Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Išleidau šiandien saviškę su mano mama į Santariškes. Jei viskas bus gerai - pirmadienį operuos. Bet ji kosėt pradėjo, bijau, kad neįsivažiuotų, tada tektų grįžt. Labai pergyvena, mes irgi. Operacija nesudėtinga, bet vistiek gi prie širdukės... Įdomu stabdo kraujotaką, kai daro pjūvį ? Girdėjau, kad šonkaulius laužo...
O koks pjūvis geriau, jei lieps rinktis - per priekį, ar per šoną?
Po kiek laiko siūlus išima?
Aj užpuoliau iš pat ryto su klausimais... kad juos kur...ačiū, jei atsakysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 12 14, 09:16)
Išleidau šiandien saviškę su mano mama į Santariškes. Jei viskas bus gerai - pirmadienį operuos. Bet ji kosėt pradėjo, bijau, kad neįsivažiuotų, tada tektų grįžt. Labai pergyvena, mes irgi. Operacija nesudėtinga, bet vistiek gi prie širdukės... Įdomu stabdo kraujotaką, kai daro pjūvį ? Girdėjau, kad šonkaulius laužo...
O koks pjūvis geriau, jei lieps rinktis - per priekį, ar per šoną?
Po kiek laiko siūlus išima?
Aj užpuoliau iš pat ryto su klausimais... kad juos kur...ačiū, jei atsakysit  4u.gif


Dėl kraujotakos nieko negaliu pasakyti. Mums darė per dešinį šoną (sūnui PPD buvo). Pjūvis tikrai nemažas - apie 15 cm, daugiau į nugarą, iš priekio net nesimato. Šonkalius jam tikrai nereikėjo laužti. Nežinau kaip kitiems, bet mano vaikui po operacijos tą vietą (net ir kur susiūta buvo) visiškai neskaudėjo. Galima buvo prisiliesti, jis leisdavo. O siūlus išima po 7 dienų. 4u.gif
Atsakyti
Manajai širdutę taip pat per šoniuką operavo, dirbtinė kraujotaka buvo padaryta operacijos metu, šonkauliukai tikrai nebuvo laužomi. Mano nuomone geriau būtų operacija per šoną, jei yra galimybė rinktis, nes žymiai lenviau gyja, o ir ateičiai geriau - randukas minimalus ir ne toks matomas. Kad ir kaip paviršutiniškai tai skambėtų, bet aš galvojau ir apie tai, kai reikėjo nutarti, kokiu būdu operuoti, nes nenorėčiau, kad mano dukra turėtų papildomų kompleksų paauglystėje dėl rando itin matomoje vietoje.. schmoll.gif
Sėkmės jums Ratatanke 4u.gif
Papildyta:
Dėl minimalaus randuko - neturėjau omeny, kad pjūvis mažas - yra tas pjūvis kokių 15 cm, tačiau jis taip gražiai sugijęs, kad toks lyg siūlelis likęs, o ir vieta ne taip krintanti į akis..
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus.
Mano mergina penktadieni grizo atgal, op nukele i antradieni...
Ko gero sventes teks mums atsvesti Santariskese, ka padarysi...
Ryt dar karta isleidziu ja i Santariskes
Atsakyti
laba diena rolleyes.gif
ir as jungiuosi prie Jusu. mano mergaitei surado 5 mm SPD. Buvom pas gyditoja Lankuti, zinau kad tai pati lengviausia sirdeles yda ir didele tikimybe kad ta skylute uzaugs, bet ispradziu labai isgazdino verysad.gif ypac kai pradejo kalbeti kad didele tikimybe jog reiks operacijos.
Apziurai liepe pasirodyti po menesio.
Labai smagu kad yra toks skyrelis kur galima pasiguosti. Nei mano seimioj, nei draugu tarpe niekas nesirge sirdeles ligom, tai net neisivaizdavau, kad tiek daug ligoniu su nesveikom sirdelem.
Linkiu visiem vaikeliam daug sveikatos, o mamytems stiprybes. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės 4u.gif
Nagi Kalėdas namie sutiksim, kadangi mano mergina slogavo - liepė atvažiuot po Naujų bigsmile.gif . Kadangi operacija ne extra - labai tuo džiaugiuosi thumbup.gif , kad nereikės švenčių gadintis.
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 12 17, 12:06)
Labas, mergaitės  4u.gif
Nagi Kalėdas namie sutiksim, kadangi mano mergina slogavo - liepė atvažiuot po Naujų  bigsmile.gif . Kadangi operacija ne extra - labai tuo džiaugiuosi  thumbup.gif , kad nereikės švenčių gadintis.


tai smagu! biggrin.gif Aisku, nesinori tokiu svenciu praleisti ligonineje schmoll.gif Bet labiausiai turbut norisi, kad jau butu po visko...ir namie ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita25: 17 gruodžio 2007 - 16:16
QUOTE(rusneliukas @ 2007 12 17, 10:56)
laba diena  rolleyes.gif
ir as jungiuosi prie Jusu. mano mergaitei surado 5 mm SPD. Buvom pas gyditoja Lankuti, zinau kad tai pati lengviausia sirdeles yda ir didele tikimybe kad ta skylute uzaugs, bet ispradziu labai isgazdino verysad.gif ypac kai pradejo kalbeti kad didele tikimybe jog reiks operacijos.
Apziurai liepe pasirodyti po menesio.
Labai smagu kad yra toks skyrelis kur galima pasiguosti. Nei mano seimioj, nei draugu tarpe niekas nesirge sirdeles ligom, tai net neisivaizdavau, kad tiek daug ligoniu su nesveikom sirdelem.
Linkiu visiem vaikeliam daug sveikatos, o mamytems stiprybes.  4u.gif  4u.gif



Sveika,

Tavo rupesti mes visos suprantam, belieka sekti bukle ir pasikliauti daktarais, jei reikes operacijos. Nenusiminkit, nera taip blogai, ziurint is tokiu, kaip mes- nelaimeliu, puses.
Geru svenciu, sytiprybes ir sveikatos.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Mano mergaitė pasigavo Roto virusą, tai visą šeimą apdalino lotuliukas.gif O pas Lankutį jau buvom - sakė likę tik "kosmetiniai" defektai, o šiaip viskas labai thumbup.gif Džiaugiuos, kad šįmet Kalėdos bus ramios (nes pernai kaip tik prieš šventes pasakė, kad jau operuojam....)

Linkiu visom mamytėms ir tėveliams ramybės ir kad vaikučiai ne tik sveiki būtų, bet stebintų mus kasdien wub.gif
Atsakyti
sveikutes. mano mazhe pries kelias dienas pirmakart susirgo. paguldziau sveika vaika, ryte girdziu, kad kazkaip netaip kvepuoja. laringitas is kazkur pas mus i namus atejo. ant karstuju nulekem i ligonine ir ten pagijom per 8h bigsmile.gif tuo paciu nusprendem du zuikius nusaut vienu suviu-apsilankem ir pas kardiologe.pagyre mus, kad gerai laikemes, sake su tokiom kaip musu ydos turetume neislipt is ligu. stipri mano dukruze, stengias nesirgt is paskutiniuju biggrin.gif turejom pas lankuti rodytis, sako nevaziuokit dbr atidekit iki kovo menesio -kazi klausyt ar neklausyt g.gif
o siaip gyvenam kaledinem nuotaikom. pasistatem siandien didele iki lubu egle ir gyvenam kaledu ir SENIO SALCIO laukimu blush2.gif

GERU SVENCIU VISOMS IR MUSU SIRDUKAMS 4u.gif
Atsakyti
Ramiu Kuciu ir linksmu Kaledu newyear.gif
Atsakyti
visas mamytes ir ju leliukus sveikinam su sventem[SIZE=7][I]
Atsakyti