Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

kokie liudni postai siais metais sad.gif
sandra24 stiprybes tau. laikykis.
brrr paciai pradejo byret asaros, kai pradejau skaityt tavo postus
Atsakyti
Su Naujaisiais visas jus sveikinu 4u.gif Senokai cia lankiausi. Kaip gaila, kad pas mus forume naujieji taip liudnai prasidejo. Uzjauciu Arniuko tevelius verysad.gif
Si menesi mano maziuka planuoja operuoti (keis kraujagysle). Planavo sia savaite, bet sake, kad labai daug buvo operaciju per sventes ir nori siek tiek atsigauti. Tad skambinsim pirmadieni. Gal kas zino, ar salta palatose ziema? Pirma karta buvom pavasari ir tai i bokselius vezem sildytuva. Gal po remonto silciau?
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 01 09, 18:32)
Su Naujaisiais visas jus sveikinu  4u.gif  Senokai cia lankiausi. Kaip gaila, kad pas mus forume naujieji taip liudnai prasidejo. Uzjauciu Arniuko tevelius  verysad.gif
Si menesi mano maziuka planuoja operuoti (keis kraujagysle). Planavo sia savaite, bet sake, kad labai daug buvo operaciju per sventes ir nori siek tiek atsigauti. Tad skambinsim pirmadieni. Gal kas zino, ar salta palatose ziema? Pirma karta buvom pavasari ir tai i bokselius vezem sildytuva. Gal po remonto silciau?

sveika, palatose tikrai nera salta netgi sakyciau per karsta,paskutini karta gulejau2007 12 22.kokio tavo maziukas amziaus?ir kokia jusu diagnoze? nes mums taippat detas kraujagyslinis protezas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rusneliukas @ 2008 01 09, 13:20)
Stibrybes Sandra24 4u.gif  4u.gif

Kaip sekasi Iri suneliui?

O mes pirmadieni vaziuosim pas Lankuti. Siandien buvom pas savo pediatre, tai sake kad uzesys stiprus, ir visai nesumazejes schmoll.gif  Labai laukiu vizito i santariskes ir tikiuosi kad naujienos bus tiktai geros.


Mano sunus labai sustiprejo, yra aktyvus, viskuo domisi thumbup.gif , tik atrodo ne pagal savo amziu. Valgo kaip peliukas, ir svoris neauga, pasieke 5 kg ir sustojo. Sausio 24 vaziuosim pas Lankuti, tai bijau kaip ir kiekviena karta, kad pasakys ka nors baisaus, nors dazniausiai viskas buna gerai.
Tik vat rankos ir kojos baisiai melynos kartais pasidaro, ar ne bus jau laikas vel operuot? g.gif
Atsakyti
Mes po 2 savaiciu skambinsim Lankuciui tarsimes kada atvykti gultis, jau reiks operuoti. Dabar tos dienos tokios siaubingos, neramu......
Atsakyti
Stiprybės Jums visoms!!! 4u.gif heart.gif
Atsakyti
mano mazyliui 1,8m. diagnoze - bendras arterinis kamienas.
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 01 10, 15:40)
mano mazyliui 1,8m. diagnoze - bendras arterinis kamienas.

O Jusu mazylis operuotas? Maniskei buvo nustatyta tokia diagnoze(aciu Dievui, klaidingai), tai gyd. sake, kad butina operuot per pirma gyvenimo menesi g.gif
Atsakyti
Geriausias laikas operuoti 1,5men. Tada maniski ir operavo. Sake, jog operacija truks 5val, o vyko tik 3. Neaisku kaip bus dabar.

Papildyta:
Sandra24, aciu uz informacija bigsmile.gif
Atsakyti
Mes jau po apziuros. Musu SPD skylute nedideja thumbup.gif , net siek tiek sumazejo thumbup.gif . Po menesio vel reikes pasirodyti.

QUOTE(Iri @ 2008 01 10, 12:07)
Mano sunus labai sustiprejo, yra aktyvus, viskuo domisi  thumbup.gif , tik atrodo ne pagal savo amziu. Valgo kaip peliukas, ir svoris neauga, pasieke 5 kg ir sustojo. Sausio 24 vaziuosim pas Lankuti, tai bijau kaip ir kiekviena karta, kad pasakys ka nors baisaus, nors dazniausiai viskas buna gerai.
Tik vat rankos ir kojos baisiai melynos kartais pasidaro, ar ne bus jau laikas vel operuot?  g.gif


Labai dziaugiuosi uz jus ir tikiuosi operacijos neprereiks.
Atsakyti
O mes vakar taip ir nebeisvaziavom, nes neturejo kur priglaust doh.gif Dabar reikia skambint rytoj ir toliau laukt vietos unsure.gif Va sitas laukimo ir nezinios etapas labiausiai neramina verysad.gif
Atsakyti
Ir mes skambinomes (pirmadieni), sake ta pati, kad nera vietu. reikes skambinti ketvirtadieni. nervu tampymas ir daugiau nieko.
Papildyta:
Viena ausim nugirdau, kad seniunijos ismoka neigaluma turintiems vaikams kazkokius pinigelius. Gal ka nors apie tai girdejot, zinot?
Atsakyti