Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

tortura,o jus operacijai guldo? kokios problemytes?
Atsakyti
guldo seniai planuotai operacijai.. problemu ne viena. bet viena is ju ir guldo si karta operuoti ppd- turim 12 mm sklyle priesirdziuose.
Atsakyti
Pagaliau ir as prisiskambinau Lankuciui thumbup.gif thumbup.gif Vaziuosim pas ji Rugsejo 1 diena.
Atsakyti
idomiai jis registruoja,mes pries dvi savaites skambinom,ir tik rugsejo treciai uzregistravo,o jus veliau skambinat,ir artimesnem dienom uzregistruoja g.gif
Atsakyti
atlaisveja gal tarpai kokie g.gif gal kokia konferencija atsisauke ir panasiai, nedarys juk piktybiskai
Atsakyti
Labas vakaras mamytes 4u.gif
As tik noriu visoms palinketi stiprybes ir tikejimo, kad jusu mazyliai pasveiks 4u.gif
As pati esu mama, kuriai vaikysteje buvo diagnozuota sirdies yda ... falot tetrada... operavo profesorius V.Sirvydis. Praejo jau 23 metai ir siandien as esu mama.
Laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čiaudanti bitė @ 2008 08 21, 23:32)
Labas vakaras mamytes 4u.gif
As tik noriu visoms palinketi stiprybes ir tikejimo, kad jusu mazyliai pasveiks 4u.gif
As pati esu mama,  kuriai vaikysteje buvo diagnozuota sirdies yda ... falot tetrada... operavo profesorius V.Sirvydis. Praejo jau 23 metai ir siandien as esu mama.
Laikykites 4u.gif  4u.gif  4u.gif

wub.gif Tokie pavydžiai tikrai įkvepia thumbup.gif

Mano dukrytei irgi Fallot tetrada, prieš 1,5m atlikta radikali ydos korekcija. Šiandien buvom Santrariškėse, tai net Lankutis stebėjosi, kaip puikiai viskas (operacija) pavyko, kad vaikas auga puikiai. Nekreipiant dėmesio į lopo nesandarumą (nedidėja thumbup.gif ), vožtuvo I laipsnio nesandarumą ir nedidelę stenozę. Bet mano akimis vaikas vystosi gerai, žaidžia ir bėgioja daug thumbup.gif

Tikiuos kad visos mamytės išgirs puikių žinių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loncelotas: 22 rugpjūčio 2008 - 14:32
Mano mergaitei buvo atliktos dvi operavijos,paskutine operacija buvo fonteno,gleno jungtis dare,ir as iki siol stebiuos kokia guvi mergaite,laksto,niekad nepavargsta thumbup.gif aisku laukiam dar vienos operacijos unsure.gif bet pasitikiu daktaru profesonalumu,ir mergaite po jos augs sveika,bei bus mamyte kazkada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deimirita @ 2008 08 22, 17:43)
Mano mergaitei buvo atliktos dvi operavijos,paskutine operacija buvo fonteno,gleno jungtis dare,ir as iki siol stebiuos kokia guvi mergaite,laksto,niekad nepavargsta  thumbup.gif  aisku laukiam dar vienos operacijos unsure.gif  bet pasitikiu daktaru profesonalumu,ir mergaite po jos augs sveika,bei bus mamyte kazkada  blush2.gif


Labas, mes irgi su Fontenu ir Glenu. Trecioji operacija laukia gal si rudeni ar ziema. Kokia jusu yda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senoji: 25 rugpjūčio 2008 - 20:14
4u.gif 4u.gif 4u.gif Labutis, širdukų mamytės, sveikatos jūsų vaikeliams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kas geresnio, kas blogesnio? Paskaitau - temelė aprimus, gal vaikučiai mažiau sirgs? g.gif
Mes jaučiamės gerai, tikrinsimės lapkričio mėn., kiek šeimos gydytoja klausė širdelės - tai sakė, kad viskas puiku. Nežinau, ką daryti dėl fizinio lavinimo pamokų, paprašiau šeimos gydytojos atleidimo, bet gal darau meškos paslaugą? g.gif
Lapkritį bus lygiai metai po operacijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ratatankė: 27 rugpjūčio 2008 - 07:51
Sveikos, mamytes smile.gif

As norejau pasigirti..mes grizome vakar po operacijos thumbup.gif . Isoperavo mums 13 mm PPD. Nervu buvo daug, bet viskas labai sklandziai praejo. Kadangi labai gerai jautemes isleido viena dienele anksciau smile.gif Po savaites vaziuosim ekoskopu pasitikrinti..tikiuosi viskas bus gerai.
Labai dziaugiuosi, kad viskas pagaliau baigesi..daktaras sake, kad galim pamirsti sita bedele..belieka tik zaizdelei sugyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2008 08 27, 12:06)
Sveikos, mamytes  smile.gif

As norejau pasigirti..mes grizome vakar po operacijos thumbup.gif . Isoperavo mums 13 mm PPD. Nervu buvo daug, bet viskas labai sklandziai praejo. Kadangi labai gerai jautemes isleido viena dienele anksciau smile.gif Po savaites vaziuosim ekoskopu pasitikrinti..tikiuosi viskas bus gerai.
Labai dziaugiuosi, kad viskas pagaliau baigesi..daktaras sake, kad galim pamirsti sita bedele..belieka tik zaizdelei sugyti smile.gif

thumbup.gif Smagu girdėt geras naujienas mums lapkritį bus du metai po PPD operacijos buvo 12 mm defektas. Tikrai beveik jau užmiršom šią problemą tik kas pusmetį pasidarom echo pas savo kardiologą 4u.gif Sėkmės visiems širdukams 4u.gif
Atsakyti