Įkraunama...
Įkraunama...

Nertas kilimas

Neseniai viename žurnale pamačiau nuotraukas nertų kilimų ir jie atrodė tiesiog fantastiškai. Gal kuri esat bandžiusi nerti? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 03, 21:34)
Neseniai viename žurnale pamačiau nuotraukas nertų kilimų ir jie atrodė tiesiog fantastiškai. Gal kuri esat bandžiusi nerti?  g.gif  bigsmile.gif

ne, bandžius nesu, bet vienu metu buvau susigundžius tokį nunert. Manau, iš tinkamų siūlų visai greit ir gražiai gautųsi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 03, 21:34)
Neseniai viename žurnale pamačiau nuotraukas nertų kilimų ir jie atrodė tiesiog fantastiškai. Gal kuri esat bandžiusi nerti?  g.gif  bigsmile.gif


vat nertų tai nė nemačius..... Man tai teko su tokia adata kilimukus ir pagalvėles badyt - tai gaunasi tokiom kilpelėm.
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 04 gruodžio 2007 - 12:21
QUOTE(neringata @ 2007 12 04, 14:21)


Atodo neblogai,bet jauciu man kantrybes neuztektu
Atsakyti
As tai pamaciau viename zurnale pavyzdziu, tai pradejau nerti apvalu kilimiuka. Kada pabaigsiu - net neisivaizduoju
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 12 04, 12:21)

Gražu. thumbup.gif
Ir man neatrodo labai sunku. ax.gif
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 06, 16:25)
As tai pamaciau viename zurnale pavyzdziu, tai pradejau nerti apvalu kilimiuka. Kada pabaigsiu - net neisivaizduoju

Kai pamačiau šią tavo temą, norėjau klausti, ar negali kaip nors parodyti tų pavyzdėlių iš žurnalų. g.gif

Mano mama ir aš esam nėrusios nemažai apvalių kilimėlių ir ne tik apvalių - atsimenu, tokį lyg liūto formos bandžiau nerti kažkada. Gaila, dabar nebeturiu ko parodyti, jau susidėvėjo arba išdovanoti...
Atsakyti
As kaip tik neriu kilima, tik niekaip negaliu uzbaigt schmoll.gif Neriu aplink, vis garbanojas, vis nuardau... MB ta mano darba "sombreru" vadina, nes spalvytes panasios i somberiskasias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Biufika @ 2007 12 09, 12:24)
Kai pamačiau šią tavo temą, norėjau klausti, ar negali kaip nors parodyti tų pavyzdėlių iš žurnalų. g.gif
gaila, kad namie skenerio neturim. Tie pavyzdeliai visai paprasti, zurnale Moters savaitgalio patarimai Rankdarbiai spalio Nr. 5 (16), paskutiniame puslapyje
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 13, 16:49)
gaila, kad namie skenerio neturim. Tie pavyzdeliai visai paprasti, zurnale Moters savaitgalio patarimai Rankdarbiai spalio Nr. 5 (16), paskutiniame puslapyje

O tai yra kas nors panašaus į tuos kilimėlius, kuriuos neringata čionai parodė? g.gif
QUOTE(neringata @ 2007 12 04, 12:21)


linuoskytej, ar jau nunėrei savo kilimėlį, parodyk. rolleyes.gif
Beje, juk galima ir žurnalo puslapį nupaveiksluoti ir tada įdėti čionai nuotrauką. Jei turi skaitmeninį fotoaparatą. Nors mes su tavim galim ir per kokį meet'ą susitikt ir tu atsineštumei tą žurnaliuką, o aš jį pažiūrėčiau, tada sužinočiau, kokie kilimėliai tave sudomino. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Biufika @ 2007 12 13, 17:46)
O tai yra kas nors panašaus į tuos kilimėlius, kuriuos neringata čionai parodė? g.gif
linuoskytej, ar jau nunėrei savo kilimėlį, parodyk. rolleyes.gif
Beje, juk galima ir žurnalo puslapį nupaveiksluoti ir tada įdėti čionai nuotrauką. Jei turi skaitmeninį fotoaparatą. Nors mes su tavim galim ir per kokį meet'ą susitikt ir tu atsineštumei tą žurnaliuką, o aš jį pažiūrėčiau, tada sužinočiau, kokie kilimėliai tave sudomino. mirksiukas.gif
ne, ten paprastuciai apvalus nufotkinti ir tiek.
Skaitmeninio fotiko neturiu, tai ir negaliu nufotkint to puslapio verysad.gif Na, pabandziau su telefonu nufotkint, tai tikiuosi, kad nors kiek matysis tas puslapis
user posted image
O as savo kilimuko dar nebaigiau. Dabar esu nunerus dar tik 60 cm skersmens ir kolkas jis atrodo taip user posted image
Biufika, tikrai per koki meeta galim susimatyt mirksiukas.gif
Atsakyti
liniuoskytej, visai gera nuotrauka, viskas puikiai matosi. thumbup.gif
Taip, tokius apvalius kilimėlius mes su mama ir nerdavom, paskui ji išbandė ir stačiakampį kilimėlį, tokiu pat stiliumi, gerai, kad MB man priminė, kad mes jį turim ir naudojam - esam kambaryje prie balkono durų pasidėję.
Rytoj įmesiu nuotraukų, nes bus šviesiau (tikiuosi), dabar jau vakaras ir prie šokio apšvietimo nelabai matysis. Be to, jau ir mažylis atsibudo po pietų miegiuko, neduos man fotografuoti prie kompiuterio sėdėti. mirksiukas.gif
Atsakyti