tokio dydžio skrituliui užtektų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 08 balandžio 2008 - 13:06
O aš taip ir nesugalvoju, kokia medžiagą po apačia prisiūt. Norėtųsi, kad ir neslystų, ir tvirta būtų ax.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuoskytej: 16 balandžio 2008 - 08:45
QUOTE(linuoskytej @ 2008 04 16, 09:45)
O aš taip ir nesugalvoju, kokia medžiagą po apačia prisiūt. Norėtųsi, kad ir neslystų, ir tvirta būtų  ax.gif  g.gif



Aš dar tik neriu tai neturiu tokio galvos skausmo biggrin.gif
gal gobelenas tiktų? g.gif reiks važiuot į gariūnus knistis po medžiagas biggrin.gif reiktų kažko šiurkštaus aš taip įsivaizduoju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 16 balandžio 2008 - 12:48
Benaršydama nete radau keletą pavyzdėlių, gal kam patiks, o gal šiaip kils minčių 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 21 balandžio 2008 - 21:22
Oho, kokie grazumai !!!! bigsmile.gif
Atsakyti