Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(sandra24 @ 2008 01 06, 22:43)
sveika as naujoke! pries tris dienas palaidojau savo 2men SUNELI ARNIUKA.labai sunku kalbeti bet noriu gauti daug atsakymu i man rupimus klausymus, bei kitoms mamos patarti.kokia jusu diagnoze?
Papildyta:

kokia jusu diagnoze?


Sandra24, gal tau nelabai rūpės mano diagnozė, bet esu su TAVIMI. Toliau žodžiai yra beverčiai...
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 01 02, 10:22)
Sveikinam su Naujaisiais metais! Tegul bus jie geresni ir nebeatnes mums ir musu seimoms skausmo ir blogu minciu. Tegul vaikuciai auga stiprus ir laimingi, o mes dziaukimes kiekviena ju diena ir pasiekimais.

Ir palaikykime mamas, kuriu vaikuciai igimtu sirdies ydu skyriuje mire per sias sventes, pasimelskime uz angeliukus. Ju tevams niekada nebebus tos sventes linksmos.



QUOTE(sandra24 @ 2008 01 06, 23:43)
sveika as naujoke! pries tris dienas palaidojau savo 2men SUNELI ARNIUKA.labai sunku kalbeti bet noriu gauti daug atsakymu i man rupimus klausymus, bei kitoms mamos patarti.kokia jusu diagnoze?


Sandra24 console.gif Kai jaukiai su šeima šventi, sunku suvokti, kad kažkas tuo metu kovoja dėl gyvenimo. Kad reanimacijoje švenčių nebūna...
Atsakyti
Sandra,

Kaip TU jauties? Dar karta atsiprasau, kad pataikiau paskambinti tokiu metu... Gerai, kad bendrauji, neuzsisklendi. As nezinociau, ka daryti, jei nerasciau, kas mane suprastu. Jei galeciau, duociau dalele savo stiprybes, kad galetum pereiti visa ta kosmara
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 01 06, 21:12)
kad mišinuką per du kartus suvalgo - tai visai normalu. Ir sveikiems vaikams tai normalu. Pagrindinis dalykas - nepavėluoti su operacija tiems, kam jos reikia ir kam yra labai neilgas laikas, kai galima operuoti. Jei bus pavėluota - operacijos nebegalima bus atlikti (nes atsiranda negrįžtami pokyčiai, kurių nebegalima koreguoti, bet šiais laikais taip neturėtų nutikti) ir vaikas kentės visą likusį gyvenimą, kaip atsitiko ir man.


Tai suneli sake puses metu operuos, o jam dar nera. Jei taip sake, tai tikiuosi nebus paveluota. Mes rytoj jau vaziuojame tikrintis....
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Su praejusiom sventem 4u.gif
Astoldita, mums buvo atviras botalo latakas(cia kiek suprantu, tas pats g.gif )... Ji uzdare pirmos operacijos metu(kaip gyd. issireiske, tuo paciu kartu). mazei tada buvo 5sav. mirksiukas.gif
Sandra24, dideliausia uzuojauta Jusu seimai console.gif
O mes turbut kita sav. gulsimes i skyriu tyrimams ir turbut operacijai unsure.gif Planuoja daryt zondavima ir tada jau spresti, kokia operacija daryt - uzdaryt SPD(bet tada lieka transpozicija doh.gif ) ar hemi fontena... Del gulimosi dar tarsimes penktadieni, nes sake, kad po svenciu nemazai darbu susiskaupe unsure.gif
Atsakyti
[quote=jjurgite,2008 01 07, 14:51]
Sveikutes smile.gif
Su praejusiom sventem 4u.gif
Astoldita, mums buvo atviras botalo latakas(cia kiek suprantu, tas pats g.gif )... Ji uzdare pirmos operacijos metu(kaip gyd. issireiske, tuo paciu kartu). mazei tada buvo 5sav. mirksiukas.gif
Ovalioji anga ir arterinis botalo latakas kaip suprantu yra ne tas pats unsure.gif Nors botalo latakas irgi turi užsitraukti gimus kaip suprantu g.gif O kodėl jums operavo,ar jis buvo didėjantis,ar trikdė kraujotaką ar dėl kokių kitų priežasčių unsure.gif Mums tą ovaliąją angą reikėtų uždaryti jei ji didėtų ar trukdytų normaliai kraujotakai,taip gyd sakė g.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2008 01 07, 14:59)
Ovalioji anga ir arterinis botalo latakas kaip suprantu yra ne tas pats unsure.gif Nors botalo latakas irgi turi užsitraukti gimus kaip suprantu g.gif O kodėl jums operavo,ar jis buvo didėjantis,ar trikdė kraujotaką ar dėl kokių kitų priežasčių unsure.gif Mums tą ovaliąją angą reikėtų uždaryti jei ji didėtų ar trukdytų normaliai kraujotakai,taip gyd sakė  g.gif

na, mum yra dar ir kitu problemu... Ta karta siaurino plautine arterija ir tuo paciu uzdare botala mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,senai cia berasiau...Mes kaip visada sirguliuojam.Atrodo jau apsveiksta,bet gerklyte gyd randa vis paraudusia verysad.gif Neprisiruosiu pasiskambint i Vilniu,bijau gilint sielos zaizda.Nes nemanau kad svarbaus ka pasakys...Bet reiks.O as esu ta mama,kur esu seniau rasius kad vaikui nutarta persodint ir plauciukus ir sirdute.As nika pasikeiciau,todel galiu prisistatyt per nauja.Nuosirdziausiai linkiu,kad jusu vaikiukams viskas butu gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 01 07, 14:01)
Sandra,

Kaip TU jauties? Dar karta atsiprasau, kad pataikiau paskambinti tokiu metu...  Gerai, kad bendrauji, neuzsisklendi. As nezinociau, ka daryti, jei nerasciau, kas mane suprastu. Jei galeciau, duociau dalele savo stiprybes, kad galetum pereiti visa ta kosmara

sveikute jauciuosi ne kaip labai truksta ARNIUKO...labai noriu uzduoti daug klausymu ir gauti atsakymus i juos.buvau siandien ant kapelio uzdegiau zvakutes...taip pasidare sirdi salta, jauciu tustuma. klausiau savo ginekologes kada po cezario pjuvio galiu vel planuoti nestuma,sake , kad po pusmecio, bet labai bijau kad nebutu tas pats kaip mano ANGELIUKUI!Senoji tu labai patyrus ir daug zinai apie sirdinukus.pasakyk man ar mano MAZIUKUI skaudejo pries mirti?ar jam galejo pakenkti stiprus verkimas?as ta diena buvau labai nervuota ir ji gan grubiai supau ant ranku ar tai galejo ji isgasdinti, jam pakenkti?
Atsakyti
QUOTE(sandra24 @ 2008 01 08, 16:00)
sveikute jauciuosi ne kaip labai truksta ARNIUKO...labai noriu uzduoti daug klausymu ir gauti atsakymus i juos.buvau siandien ant kapelio uzdegiau zvakutes...taip pasidare sirdi salta, jauciu tustuma. klausiau savo ginekologes kada po cezario pjuvio galiu vel planuoti nestuma,sake , kad po pusmecio, bet labai bijau kad nebutu tas pats kaip mano ANGELIUKUI!Senoji tu labai patyrus ir daug zinai apie sirdinukus.pasakyk man ar mano MAZIUKUI skaudejo pries mirti?ar jam galejo pakenkti stiprus verkimas?as ta diena buvau labai nervuota ir ji gan grubiai supau ant ranku ar tai galejo ji isgasdinti, jam pakenkti?


Linkiu daug stiprybes jusu seimai.
Atsakyti
QUOTE(sandra24 @ 2008 01 08, 16:00)
sveikute jauciuosi ne kaip labai truksta ARNIUKO...labai noriu uzduoti daug klausymu ir gauti atsakymus i juos.buvau siandien ant kapelio uzdegiau zvakutes...taip pasidare sirdi salta, jauciu tustuma. klausiau savo ginekologes kada po cezario pjuvio galiu vel planuoti nestuma,sake , kad po pusmecio, bet labai bijau kad nebutu tas pats kaip mano ANGELIUKUI!Senoji tu labai patyrus ir daug zinai apie sirdinukus.pasakyk man ar mano MAZIUKUI skaudejo pries mirti?ar jam galejo pakenkti stiprus verkimas?as ta diena buvau labai nervuota ir ji gan grubiai supau ant ranku ar tai galejo ji isgasdinti, jam pakenkti?


Sveika,

tikrai to nezinau. Ir nezinau, kad reanimacijoje dare, bet nemanau, kad butu dare ka nors labai skausmingai, nes ir is skausmo vaikui gali pasidaryti blogai. Tu sakei, kad buvo umus sirdies nepakankamumas, o tai mane tada isgasdino. Sudikiene yra sakiusi, kad operacija gali buti sekminga, bet jei d. skilvelis atsisako dirbti, tai nieko nepadarysi. Turbut tas skilvelis ir nesusitvarke su kruviu. Jei taip ir butu buve toliau, tikrai nelabai mielas tas gyvenimas vaikui. Turi su tuo susitaikyti. Maniskiam yra letinis ir beveik nepastebimas nepakankamumas ir tai - palaksto ir eina ilsetis. Sako: "pavargau".
Tik nepradek kaltinti saves del to, ka padarei ar ko nepadarei. Jei su sirdute nebutu buve taip blogai, vaikui verkimas ar grubokas supimas tikrai nebutu pakenkes.

O kiek bendrauju su mamomis, kurios susilauke vaikuciu po to, visi jie sveikuteliai. Pasikartojimo, kad kitas vaikas taip pat bus su sirdies yda - vos 1 procentas. Tas puse metu skirtas TAU, pasirupink savimi, pailsek, tada galvosi apie kita vaikuti.
Atsakyti
Stibrybes Sandra24 4u.gif 4u.gif

Kaip sekasi Iri suneliui?

O mes pirmadieni vaziuosim pas Lankuti. Siandien buvom pas savo pediatre, tai sake kad uzesys stiprus, ir visai nesumazejes schmoll.gif Labai laukiu vizito i santariskes ir tikiuosi kad naujienos bus tiktai geros.
Atsakyti