Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

mačiau kilimui gražų raštelį virbalais Rknygoje RELJEFINIAI IR KIURI RŠTAI VIRBALAIS

QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 03, 22:34)
Neseniai viename žurnale pamačiau nuotraukas nertų kilimų ir jie atrodė tiesiog fantastiškai. Gal kuri esat bandžiusi nerti?  g.gif  bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Ona2008 @ 2008 03 19, 11:13)
mačiau kilimui gražų raštelį virbalais  Rknygoje RELJEFINIAI IR KIURI RŠTAI VIRBALAIS

Na, Ona2008, gal gana tos reklamos doh.gif O kitų knygų turbūt nesat varčiusi, kad visur tik šią linksniuojat? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 03 19, 12:51)
Na, Ona2008, gal gana tos reklamos doh.gif O kitų knygų turbūt nesat varčiusi, kad visur tik šią linksniuojat? blink.gif



Jo čia geras pastebėjimas biggrin.gif thumbup.gif juo labiau kad tema lygtais ir apie nėrimą o ne apie mezgimą biggrin.gif o jei fantazija gera tai galima tada jau iš bet kokios knygos mezgimo/nėrimo raštą kilimui pritaikyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ona2008 @ 2008 03 19, 11:13)
mačiau kilimui gražų raštelį virbalais  Rknygoje RELJEFINIAI IR KIURI RŠTAI VIRBALAIS


Kilimas kiauraraščiu?...
Atsakyti
http://docepontinhos.blogspot.com/

Paziurekit sitam puslapeli yra is skiauciu pvz. kaip daryti kilimukus
Atsakyti
Geras puslapiukas saunuole thumbup.gif tik va kokia medziaga labiausiai tiktu kad minksta butu? g.gif
Atsakyti
Ten kiek supratau yra reikalinga medziagyte su elastanu.O siaip as manau galima ir is savo senu kokiu atraizu g.gif
Va cia spausk ant kiekvienos nuotraukytes aiskiau pamatysi
http://mulher.terra....-EI1377,00.html
Atsakyti
As kaip tik dabar daug turiu ivairiu tokiu patalynes medziageliu g.gif bet man jos kazi ar tiktu g.gif
Atsakyti
[quote=Koxamte,2008 03 25, 20:06]
As kaip tik dabar daug turiu ivairiu tokiu patalynes medziageliu g.gif bet man jos kazi ar tiktu g.gif
Gal ir tiktu ,ziurint kur kilimukas bus dedamas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif Geru ideju cia pamaciau thumbup.gif , o vis galva lauziau kur reiks deti siulu likucius.dabar galesiu dukrytei kilima nunerti.Tik galvoju jei vilnoniai siulai, ar nebus per siurkstus g.gif nes tokiu likuciu daugiausia turiu
Atsakyti
Nu va man su tuo kilimu nesiseka doh.gif neriau ir se tau baiges siulai doh.gif tai lauksiu dabar kol gausiu tu siulu unsure.gif aisku jej dar gausiu blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2008 03 25, 22:44)
Sveikos mezgejeles  4u.gif  Geru ideju cia pamaciau thumbup.gif , o vis galva lauziau kur reiks deti siulu likucius.dabar galesiu dukrytei kilima nunerti.Tik galvoju jei vilnoniai siulai, ar nebus per siurkstus  g.gif nes tokiu likuciu daugiausia turiu
visai nesiurkstus is vilnoniu siulu turetu gautis - man atrodo, kad kaip tik patvaresnis g.gif
Atsakyti