Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Hr-v

sveiki 4u.gif neseniai nusipirkome honda hr-v.tenka ir man ja pavairuoti,labai liuks masiniuke thumbup.gif labai butu idomu suzinoti jusu nuomone apie ja.gal kas zinote kokiu minusu apie ja,ar pliusu?laukiu atsiliepimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ax.gif na negi niekas neturi ka pasakyti apie sia masina g.gif gal kas turit problemu su ja?idomu butu suzinoti.nagi,kur jus,atsiliepkit unsure.gif smile.gif
Atsakyti
Na mes turejom 2002 metu Hrv tikrai lb faina masinyte thumbup.gif

Man jinai tikrai lb patiko bedu tai tikrai neturejom smile.gif

Ir siaip masinyte buvo super nes buvo su remais apsauginiais tai atrode tikrai super smile.gif

Mamyte vazinejo ilgai ir laimingai as ir pats pavairuodavau retkarciais nors man kai po sportines ilendu i tokias aukstesnes masinas tai kazkaip nlb tas vairavimas bet siaip tai tikrai mano nuomone geras masiniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slotas @ 2007 12 02, 18:44)
Na mes turejom 2002 metu Hrv tikrai lb faina masinyte  thumbup.gif

Man jinai tikrai lb patiko bedu tai tikrai neturejom  smile.gif

Ir siaip masinyte buvo super nes buvo su remais apsauginiais tai atrode tikrai super  smile.gif

Mamyte vazinejo ilgai ir laimingai as ir pats pavairuodavau retkarciais nors man kai po sportines ilendu i tokias aukstesnes masinas tai kazkaip nlb tas vairavimas bet siaip tai tikrai mano nuomone geras masiniukas  mirksiukas.gif

aciu sunglasses2.gif nu taip,su apsauginiais remais ji tikrai ciotkai atrodo ir spoilerio butinai reikia .na bet cia ateities planai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivux33 @ 2007 12 03, 19:56)
aciu sunglasses2.gif nu taip,su apsauginiais remais ji tikrai ciotkai atrodo ir spoilerio butinai reikia .na bet cia ateities planai ax.gif


O pas mane be apsauginiu remu, bet svarbu spoileris yra blush2.gif
siaip kol neturejau HR-V as ju mieste ir nepastebedavau... gal ju tiek ir nebuvo, bet dabar tai ju tikrai nemazai... bet pati masina labai smagi ir kol kas (tfu tfu) jokiu problemu neturejau smile.gif
Atsakyti
As irgi vairuoju si masiniuka thumbup.gif jau virs dvieju metu ir jokiu bedu neturiu ir neturejau tfu tfu tfu mirksiukas.gif
Manoji su spoileriu gale, ir pagal spoileri galime atskirti dvieju ar keturiu varomuju yra masiniukas. Tik keturiu varuomuju masinos sios turi spoilerius ax.gif

Vienas minusas benzo ryja nemazai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivoncikas @ 2010 05 15, 14:48)
As irgi vairuoju si masiniuka  thumbup.gif jau virs dvieju metu ir jokiu bedu neturiu ir neturejau tfu tfu tfu  mirksiukas.gif
Manoji su spoileriu gale, ir pagal spoileri galime atskirti dvieju ar keturiu varomuju yra masiniukas. Tik keturiu varuomuju masinos sios turi spoilerius  ax.gif

Vienas minusas benzo ryja nemazai  doh.gif


na mano su spoileriu, bet varoma tik 2 ratais smile.gif ir benzo daug neryja, nes ne 4 varomi smile.gif) labai as juo patenkinta smile.gif ir viena karta net susijuokiau garsiai, kai ir priesais vaziuojancio tokio pacio masinuko vairuotojas atsisuko paziuret kas uz vairo, nes as irgi nesusilaikau akimis nepalydejusi smile.gif
Atsakyti