Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(jjurgite @ 2008 07 13, 12:16)
Mes turim sunkia negalia  unsure.gif Uz ja gaunam lygiai 2 bazines pensijas. Siuo metu (po Naujuju)ji yra pakelta iki 316Lt... taip, kad uz sunkia negalia gaunama tik 632Lt  doh.gif Nelabai suprantu, kodel sitiek pat skaiciuoja ir uz vidutine negalia  g.gif



Aš gaunu 669LT, nedaug daugiau, o dirbau 10 metų... Nesuprantu... Tik tiek teuždirbau? Aš paprastai nesigilinu į piniginius klausimus, bet na, logikos pasigedau...

jjurgite, bet už slaugą ar priežiūrą jūs turėtumėt gauti! 632Lt yra invalidumo ar neįgalumo pašalpa (nežinau kaip tiksliai vadinasi), o prie to yra socialinė išmoka turint (esant) sunkų ligonį.

Atsakyti
tai kaip suprast.. jei gausim kaip ir visi vidutini neigaluma tai gausim tuos apie 600 lt plius kazka is sodros, ale pasalpa dar (soc ismoka) ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Tortura @ 2008 07 13, 23:13)
tai kaip suprast.. jei gausim kaip ir visi vidutini neigaluma tai gausim tuos apie 600 lt plius kazka is sodros, ale pasalpa dar (soc ismoka) ar kaip?


Ne, iš SODROS negausit, nes nėra darbo stažo.

Bet jūs gaunat pašalpą iš soc.rūpybos (vaikas juk stažo neturi, aš pati labai ilgą laiką gavau tiesiog pašalpą, o dabar gaunu pensiją iš SODROS, nes turiu darbo stažą).
Pašalpa yra maksimalaus dydžio, kokio tik gali būti pašalpa, priklausomai nuo vaiko neįgalumo laipsnio. O priedo būna skiriama arba neskiriama socialinė išmoka slaugai (vaikams ko gera, visada skiriama kuo didesnė, o suaugęs kapstosi pats, bent kiek man susidarė įspūdis). Jei ką, galėčiau persiųsti dokumentus, kokius turiu, tik nežinau kiek jie jums būtų vertingi.
Atsakyti
QUOTE(jjurgite @ 2008 07 13, 11:16)
Mes turim sunkia negalia  unsure.gif Uz ja gaunam lygiai 2 bazines pensijas. Siuo metu (po Naujuju)ji yra pakelta iki 316Lt... taip, kad uz sunkia negalia gaunama tik 632Lt  doh.gif Nelabai suprantu, kodel sitiek pat skaiciuoja ir uz vidutine negalia  g.gif

Už vidutinę negalią skaičiuoja 1.5 bazinės pensijos + slauga mamai, ir dar transporo konpensacija, jei naudojatės visuomeniniu
Atsakyti
QUOTE(šilkinė @ 2008 07 14, 08:07)
Už vidutinę negalią skaičiuoja 1.5 bazinės pensijos + slauga mamai, ir dar transporo konpensacija, jei naudojatės visuomeniniu

gal but sitaip ir susideda... Mes dar turim spec. nuolatine slauga(2.5bazines pensijos) + tas transporto islaidas(0.25MGL) 4u.gif vat del paskutiniuju punktu dabar ir iesko mum kabliuku, kad nepriimt i darzeli vaiko. O ji taip nori ten eiti wub.gif Kasdien atsikelus kraunasi tasyte, kad "pas lelias bruuu" bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš savo Uogą jau rudenį leisiu į darželį. Bus 2metukai. Man tai ji mažutė(jaučiu tokia visada bus wub.gif ), bet iš vienos algos neišgyvensim ax.gif Mums pagal gyvenamąją vietą priklauso specialusis darželis, bet sveikų vaikų grupėje nėra laisvų vietų, todėl greičiausiai eis į specialiąją grupę (ten vaikučiai su judėjimo negalia). Pliusas tas, kad grupėje tik 7vaikai. todėl tikiuosi, kad vaikas į ligų maišą nepavirs tongue.gif

Klausimas. Kada atostogauja Lankutis? Mums reiktų rugpjūčio pabaigoje pasirodyti, tai kada jam skambinti g.gif Žinot, nesinori atostogų sutrukdyti ax.gif

Dėl slaugos. jei mes gauname pensiją (taip pašalpa vadinasi) už vidutinę negalią ir slaugą, o aš pradėsiu dirbti, tai tą slaugą nubrauks? Ar vis tiek gausiu?

Paragintoji, tavo istorijos visada įkvepia. Nesvarbu kad rašai apie liūdnus dalykus, bet visada galima pajausti optimizmo gaidelę. Stiprybės ir sveikatos tau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loncelotas: 15 liepos 2008 - 13:14
Lankutis atostogauja visa liepa. Mes skambinsimes pirma rugpjucio savaite, kad priimtu menesio vidury.
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2008 07 15, 14:10)


Dėl slaugos. jei mes gauname pensiją (taip pašalpa vadinasi) už vidutinę negalią ir slaugą, o aš pradėsiu dirbti, tai tą slaugą nubrauks? Ar vis tiek gausiu?



Aš dirbdama gaudavau 4u.gif
Atsakyti
[quote=loncelotas,2008 07 15, 13:10]


Dėl slaugos. jei mes gauname pensiją (taip pašalpa vadinasi) už vidutinę negalią ir slaugą, o aš pradėsiu dirbti, tai tą slaugą nubrauks? Ar vis tiek gausiu?

Nenubrauks, ir darželio mokestis bus mažesnis, jei lankysit 4u.gif
Atsakyti
[quote=loncelotas,2008 07 15, 13:10]

Klausimas. Kada atostogauja Lankutis? Mums reiktų rugpjūčio pabaigoje pasirodyti, tai kada jam skambinti g.gif Žinot, nesinori atostogų sutrukdyti ax.gif

O gal žinote , kada gyd. Sudikienė atostogauja, nes man ir tokia pati situacija, reikia skambinti, ir nenoriu trukdyti nelaiku smile.gif
Atsakyti
Lankutis rugojucio 5d jau bus darbe, mes kaip tik ta dien ir sutare susitikt.
Atsakyti
[quote=šilkinė,2008 07 17, 11:26]
[quote=loncelotas,2008 07 15, 13:10]

Klausimas. Kada atostogauja Lankutis? Mums reiktų rugpjūčio pabaigoje pasirodyti, tai kada jam skambinti g.gif Žinot, nesinori atostogų sutrukdyti ax.gif

O gal žinote , kada gyd. Sudikienė atostogauja, nes man ir tokia pati situacija, reikia skambinti, ir nenoriu trukdyti nelaiku smile.gif
[/quote]
As pirmadieni skambinau gyd Sudikienei,tai dar neatostogavo,bet sake be rugsejo men nepriims.O del gyd atostogu pasiskambini i skyriu ir sesutes pasako kada atostogauja.
Atsakyti