Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Prisidedam prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sesele, pasekeme jusu pavyzdziu ir iseidami is ligonines pasitikrinome pas savo kardiologe mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu visas ir linkiu dvasinės stiprybės, susitaikymo ir ramybės. Gražių Naujųjų! 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu mamytes ir ju vaikucius su Naujais metais,linkiu daug daug sveikatos,ir stiprybes.
Atsakyti

Sveikinam su Naujaisiais metais! Tegul bus jie geresni ir nebeatnes mums ir musu seimoms skausmo ir blogu minciu. Tegul vaikuciai auga stiprus ir laimingi, o mes dziaukimes kiekviena ju diena ir pasiekimais.

Ir palaikykime mamas, kuriu vaikuciai igimtu sirdies ydu skyriuje mire per sias sventes, pasimelskime uz angeliukus. Ju tevams niekada nebebus tos sventes linksmos.
Atsakyti
Sveikutes su naujais metais... rolleyes.gif
mes prie jusu. Mano suneliui tetrada fallot, paskutini karta pas kardiologe lankemes spalio pabaigoje, sake puses metuku reiks operuoti, turejome lapkriti vel vaziuot, bet paskambino kad Gumbiene atostogauja, tai db vyksim sausio 8d.labai nerimauju verysad.gif o Miliukui greit 6men, tai nezinau ka pasakys..
Atsakyti
Sveikos visos šios temelės lankytojos 4u.gif .Mano sūnui yra atvira ovalinė anga.Ją rado kardiologė kai jam buvo 2mėn.Metukų laiko lankėmės pas tą pačią kardiologę ir ji pasakė,kad anga tebėra ir nurodė atvykti kai sueis 2 metukai,tada spręs ar dar palaukti ar reiks operuoti verysad.gif jau artinasi vizitas pas gydytoją ir labai nerimauju.Gal kuriai yra tokia situacija,gal galėtumėt patarti kaip elgtis.kažkur skaičiau,kad seniau visai tokios ligos nedeagnozuodavo,nes nebūdavo tokios tobulos technikos ir žmonės nieko nežinodami ir nejausdami pragyvendavo su atvira ovaline anga visą gyvenima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2008 01 05, 23:22)
Sveikos visos šios temelės lankytojos 4u.gif .Mano sūnui yra atvira ovalinė anga.Ją rado kardiologė kai jam buvo 2mėn.Metukų laiko lankėmės pas tą pačią kardiologę ir ji pasakė,kad anga tebėra ir nurodė atvykti kai sueis 2 metukai,tada spręs ar dar palaukti ar reiks operuoti  verysad.gif jau artinasi vizitas pas gydytoją ir labai nerimauju.Gal kuriai yra tokia situacija,gal galėtumėt patarti kaip elgtis.kažkur skaičiau,kad seniau visai tokios ligos nedeagnozuodavo,nes nebūdavo tokios tobulos technikos ir žmonės nieko nežinodami ir nejausdami pragyvendavo su atvira ovaline anga visą gyvenima unsure.gif


Prisdedu prie visu sveikinimu! Mano nuomome: geriau gauti siuntima dar pas kuri kardiologa, tikrai nereikia laukti ir tiketizs kad savaime viskas bus gerai. Reikia tiketis kad bus, bet dar vienos nuomones tikrai nebus perdaug. Prasykite siuntimo i Santariskiu klinikos, jei gyvenote ne Vilniuje, tuo labiau neabejokite, vaziuokite kuo greiciau: blogo nepatars... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka @ 2008 01 02, 16:42)
Sveikutes su naujais metais... rolleyes.gif
mes prie jusu. Mano suneliui tetrada fallot, paskutini karta pas kardiologe lankemes spalio pabaigoje, sake puses metuku reiks operuoti, turejome lapkriti vel vaziuot, bet paskambino kad Gumbiene atostogauja, tai db vyksim sausio 8d.labai nerimauju verysad.gif o Miliukui greit 6men, tai nezinau ka pasakys..

Iš kokio miesto esat? Kada ir kas diagnozę nustatė? Kokius požymius matai?
Mano mergytei irgi Fallot tertada. 5,5mėn atlikta radikali ydos korekcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2008 01 05, 23:29)
Prisdedu prie visu sveikinimu! Mano nuomome: geriau gauti siuntima dar pas kuri kardiologa, tikrai nereikia laukti ir tiketizs kad savaime viskas bus gerai. Reikia tiketis kad bus, bet dar vienos nuomones tikrai nebus perdaug. Prasykite siuntimo i Santariskiu klinikos, jei gyvenote ne Vilniuje, tuo labiau neabejokite, vaziuokite kuo greiciau: blogo nepatars... ax.gif

Tai,kad kaip tik ta anga turi savaime užsitraukti.Ji paprastai užsitraukia vos kūdikiui gimus ir surikus.O pastaraisiais metais gimsta vis daugiau kūdikių su atvira ovaline anga.Kaip mums gyd aiškino ji kraujotakai įtakos neturi.O užsitraukia kitiems vaikams iki metukų,kitiems iki šešerių,o dar kitiems visą gyvenimą būna atvira.Svarbu,kad nedidėtų unsure.gif Ūžesiukų širdutėje mūsų gydytoja jokių negirdi schmoll.gif Konsultuotis turim važiuoti į Klaipėdą kas metai laiko. Man labai įdomu būtų sužinoti ar yra mamyčių,kurių vaikeliams buvo diagnozuota atvira ovalinė anga,per kiek laiko ji užsitraukė,kokių priemonių buvo imtasi smile.gif Labai laukiu pasisakymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2008 01 06, 12:55)
Iš kokio miesto esat? Kada ir kas diagnozę nustatė? Kokius požymius matai?
Mano mergytei irgi Fallot tertada. 5,5mėn atlikta radikali ydos korekcija  ax.gif



Mes esame is zarasu.2 ar 3 savaiciu Gumbiene nustate.Kai maudome aplink lupytes pamelynuoja, taip nezymiai, misinuka per du kartus suvalgo, tai gal pavargsta, svoris mazokas, nezinau del ydos ar taip. Kaip db dukryte jauciasi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fainulka: 06 sausio 2008 - 18:36
QUOTE(Fainulka @ 2008 01 06, 18:29)
Mes esame is zarasu.2 ar 3 savaiciu Gumbiene nustate.Kai maudome aplink lupytes pamelynuoja, taip nezymiai, misinuka per du kartus suvalgo, tai gal pavargsta, svoris mazokas, nezinau del ydos ar taip. Kaip db dukryte jauciasi? smile.gif


kad mišinuką per du kartus suvalgo - tai visai normalu. Ir sveikiems vaikams tai normalu. Pagrindinis dalykas - nepavėluoti su operacija tiems, kam jos reikia ir kam yra labai neilgas laikas, kai galima operuoti. Jei bus pavėluota - operacijos nebegalima bus atlikti (nes atsiranda negrįžtami pokyčiai, kurių nebegalima koreguoti, bet šiais laikais taip neturėtų nutikti) ir vaikas kentės visą likusį gyvenimą, kaip atsitiko ir man.
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 12 06, 16:35)
Laba diena visoms. Seniai nebuvau uzsukus. Mokslai kamuoja. Mano vaikis pagaliau pasieke 5 kg.  smile.gif  Reikia dar 1 kg, tada jau pradesim galvoti apie sirdeles operacija.

sveika as naujoke! pries tris dienas palaidojau savo 2men SUNELI ARNIUKA.labai sunku kalbeti bet noriu gauti daug atsakymu i man rupimus klausymus, bei kitoms mamos patarti.kokia jusu diagnoze?
Papildyta:
QUOTE(Lina R. @ 2007 12 24, 19:06)
Ramiu Kuciu ir linksmu Kaledu newyear.gif

kokia jusu diagnoze?
Atsakyti