Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Stiprybes tau ir laikau kumscius. viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(kaulis @ 2008 04 20, 19:47)
Labas mamos,mes ir turim bedeliu su vaikucio sirdute,pas mus spd 5,5mm ir ppd 4mm,gal yra kam taip buve,gal galit ka smulkiau papasakoti,ar operavo ir t.t.buciau labai dekinga.Neturiu laiko visa istorija perskaityti sito forumo tai nepykit kad klausiu jei jau apie tai buvo rasyta.Lauksiu info.Aciu.


sveika.kai gimem mano dukrytei SPD ir PPD buvo. Kiekvienas atvejis kaip bebutu individualus yra, ar igimta sirdies yda ar veliau ydeles atsiranda. mum asmeniskai nedave % kad uzsitrauks skylutes pacios, sake taip buna retai. bet tikejom ir vylemes. PPD uzsitrauke, tik va SPD per didele PPD atzvilgiu buvo, tai nors pleveles pradejo dengtis, PPD per greit uzsitrauke, o SPD tuo azvilgiu pradejo plestis. iki 10 menesiuku gyvenom be vaistuku, dbr pradejom naudot, geguzes 6 vel i vilniu vykstam, ziuret kaip bukle dukrytes, nes pries pora savaiciu kai tikrinomes buvo jau sirdute padidejus ir kepenys siek tiek. tikimes kad susitvarkys viskas ir vel vaistuku nebereiks, vel skylute prades pati trauktis.

kiekvienas atvejis yra individualus, o apie savo bukle informacijos daugiausia kaip bebutu gausit is savo gydytojo. placiau apie ydeles galima paskaityt ir i www.google.lt ivedus SPD, PPD.

svarbiausia sekit ar nepastebit pakitimu jokiu isoriniu (prakaitavimas, nuovargis ir etc.) ir vos kas skubiai nieko nelaukiant skubet pas gydytoja.o svarbiausia tiketi, kad viskas bus gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Paragintoji @ 2008 04 21, 00:06)
Sveikutės, mielosios,

grįžau iš Piterio... Nelabai man ten gerai buvo... Sveikata sušlubavo. Stipriai. Ryt važiuoju į Santariškes. Labai neramu, nes dar taip nėra buvę...  verysad.gif

Sveikatėlės jūsų vaikeliams.  wub.gif


laikykis, laikom kumstukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2008 04 22, 18:31)
laikykis, laikom kumstukus  4u.gif


Sveikos, mielosios,

ku kū!!!!!!!!! tylu tylu čia... Kur visos? Nu pasiilgau tai nerealiai... 4u.gif
Grįžau iš Santariškių. Būklė pagerėjo. Nufiltravo apie 4kg skysčių... Tai dabar dėl plonumo jaučiuosi nenusakomo grožio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paragintoji: 02 gegužės 2008 - 15:16
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 02, 16:15)
Sveikos, mielosios,

ku kū!!!!!!!!! tylu tylu čia... Kur visos? Nu pasiilgau tai nerealiai...  4u.gif
Grįžau iš Santariškių. Būklė pagerėjo. Nufiltravo apie 4kg skysčių... Tai dabar dėl plonumo jaučiuosi nenusakomo grožio lotuliukas.gif

Na tu ir šaunuolė thumbup.gif Pakėlei nuotaiką thumbup.gif Mums iki rugsėjo į santariškes nereikia thumbup.gif Viskas super tfu tfu tfu ax.gif

Tiesa praėjo jau 1,6 metų po operacijos ir tik jums brangiosios noriu padėkot už supratimą ir palaikymą 4u.gif Tik čia radau konkrečius atsakymus ir pavyzdžius kaip bus kas bus. Ačiū jums visoms ir sveikatytės jūsų leliukam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 05 02, 17:02)
Na tu ir šaunuolė  thumbup.gif Pakėlei nuotaiką  thumbup.gif


O dabar internete radau laaabai kvalifikuotą straipsnį apie PAH (plaučių arterijos hipertenziją), prisiskaičiau ir mane ištiko egzistencinė krizė.

Įkaliau 70 lašų valokardino (nusipirkau Pitery, užsitavarinau šio mielo vaistuko net 8 bonkeles)... Nes pas mus jo jau seniai nebėra, nes Lietuva sugalvojo, kad jis blogas, nes turbūt todėl, kad rusiškas... vaistinėse man vis bando įpiršti karvalolo aiškindami, kad tai tas pats. O mano pačios draugė yra farmacininkė ir man išaiškino, kad aš gerai viską jaučiu, neišsigalvoju, kad karvalolo negalima net palyginti su valokardinu, nes karvalolo visai kitokia veiklioji medžiaga...

tai daba sėdžiu lengvai apsvaigusi ir mintiju apie visokias šviesas tunelio gale, karmas, Dievą, gėrį, blogį... Prieš nosį stovi nenusakomo grožio mano portretas, akvariume plaukioja viena žuvytė (nes kitoms pasisekė mažiau nei jai) ir sakau: "o, nenusakomas akimirkos groži!!!"


Akimirka, ačiū, kad esi!
Atsakyti
sveikos.vis arteja diena, kai vyksim i santariskes, galbut jau ir operacijai iskart paguldys, tai dbr keletas klausimu iskilo...
esu kazka girdejusi, kad pries operacija vietos kardiologe turi sutvarkyt kazkokius dokumentus. juos mum paciom reikes veztis ar vilnius pats parsisius juos? ir ka is daiktu isimest reiketu (cia be asmens higienos ir drabuziu)?

ir dar tu mamu vaikucius kur operavo SPD noriu paklaust.. reikia jum po operacijos vaistukus gerti ir jei reikia kiek ilgai gali juos tekt gert? ar buvo kurios nors mamos vaikuciui atsirade skysciu? ar tai rimta? musu kardiologe,kazkaip visad stengias nuramint, sako, kad bukle nepablogejus, o isejus is kabineto, kai rengiau dukra, girdejau kaip seselei sake "nesvarbu ar Saule R. isoperuos ar neisoperuos kita savaite, kontrole paskirkit rugpjucio menesi". tada veliau dar gydytojos palaukiau, taciau kad bukle per tas dvi savaites pablogejo paneige. nors pries dvi savaites mum jokiu skysciu nebuvo..
Papildyta:
QUOTE(Paragintoji @ 2008 05 02, 17:15)
Sveikos, mielosios,

ku kū!!!!!!!!! tylu tylu čia... Kur visos? Nu pasiilgau tai nerealiai...  4u.gif
Grįžau iš Santariškių. Būklė pagerėjo. Nufiltravo apie 4kg skysčių... Tai dabar dėl plonumo jaučiuosi nenusakomo grožio lotuliukas.gif



sveika sugryzus 4u.gif ir dar tokiom nuostabiom nuotaikom tongue.gif
p.s......kad man kas nuo liemens nufiltruotu keleta centimetru biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Senokai cia bebuvau. Rytoj vaziuojam opreacijai, bet nesitikiki, kad priims. jau tieėk daug kartu buvo, kad tikejomes ir nieko nesigavo. Jau daugiau nei keturis me. pralaukem... lankucio paklausus, kas atsakys, jei mano vaikus kas nors atsitiks, jis atsake: niekas. Super. Labai nusivyliau tais daktarais, o taip dievinau. Slykstu.
Sesele, del vaistuku po operacijos kiekvienam individualiai. mano berniukui nereikejo jokiu. Reiktu pasiimti virduli. Anakart kai buvom, bokseliuose buvo salta, tad vezemes sildytuva. o kaip db nezinau. del viso pikto ir sikart ji pasiimsim. termometra reikia tureti. buvau karta ir jau nebepamenu visko kaip ten ir ko reikia g.gif
laikykit kumstukus. sekmes visoms ir visiems. stiprybes ir sveikatytes
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 05 05, 20:13)
Sveikutes.
Senokai cia bebuvau. Rytoj vaziuojam opreacijai, bet nesitikiki, kad priims. jau tieėk daug kartu buvo, kad tikejomes ir nieko nesigavo. Jau daugiau nei keturis me. pralaukem...  lankucio paklausus, kas atsakys, jei mano vaikus kas nors atsitiks, jis atsake: niekas. Super.  Labai nusivyliau tais daktarais, o taip dievinau. Slykstu.
Sesele, del vaistuku po operacijos kiekvienam individualiai. mano berniukui nereikejo jokiu. Reiktu pasiimti virduli. Anakart kai buvom, bokseliuose buvo salta, tad vezemes sildytuva. o kaip db nezinau. del viso pikto ir sikart ji pasiimsim.  termometra reikia tureti. buvau karta ir jau nebepamenu visko kaip ten ir ko reikia  g.gif 
laikykit kumstukus. sekmes visoms ir visiems. stiprybes ir sveikatytes


hmz galbut ir susitiksim,kazkodel turiu nuojauta, kad atsigulsim mudvi irgi rytoj verysad.gif sukroviau rubelius, kelis zaisliukus prigriebiau.. kita turta jei reiks vietoj susikaupsiu gal doh.gif
nors labai daug iseiginiu buvo, itariu kol mes su lankuciu pasikonsultuosim jau ir vietu boxeliuose nebeliks..

o medikai uz klaidas atsako. tik va klausimas, kaip tu irodysi, jog jie padare klaida.. varnas varnui akies nekerta, tuo labiau, kad skrodima jei daro, dazniausiai daro tie patys gydytojai.

na bet nereikia galvot apie blogiausia. musu vaikuciai augs stiprus, sveiki ir dideli 4u.gif
Atsakyti
Sėkmės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif Praeitą savaitę ten buvau ir aš... tik kitoj pusėj... Būtume galėję susitikti.... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ziuriu, cia daug i skyriu besigulanciu unsure.gif Ryt vaziuojam ir mes gultis. Tad sveikatos ir stiprybes visiem ir visom 4u.gif
Atsakyti
o mes gryzom tongue.gif
mazytei gerklyte paraudus buvo tai nebesigulem. toks ispudis, kad is auksciau kazkas mus saugo nuo operacijos, nes sekmadieni nei is sio nei is to tempa sukilo, o pirmadieni jau ne kvapo nebebuvo. tik va paraudusia gerkle siandien nuvezem parodyt. persnekejom su Lankuciu, kad mum skubi operacija nebereikalinga, nes per ana savaite pozymiai rodo, kad vel viskas i gera puse eina, ir skysciai issiskirste ir pleveles is krastu rodosi. gersim toliau vaistukus ir vaziuosim i vilniu po menesio ar dvieju-priklausomai nuo savijautos smile.gif

p.s.boxiukuose vietu yra, nors kai mus Lankutis pamate sudejavo nesakykit, kad ir jus reiks guldyti..". matyt po svenciu darbo uzgriuvo smile.gif

Atsakyti
QUOTE(jjurgite @ 2008 05 06, 14:12)
Sveikos smile.gif
Ziuriu, cia daug i skyriu besigulanciu  unsure.gif Ryt vaziuojam ir mes gultis. Tad sveikatos ir stiprybes visiem ir visom  4u.gif


sekmes ir sveikatytes smile.gif 4u.gif
Atsakyti