Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(deimirita @ 2008 09 19, 15:57)
http://www.ekg.lt/skyrius_7_3_2.html      va gal cia rasi priezastis  g.gif


Ačiū 4u.gif
QUOTE(pleistakaulis @ 2008 09 19, 21:00)
na hiperetfofija tai reiskia, kad sustorejes desniojo skilvelio raumuo, o tai nutinka kai desnys skilvelis dirba didesni darba nei jam priklausytu (tarkim yra susiarejusi anga pro kuria kraujas is desnio skilvelio patenka y plauciu kamiena)..bet jei skaitet ta internetine nuoroda, tai pastebejot, kad ten parasyta, jog desnio skilvelio hipertrofija sunku nustatyti, tai gal jus turejot galvoj kairy skilveli?

Ačiū 4u.gif Lyg daktarė minėjo dešinį g.gif Matyt, reikia kantriai palaukt echoskopijos ir tada paaiškės viskas.

Visiems vaikučiams linkiu daug, daug sveikatytės 4u.gif O mamytėms stiprybės 4u.gif
Atsakyti
[quote=Tortura,2008 09 18, 13:17]
Labas:)
mes jau grizom siandien namo po operacijos:)
viskas pavyko sklandziai gerai. ir tyrimai puikus.. tfu tfu tfu

clap.gif clap.gif clap.gif Jetau kaip Jums faina. Pavydziu Jums baltu pavydu... Musu reikalai nusikelia tolyn ir tolyn, dabar mazoji sloguoja iki bambos doh.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, ka tik gryzom is sirdies ir chirurgijosd kliniku, buvom pas gyd. Sudikiene. labai sauni gydytoja, labai mus nuramino, zmogiskai paaiskino. Musu PPd gereja, skylute 2-3 mm., o gal ir mazesne pasak jos apytikriai, sake kau dideti tikrai nebeturetu, bet ir mazeti kazin ar mazes:(, nes jau skulutes krastai kieteja, bet dar minejo, jog su tokia skylute kaip musu ir sportuot gales ir gyvenimui netrukdys, uz privacia konsultacija aisku brangiai gavos moketi, bet uztat ir sirdis ramesne ir zinios geros:), labai dziaugiuosi ir sventai tikiu, kad skylute vis gi uzsitrauks:)
Atsakyti
QUOTE(koneliux @ 2008 09 22, 22:09)
Sveikos, mamytes, ka tik gryzom is sirdies ir chirurgijosd kliniku, buvom pas gyd. Sudikiene. labai sauni gydytoja, labai mus nuramino, zmogiskai paaiskino. Musu PPd gereja, skylute 2-3 mm., o gal ir mazesne pasak jos apytikriai, sake kau dideti tikrai nebeturetu, bet ir mazeti kazin ar mazes:(, nes jau skulutes krastai kieteja, bet dar minejo, jog su tokia skylute kaip musu ir sportuot gales ir gyvenimui netrukdys, uz privacia konsultacija aisku brangiai gavos moketi, bet uztat ir sirdis ramesne ir zinios geros:), labai dziaugiuosi ir sventai tikiu, kad skylute vis gi uzsitrauks:)

Labai su jumis džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
sveikutės,mamytės.ar tik nereiks mums grįšti į šį skyrelį verysad.gif mūsų pediatrė sakė,kad užesiuko jau nebesigirdi ir skylutė bus užsitraukusi,kardiologė sakė 1m.ateiti,o dabar ligoninėj gydytoja paklausė ar žinom,kad pas dukrytę smarkūs užesiukai g.gif tai kaip jie dingsta ir vėl atsiranda unsure.gif
visiems mažyliams po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 09 23, 01:12)
sveikutės,mamytės.ar tik nereiks mums grįšti į šį skyrelį verysad.gif mūsų pediatrė sakė,kad užesiuko jau nebesigirdi ir skylutė bus užsitraukusi,kardiologė sakė 1m.ateiti,o dabar ligoninėj gydytoja paklausė ar žinom,kad pas dukrytę smarkūs užesiukai g.gif tai kaip jie dingsta ir vėl atsiranda unsure.gif
visiems mažyliams po 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Labutis,mano dukrytei 6 metai,musu gydytoja tai girdi ta uzesiuka tai vel negirdi,Sako tas uzesys labai idomus kartais isryskeja o kartais visai nesigirdi,matyt taip buna vaikuciam g.gif o skyluciu jokiu nera ir KMUK konsultavomes sake labai svelnus vaikiskas uzesiukas kuri isaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaulis @ 2008 09 23, 10:39)
Labutis,mano dukrytei 6 metai,musu gydytoja tai girdi ta uzesiuka tai vel negirdi,Sako tas uzesys labai idomus kartais isryskeja o kartais visai nesigirdi,matyt taip buna vaikuciam  g.gif o skyluciu jokiu nera ir KMUK konsultavomes sake labai svelnus vaikiskas uzesiukas kuri isaugs  mirksiukas.gif

pas dukryte yra atvira ovalinė anga,ir sakė,kad ji užsitrauks,išaugama,bet pediatrė pasakė,kad užesiuko jau nebėra,jau ir užsitraukė ta angelė,o dabar kažkaip vėl tas pats doh.gif
Atsakyti

pas dukryte yra atvira ovalinė anga,ir sakė,kad ji užsitrauks,išaugama,bet pediatrė pasakė,kad užesiuko jau nebėra,jau ir užsitraukė ta angelė,o dabar kažkaip vėl tas pats doh.gif
[/quote]

O echoskopija dabar dare? Sioje situacijoje ji tiksliau parodytu... mirksiukas.gif ir Jums butu ramiau smile.gif
Atsakyti
darė echoskopa ir nelabai matėsi,tai dar darė krūtinės ląstos nuotrauką.tai atsakimas ir buvo atvira ovalinė anga.sakė,kad nepavojinga,kad išaugs 30% gyventojų tokią ydą turi.bet pikčiausia,,kad praneša jog užgijo,poto iš kitų daktarų dar išgirsti,kad labai smarkus užesiukas doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Nelabai tikėjausi, kad ir man teks kazkada tokia tema bendrauti, bet... Visko nutinka. Mano maziukui 5 mėn. Nuo gimimo jam diagnozuota ekstrasistolija + plaučių arterijos stenozė. Labai prašau, pasidalinkite savo patirtimi. Tiesa, jei neklystu, ar ne Kikes dukrele operavo del plauciu arterijos stenozes? Kaip smagu, kad viskas pavyko. Dziaugiuosi kaip uz savo vaikiuka! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta24 @ 2008 09 24, 14:53)
Sveikos, mamytes. Nelabai tikėjausi, kad ir man teks kazkada tokia tema bendrauti, bet... Visko nutinka. Mano maziukui 5 mėn. Nuo gimimo jam diagnozuota ekstrasistolija + plaučių arterijos stenozė. Labai prašau, pasidalinkite savo patirtimi. Tiesa, jei neklystu, ar ne Kikes dukrele operavo del plauciu arterijos stenozes? Kaip smagu, kad viskas pavyko. Dziaugiuosi kaip uz savo vaikiuka! 4u.gif


Zinoma, geriau butu, kad nereiketu cia lankytis, bet kad taip jau atsitiko, tad prasom uzeiti ir vis dazniau pasidalinti savo patirtimi. Mano dukrytei plauciu arterijos Voztuvo stenoze, pacios kraujagysles stenozes lyg ir nera. Tai siek tiek skiriasi. Mums dar nepadare planuojamos intervencijos verysad.gif (balionines angioplastikos), bet kai tik baigsime sloguoti, vel ruosimes jai.
Kas del stenozes, tai Jusu situacija kiek suprantu palankesne mirksiukas.gif. O kokios prognozes Jusu vaikuciui? Ka planuoja daryti?
Atsakyti
Taip. taip. Suklydau. Veliau perskaiciau, kad Jums voztuvo, o ne pacios arterijos stenoze, ir kad tai nera tas pats. Na, o mums kardiologe klinikose sake, kad reikia laukti, ir kad vaikas turetu isaugt, lygiai kaip ir tą nelemtą ekstrasistoliją. Dar ji sake, kad tai nėra pavojinga, na bet as labai issigandau, kai man benesiojant savo maziuką nuogu užpakaliuku jis (t.y. užpakaliukas) visas pamėlynavo... Tada ir pasiskambinau į klinikas daktarei, ji liepė atvažiuot ir padarė neplaninę echoskopiją... prie mūsų ritmo sutrikimo dar prisidėjo ir ši ydelė... Dar ačiū Dievui, kad blogiau nėra. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodė viskas blogai:( O II ligoninėj, kur jį gimdžiau man pasakė, kad vaikas gali ir numirti - atseit tokia natūrali atranka...) Bet mes laukiam ir tikim, kad viskas bus gerai. Kita echoskopija paskirta po pusės metų. O ta balioninė angioplastika - sudėtinga operacija? Geriau jau jos neprireiktų... Ar jūsų mažylė nedūsta? Kaip jai pastebėjo šį sutrikimą?
Atsakyti