Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

nu va ir prisiskambinom vakar ir buvom siandien,
susitarem del sekancio karto ir del operacijos..
rugsejo treciua diena gulames..
kadangi persirgom pries tris sav salmonelioze kaip rasiau anksciau cia, tai kaip ir tikejausi atkele operacija.. negalima iskart operuot.. nes butu jau kita savaite gulde...
na ka darysi.. jau greitai ar taip ar taip... skyle jau dvylika mm... dideja.. tai ir siut greiciau reikia.
gal kazkas irgi rugsejio pirmom dienom gulasi?
Atsakyti
QUOTE(Tortura @ 2008 08 06, 17:43)
nu va ir prisiskambinom vakar ir buvom siandien,
susitarem del sekancio karto ir del operacijos..
rugsejo treciua diena gulames..
kadangi persirgom pries tris sav salmonelioze kaip rasiau anksciau cia, tai kaip ir tikejausi atkele operacija.. negalima iskart operuot.. nes butu jau kita savaite gulde...
na ka darysi.. jau greitai ar taip ar taip... skyle jau dvylika mm... dideja.. tai ir siut greiciau reikia.
gal kazkas irgi rugsejio pirmom dienom gulasi?

gai but kad mes bet dar gerai nezinom g.gif
Atsakyti
o as niekaip negaliu gyd.Lankuciui prisiskambinti ax.gif mobilaus nekelia,o skyriuje niekaip jo nepagauna doh.gif
Atsakyti
man prisipazino jog nekele nes nereali gausa skambuciu.. as ji per skyriu issisaukiau. pasakiau kas skambina, nuejo pasake ir atejo prie telefono.
pakels kita savaite manau.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif senai cia bebuvau,tai ir pass savo buvau pamirsus,gavau per naujo registruotis g.gif mes ir siandien skambinom Lankuciui tai ir nekele ragelio,gausim kita savaite jo ieskot doh.gif
Atsakyti
Beja mano buves nikas Deimante Radziene,esu cia uzrasius dukrytes istorija verysad.gif
Atsakyti
Va kaip cia visi gyd. Lankucio iesko. Tikiuosi kita savaite pakels savo mob. telefona.
Atsakyti
na stai galu gale pavyko gyd.Lankuciui prisiskambinti thumbup.gif vaziuojam pasirodyti rugpjucio 27diena mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tik rugsejo 3 unsure.gif
Atsakyti
Oho kokios eiles. Bet jums gerai, jus jau bent data zinot, o as dar vis neprisiskambinu doh.gif O kelinta val. jus skambinat?
Atsakyti
As lankuciui skambinau du kartus 10 ir 11 valanda. 10 nekele, 11 atsiliepe.
Atsakyti
o mus jau rugsejo 3 guldo. norejo rugsejo 1-aja, bet sakau leiskit bent trecioke savo i mokykla isleist.. unsure.gif
na jei kas gules rugsejio tom dienom, duokit zinia.. bus ne taip liudna..
Atsakyti