Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(sesele @ 2008 05 06, 21:53)
o mes gryzom tongue.gif
mazytei gerklyte paraudus buvo tai nebesigulem. toks ispudis, kad is auksciau kazkas mus saugo nuo operacijos, nes sekmadieni nei is sio nei is to tempa sukilo, o pirmadieni jau ne kvapo nebebuvo. tik va paraudusia gerkle siandien nuvezem parodyt. persnekejom su Lankuciu, kad mum skubi operacija nebereikalinga, nes per ana savaite pozymiai rodo, kad vel viskas i gera puse eina, ir skysciai issiskirste ir pleveles is krastu rodosi. gersim toliau vaistukus ir vaziuosim i vilniu po menesio ar dvieju-priklausomai nuo savijautos smile.gif

p.s.boxiukuose vietu yra, nors kai mus Lankutis pamate sudejavo nesakykit, kad ir jus reiks guldyti..". matyt po svenciu darbo uzgriuvo  smile.gif



Aš irgi šiandien buvau ten... gal netyčia ir mačiau kurią? mirksiukas.gif Ai, popieriai netvarkoj buvo, taisyti reikėjo... Jo, darbais tai ten užsikasę... Gumbienė sakė: "nu, siaubas, kiek darbo!!!!!!!!!!"

Sesele, o ką reiškia "plėvelės iš kraštų rodosi" Iš kokių kraštų? Jaučiu, kad labai jau aš tundra kai kuriais klausimais, su kuriais pati nesusiduriu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paragintoji: 06 gegužės 2008 - 21:46
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 06, 23:46)
Aš irgi šiandien  buvau ten... gal netyčia ir mačiau kurią?  mirksiukas.gif  Ai, popieriai netvarkoj buvo, taisyti reikėjo... Jo, darbais tai ten užsikasę... Gumbienė sakė: "nu, siaubas, kiek darbo!!!!!!!!!!"

Sesele, o ką reiškia "plėvelės iš kraštų rodosi" Iš kokių kraštų? Jaučiu, kad labai jau aš tundra kai kuriais klausimais, su kuriais pati nesusiduriu...  blush2.gif


jei matei maza mergyte oranzine suknute vedziojama mamos ir sukaujancia daug, sedincia daznai teciui ant sprando, vadinas matei musu seimyna blush2.gif
nors ten "uz kampo" mes tik viena karta nuejusios buvom is smalsumo..
santariskese prabuvom nuo 11 iki ~13h kazkur.

o del tu pleveliu tai mes turim SPD (skilveliu pertvaros defekta). zodziu turim skylute (na jau visa skyle unsure.gif ) pertvaroje tarp kairiojo ir desiniojo sirdies skilveliu. per ta pertvara maisosi veninis kraujas su arteriniu. kai bukle nekompensuota tai tas veninis kraujas pridaro daugybe nesamoniu(nors kai ir kompensuota nieko gero neduoda). organizmui stoka deguonies ir nuo to prasideda visos kitos problemos. tai va tos skylutes krastuose formuojasi pleveles, jei viskas toliau gerai klostysis, jos pamazu naturaliai uzlopys skylute (ji uzaks) ir nebereiks operacijos, ko labai labai tikimes smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2008 05 07, 01:03)
jei matei maza mergyte oranzine suknute vedziojama mamos ir sukaujancia daug, sedincia daznai teciui ant sprando, vadinas matei musu seimyna  blush2.gif
nors ten "uz kampo" mes tik  viena karta nuejusios buvom is smalsumo..
santariskese prabuvom nuo 11 iki ~13h kazkur.

o del tu pleveliu tai mes turim SPD (skilveliu pertvaros defekta). zodziu turim skylute (na jau visa skyle  unsure.gif  ) pertvaroje tarp kairiojo ir desiniojo sirdies skilveliu. per ta pertvara maisosi veninis kraujas su arteriniu. kai bukle nekompensuota tai tas veninis kraujas pridaro daugybe nesamoniu(nors kai ir kompensuota nieko gero neduoda). organizmui stoka deguonies ir nuo to prasideda visos kitos problemos. tai va tos skylutes krastuose formuojasi pleveles, jei viskas toliau gerai klostysis, jos pamazu naturaliai uzlopys skylute (ji uzaks) ir nebereiks operacijos, ko labai labai tikimes  smile.gif



Nemačiau verysad.gif Ir buvau kaip tik tuo laiku... verysad.gif unsure.gif buvau prie galinio kabineto, ten sėdėjo Gumbienė...

Labai panašu kaip ir pas mane. Tik pas mane išsivystė arterinė hipertenzija, kuri jau yra sunkaus laipsnio. Man pradžioje rašydavo diagnozę - SPD, atviras arterinis latakas, dabar jau rašo kitaip... ech... Tas arterinis latakas ir pridarė didžiausių bėdų. Taip, kraujai ten tie maišosi...

Tikėkitės, laikykitės. Sėkmės. Imkit balioną. Duok ir dukružei 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paragintoji: 07 gegužės 2008 - 19:31
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 07, 21:27)
Nemačiau  verysad.gif Ir buvau kaip tik tuo laiku...  verysad.gif  unsure.gif  buvau prie galinio kabineto, ten sėdėjo Gumbienė...

Labai panašu kaip ir pas mane. Tik pas mane išsivystė arterinė hipertenzija, kuri jau yra sunkaus laipsnio. Man pradžioje rašydavo diagnozę - SPD, atviras arterinis latakas, dabar jau rašo kitaip... ech... Tas arterinis latakas ir pridarė didžiausių bėdų. Taip, kraujai ten tie maišosi...

Tikėkitės, laikykitės. Sėkmės. Imkit balioną. Duok ir dukružei  4u.gif  4u.gif


sad.gif o tai tau po operacijos sitokios komplikacijos ar neisoperuota yda buvo?

p.s. aciu uz balionus smile.gif
Atsakyti
labas visoms.
mano berniukas jau reanimacijoj. operacija pavyko. db bukle stabili. pilnas skyrius vaiku (ypac iki metu). mes vienoj palatoj gulim su jjjurgite. jos mergyte irgi operuos, bet turbut kita savaite.
mes jau pas Sudikiene busim.
iki
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 05 08, 21:28)
labas visoms.
mano berniukas jau reanimacijoj. operacija pavyko. db bukle stabili.

o kaip saunu smile.gif bet pats bjauriausias metas turbut, kai operuoja ir tos kelios dienos reanimacijoj unsure.gif linkiu kuo greiciau tavo suneliui sustipreti ir augti sveikam 4u.gif
Papildyta:
jjjurgites mergytei irgi to paties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2008 05 07, 23:37)
sad.gif    o tai tau po operacijos sitokios komplikacijos ar neisoperuota yda buvo?

p.s. aciu uz balionus smile.gif



Mano ydą reikėjo išoperuoti iki pusės metų amžiaus. Prieš daug metų daktarai to net nepasiūlė... Dabar patys neatsistebi kodėl. Dabar jau vėlu... Išoperavus būtų dar blogiau. Nenoriu plėstis, nekaip jaučiuosi, tokie pokalbiai sveikatos neprideda...

Madaja, jjurgite - laikykitės! Sėkmės kuo didžiausios ir Dievo palaimos!
Atsakyti
Sveikos smile.gif
o mes irgi grizom doh.gif Ligoninej budamos atkeliavom i Sudikienes rankas. Del sito nieko tokio, tik kad deretasi buvo su Lankuciu, o jis zinojo jog mes is po ligos ka tik. Sudikiene kai tik suzinojo, patare lekt porai savaiciu namo, nes dar ir kraujas nelabai geras unsure.gif Tad dabar skambinsimes geguzes pabaigoj ir bandysim patekt i skyriu zondavimui. Vis del to po ilgu mastymu nusprende ji daryt... O paskui jau ir operacija turbut tuo paciu atsigulimu... siaubas, kaip nervina ta nezinia. o jau buvo nudziugine, kad viska pamate per echo ir nereikes papildomu tyrimu verysad.gif
O madajos Matukui vakar viskas buvo gerai thumbup.gif Ekstubuotas ir pats puikiai kvepuoja. Siandien gal jau atiduos i palata wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgite @ 2008 05 10, 09:23)
Sveikos smile.gif
o mes irgi grizom  doh.gif Ligoninej budamos atkeliavom i Sudikienes rankas. Del sito nieko tokio, tik kad deretasi buvo su Lankuciu, o jis zinojo jog mes is po ligos ka tik. Sudikiene kai tik suzinojo, patare lekt porai savaiciu namo, nes dar ir kraujas nelabai geras  unsure.gif Tad dabar skambinsimes geguzes pabaigoj ir bandysim patekt i skyriu zondavimui. Vis del to po ilgu mastymu nusprende ji daryt... O paskui jau ir operacija turbut tuo paciu atsigulimu... siaubas, kaip nervina ta nezinia. o jau buvo nudziugine, kad viska pamate per echo ir nereikes papildomu tyrimu  verysad.gif
O madajos Matukui vakar viskas buvo gerai  thumbup.gif Ekstubuotas ir pats puikiai kvepuoja. Siandien gal jau atiduos i palata  wub.gif



Atsiprašau, atviru tekstu nekalbėsiu. Sudikienė turi problemų pati. Gal tai žmogų keičia??? Na, tiesiog, tai pasvarstymai... (iki šiol nežinau, ką forume galima sakyti - o ko ne.). Atsiprašau daktarės, jei ką. Ji net pati nežino iš kur tai kas nors galėtų žinoti... Va taip va... Nė jokios asmeninės pažintys to nenusakytų. Juk ir nereik, Daktare? Tai buvo skirta apibūdinti Jūsų didelei sielai.
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 10, 23:07)
Atsiprašau, atviru tekstu nekalbėsiu. Sudikienė turi problemų pati. Gal tai žmogų keičia??? Na, tiesiog, tai pasvarstymai... (iki šiol nežinau, ką forume galima sakyti - o ko ne.). Atsiprašau daktarės, jei ką. Ji net pati nežino iš kur tai kas nors galėtų žinoti... Va taip va... Nė jokios asmeninės pažintys to nenusakytų. Juk ir nereik, Daktare? Tai buvo skirta apibūdinti Jūsų didelei sielai.

SUDIKIENĖ MAN YRA ŽMOGUS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS. NEPYKIT, JEI AŠ NETEISI, BET MANAU, KAD JOS PROBLEMOS LIGONIAMS TIKRAI NEATSILIEPIA smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(GUTA @ 2008 05 12, 07:38)
SUDIKIENĖ MAN YRA ŽMOGUS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS. NEPYKIT, JEI AŠ NETEISI, BET MANAU, KAD JOS PROBLEMOS LIGONIAMS TIKRAI NEATSILIEPIA smile.gif .

Del sito niekas nesigincija mirksiukas.gif Ten visi gydytojai nuostabus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 10, 22:07)
Atsiprašau, atviru tekstu nekalbėsiu. Sudikienė turi problemų pati. Gal tai žmogų keičia??? Na, tiesiog, tai pasvarstymai... (iki šiol nežinau, ką forume galima sakyti - o ko ne.). Atsiprašau daktarės, jei ką. Ji net pati nežino iš kur tai kas nors galėtų žinoti... Va taip va... Nė jokios asmeninės pažintys to nenusakytų. Juk ir nereik, Daktare? Tai buvo skirta apibūdinti Jūsų didelei sielai.



Na, cia labai jau mislinga g.gif . nesuprantu, kas cia dedasi g.gif
Atsakyti