Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

[quote=mmmylinti,2008 05 29, 17:31]
ar paciai Sudikienei ar i registratura?kur geriau gal zinot? ax.gif
Turėtai skambinti Sudikienei į mobilų, arba į skyrių į postą, kur sesutės būna, bet ten sunku gydytoją "pagauti" 4u.gif
Atsakyti
Kai vaziuojam pas gyd Sudikiene konsultacijai,tai as jai i mobilu skambinu ir klausiu kada galim atvaziuot.Gal dabar pasikeite ir reikia skambint i skyriu.
Atsakyti
sveikos mamytės 4u.gif neskaičiau visko, būtinai žadu perskaityti, gal galite kuo daugiau informacijos suteikti apie KOMPLEKSINES ŠIRDIES YDAS, mūsų sūneliui tokia diagnozė.Pirmadienį siunčia mus į Vilnių, reikės ne vienos operacijos, visi nuteikinėja blogiausiam, o aš niekad nepagalvojau ,kad gali mums taip nutikti, per vieną akimirką visas gyvenimas apsivertė, bet tikiuosi, mes tokie ne vieni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(collliukė @ 2008 05 30, 21:53)
sveikos mamytės 4u.gif  neskaičiau visko, būtinai žadu perskaityti, gal galite kuo daugiau informacijos suteikti apie KOMPLEKSINES ŠIRDIES YDAS, mūsų sūneliui tokia diagnozė.Pirmadienį siunčia mus į Vilnių, reikės ne vienos operacijos, visi nuteikinėja blogiausiam, o aš niekad nepagalvojau ,kad gali mums taip nutikti, per vieną akimirką visas gyvenimas apsivertė, bet tikiuosi, mes tokie ne vieni verysad.gif



Tai kelios ydos vienoje širdyje..pvz: skylutė pertvaroje tarp skilvelių ( SPD),kartu yra ir stambių kraujagyslių transpozicija ( aorta ir plautinė arterija išeina iš skilvelių ne iš ten kur reikia- pažeista anatomija), šalia gali būti dar keli vystymosi defektai- pvz vienos iš stambių kraujagyslių susiaurėjimas arba abiejų, dar vienas pertvaros defektas ir t.t. Plačiau klauskite pas savo kardiologą- jis paaiškins kiek vystymosi defektų yra , kokie svarbiausi...Šios ydos yra sunkios, gydymas dažnai būna komplikuotas, sudėtingas , reikalaujantis 2-5 ar daugiau koreguojančių operacijų, daug komplikacijų ir deja verysad.gif mirtingumo rizika labai didelė....Sveikatytės ir vilties JUMS 4u.gif
Atsakyti
kiek mums paaiškino tai mūsų mažutis neturi vieno skilvelio, aortoje skylė, susipynusios kraujagyslės, sakė mažiausiai trijų operacijų reikės, kaip supratau tai pirmą greitu laiku atliks, o kitas kiek vėliau.Kokia tikimybė,kad vaikutis gyvens pilnavertį gyvenimą, kokie sunkumai mūsų laukia, tikriausia nemažai laiko teks praleisti ligoninėse?dėl ko tokie apsigimimai būna? daug klausimų mano galvoj, nežinau kaip reikės toliau gyventi



Atsakyti
QUOTE(collliukė @ 2008 05 31, 22:40)
kiek mums paaiškino tai mūsų mažutis neturi vieno skilvelio, aortoje skylė, susipynusios kraujagyslės, sakė mažiausiai trijų operacijų reikės, kaip supratau tai pirmą greitu laiku atliks, o kitas kiek vėliau.Kokia tikimybė,kad vaikutis gyvens pilnavertį gyvenimą, kokie sunkumai mūsų laukia, tikriausia nemažai laiko teks praleisti ligoninėse?dėl ko tokie apsigimimai būna? daug klausimų mano galvoj, nežinau kaip reikės toliau gyventi


Linkiu jums didziausios stiprybes ir nenusiminkit. Mano vaiko irgi sunki sirdies yda, jau atliktos 4 operacijos, pirmus metus praleidom ligoninese, bet vaikas linksmas, net nematyt, kad jam kazkas ne taip, jauciasi gerai, begioja su vaikstyne.

Nezinau kaip bus ateityje, bet mes stengiames negalvoti apie blogiausia ir jus negalvokit. console.gif
Atsakyti
stiprybes visoms mamytems 4u.gif
gal zinot ar nepsikeites gydytojos Sudikienes telefono numeris,nuo praeitu metu?nes kiek skambinau tuo nr kuri turiu,tai niekas neatsiliepe.
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2008 06 01, 13:16)
Linkiu jums didziausios stiprybes ir nenusiminkit. Mano vaiko irgi sunki sirdies yda, jau atliktos 4 operacijos, pirmus metus praleidom ligoninese, bet vaikas linksmas, net nematyt, kad jam kazkas ne taip, jauciasi gerai, begioja su vaikstyne.

Nezinau kaip bus ateityje, bet mes stengiames negalvoti apie blogiausia ir jus negalvokit.  console.gif

Mano sunelio yda ir sunki sirdies yda,mum atliktos 2 operacijos,kol kas jauciames gerai,lasksto,zaidzia kaip ir visi vaikai gal siek tiek greiciau uzdusta.Sveikatytes ir stiprybes jums.
Atsakyti
QUOTE(collliukė @ 2008 05 31, 23:40)
kiek mums paaiškino tai mūsų mažutis neturi vieno skilvelio, aortoje skylė, susipynusios kraujagyslės, sakė mažiausiai trijų operacijų reikės, kaip supratau tai pirmą greitu laiku atliks, o kitas kiek vėliau.Kokia tikimybė,kad vaikutis gyvens pilnavertį gyvenimą, kokie sunkumai mūsų laukia, tikriausia nemažai laiko teks praleisti ligoninėse?dėl ko tokie apsigimimai būna? daug klausimų mano galvoj, nežinau kaip reikės toliau gyventi

Suprantu kaip jautetes kai uzgriuvo tokia baisi zinia.Belieka palinket daug daug stiprybes.Pas mus taip pat kompleksine yda ir ypatingai sunki,neoperuojama...Augam po truputi,pamelynuojam,padejuojam kad kazkur pilvely skauda verysad.gif Ryt gulames i skyriu,tyrimuku siokiu tokiu reikia.Laikykis,ir galvok apie geriausia.Ir tiktai apie geriausia.Musu angeleliai turi gyventi ir dziaugtis.Turi pasveikti.Stiprybes tau.
Atsakyti
Kreipiuosi i Colliuke. Auksciau nosi,viskas bus gerai. Mano suneli is gimdymo namu isveze tiesiai i Santariskes. Pasake,kad sirdeleje dvi ydos. Viena reikia skubiai operuoti,kita-kiek veliau. Bet daktarai nutare,kad pabandys paauginti vaikelei ir abi ydas istaisyti vienu kartu. Deja,paaugo tik penkias dieneles. Bukle staigiai pablogejo,vaikas nakti nieko nevalge,isbalo,o ryta beveik nebesigirdejo jo balso. Staigiai isveze i reanimacija. Kita diena operavo. Gydytojai perspejo,kad operacija itin sudetinga,vaikas per mazas,o ir svoris labai mazas(apie 2kg). Po operacijos isejes gydytojas pasake,kad operacija pavyko,bet vaikelio sirdis neuzsiveda. O ir siaip jis labai silpnas, be gyvybes,prapjovus net kraujo nebuvo...Sake,po pertraukos vel pabandys uzvesti sirdele. Ir uzvede:)Tiesa,is trecio karto,bet sirdele pati pradejo dirbti. Bet krutine paliko atvira,nes sirdis taip istino,kad netilpo i ja. Uzsiuvo uz poros dienu. Zodziu,pabaiga laiminga. O vilties buvo labai mazai. Pasitikek ten dirbanciais gydytojais-jie nuostabus. Tikrai. Laikykis. Viskas bus gerai. Gyd.Lebetkevicius yra sakes,kad dabar yra mazai ydu,kuriu jie negali istaisyti. Tik tiek,kad operacija-tai visada rizika. Tikek. Sekmes. Laikysiu kumscius.
Atsakyti
QUOTE(skirmute @ 2008 06 03, 20:22)
Kreipiuosi i Colliuke. Auksciau nosi,viskas bus gerai. Mano suneli is gimdymo namu isveze tiesiai i Santariskes. Pasake,kad sirdeleje dvi ydos. Viena reikia skubiai operuoti,kita-kiek veliau. Bet daktarai nutare,kad pabandys paauginti vaikelei ir abi ydas istaisyti vienu kartu. Deja,paaugo tik penkias dieneles. Bukle staigiai pablogejo,vaikas nakti nieko nevalge,isbalo,o ryta beveik nebesigirdejo jo balso. Staigiai isveze i reanimacija. Kita diena operavo. Gydytojai perspejo,kad operacija itin sudetinga,vaikas per mazas,o ir svoris labai mazas(apie 2kg). Po operacijos isejes gydytojas pasake,kad operacija pavyko,bet vaikelio sirdis neuzsiveda. O ir siaip jis labai silpnas, be gyvybes,prapjovus net kraujo nebuvo...Sake,po pertraukos vel pabandys uzvesti sirdele. Ir uzvede:)Tiesa,is trecio karto,bet sirdele pati pradejo dirbti. Bet krutine paliko atvira,nes sirdis taip istino,kad netilpo i ja. Uzsiuvo uz poros dienu. Zodziu,pabaiga laiminga. O vilties buvo labai mazai. Pasitikek ten dirbanciais gydytojais-jie nuostabus. Tikrai. Laikykis. Viskas bus gerai. Gyd.Lebetkevicius yra sakes,kad dabar yra mazai ydu,kuriu jie negali istaisyti. Tik tiek,kad operacija-tai visada rizika. Tikek. Sekmes. Laikysiu kumscius.

na ir istorija...isivaizduoju ka jum teko isgyvent tas dvi dienas verysad.gif stiprybes jum ir toliau, o suneliui dideles sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(collliukė @ 2008 05 30, 22:53)
sveikos mamytės 4u.gif  neskaičiau visko, būtinai žadu perskaityti,

reikės ne vienos operacijos, visi nuteikinėja blogiausiam, o aš niekad nepagalvojau ,kad gali mums taip nutikti, per vieną akimirką visas gyvenimas apsivertė, bet tikiuosi, mes tokie ne vieni verysad.gif

Aš ir negalvojau, kad mūsų mažylei gali kas nutikti, bet deja ji turi įgimtą širdies ydą. Viskas pervertinau kitaip, dabar svarbiausia tik mūsų mažoji. Paskaičiau šią temą ir matau kiek tokių vaikelių. Stiprybės visoms šeimoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti