Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(Paragintoji @ 2008 03 30, 17:53)
Laba visoms,

Jūs čia visos auginate širdinukus vaikučius. O aš pati turiu sunkią širdies ydą. Bet gal galėtumėt ir man patarti. Ar būna, kad jūsų vaikučiams tintų kojytės? Gal vaikams yra kitaip. Aš vaikystėje su tinimo problemomis nesusidurdavau. Dabar man pačiai sutino kojos. Jau yra buvę, kad taip nutikdavo vasarą nuo karščio. Bet žiemą - niekada. Net nežinau ko klausti patarimo... Rytoj eiti į darbą... Kitą savaitgalį turime važiuoti į kelionę... Esu tiesiog nevilty, kad kojos ėmė tinti būtent dabar... kreipiuosi į Jus patarimo... Ar padeda diuretikai? Turiu jų ir aš. Šiandien išgėriau pirmąją jų tabletę. Ar juos vartojant buvo koks šalutinis poveikis?


Sveika,
tai butu vienas is letinio sirdies nepakankamumo pozymiu. Reiketu kuo greiciau pasirodyti medikams. Nejuokauk!
Atsakyti
QUOTE(KIKE @ 2008 03 30, 21:23)
Sveika,
tai butu vienas is letinio sirdies nepakankamumo pozymiu. Reiketu kuo greiciau pasirodyti medikams. Nejuokauk!


Žinau, rodžiausi prieš dvi savaites. Tada Gumbienė kaip tyčia paklausė ar netinsta kojos... Sakau - gal ir patinsta kada vakarais po darbo (nes būdavo, pastebėdavau tik ryte jau to patinimo nebūdavo). Ji išrašė diuretikų - sako: nu, kartą per savaitę pavartok. Bet išrašė ir kitokių, skirtų kasdien vartoti. Kaip nujausdama. O širdies nepakankamumą man rodos, turiu... Nes turiu plautinę hipertenziją, yra siūlyta persodinti širdį ir plaučius (čia vienos mamytės vaikutis lygtai laukia tokios operacijos). Kartą iš daktarės kalbos lyg supratau, kad širdies nepakankamumas yra. Nu, daug problemų su širdimi turiu, bet ir dirbu, mokiausi. Kažkaip išsikapstau. Nemažai keliavau. Na, į turistines keliones jau nusprendžiau nebevažiuoti, nes nepaprastai sunku būna spėti su grupe. Į gyvenimą žiūriu pozityviai, po visokių bėdų vis vien man nušvinta saulė. Ir dabar nepanikuoju. Tikiuosi, kad praeis. Aišku, neramu kodėl čia dabar sutino ir nepraeina. Pavartosiu diuretikus, na, gal kaip nors. Gal praeis. Medikai man nieko padėti negali. Na, gal lašelinę pastatytų. Dėl kelionės baugu. Vizos nupirktos, vaikas taip norėjo... Suprantu, kad gal kas nors pagalvos, jog kalbu niekus, bet jei dejuočiau - nieko niekada nebūčiau turėjusi. Tik gulėjusi ir galvojusi kaip aš nieko negaliu. Gal reiks paskambinti daktarei...
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 03 31, 00:53)
... Į gyvenimą žiūriu pozityviai, po visokių bėdų vis vien man nušvinta saulė...


Paragintoji, tu mums visoms, auginancioms sirdukus, esi kaip saules sviesa. Tavo gyvenimo pavyzdys yra didziulis dziaugsmas mums, kuri sukelia viltis del musu vaikeliu ateities. Mokeisi, dirbi, augini du vaikus, net keliauji, zodziu - gyveni normalu gyvenima, nors turi sunkia sirdies yda.
Man atrodo, kad visu, serganciu sirdies ligomis, organizmai turi polinki kaupti skyscius. Gal tik ant vaiku sunkiau tai matyti, ypac kudikiu. Atrodo, kad nuo miego tos akeles uztine...
Atsakyti
QUOTE(mode_ @ 2008 03 31, 10:20)
Paragintoji, tu mums visoms, auginancioms sirdukus, esi kaip saules sviesa. Tavo gyvenimo pavyzdys yra didziulis dziaugsmas mums, kuri sukelia viltis del musu vaikeliu ateities. Mokeisi, dirbi, augini du vaikus, net keliauji, zodziu - gyveni normalu gyvenima, nors turi sunkia sirdies yda.
Man atrodo, kad visu, serganciu sirdies ligomis, organizmai turi polinki kaupti skyscius. Gal tik ant vaiku sunkiau tai matyti, ypac kudikiu. Atrodo, kad nuo miego tos akeles uztine...



Ačiū labai už gerus žodžius, Mode. Nenusiminkit tikrai, ne viskas yra taip kaip atrodo. Mano visi pažįstami mane vertina kaip visiškai sveiką žmogų. Kartais tai net sukelia tam tikrų problemų, nes tarkim, jie nori susitikti, pasibūti, o aš tenoriu gulėti. Bet labai pavargstu darbe.. Jei nedirbčiau - ir aš visko norėčiau, bet kai dirbu - visa energija tam darbui ir tenka. Darbą turiu gana neblogą, gaila prarasti, nors toks jausmas, kad tik jam save ir atiduodu.

Viena ko niekada nesu dariusi - niekada nesakau: "Kodėl tai man?" Juk kažkam turi būti. O kodėl kitam? Dėkoju Dievui už tai, ką turiu, nes turiu iš tiesų labai daug. Dievas gal viena atima, kita duoda...

Sėkmės Jums visoms ir Jūsų mažiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mode_ @ 2008 03 31, 10:20)

Man atrodo, kad visu, serganciu sirdies ligomis, organizmai turi polinki kaupti skyscius. Gal tik ant vaiku sunkiau tai matyti, ypac kudikiu. Atrodo, kad nuo miego tos akeles uztine...

g.gif Niekada apie tai nepagalvojau, niekas to ir nesakė schmoll.gif Bet mano dukrytė labai retai šlapinasi iš po nakties kartais net darželin išeina nesisiojus g.gif ir akytės jei būna patinę tai atrodo kad nuo miegelio g.gif Džiaugiaus kad mažoji turi stiprią puslytę pasirodo ir tai gali būt problema reikės pasidomėt pas gydytoją g.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 31, 10:52)
g.gif Niekada apie tai nepagalvojau, niekas to ir nesakė schmoll.gif Bet mano dukrytė labai retai šlapinasi iš po nakties kartais net darželin išeina nesisiojus g.gif ir akytės jei būna patinę tai atrodo kad nuo miegelio g.gif Džiaugiaus kad mažoji turi stiprią puslytę pasirodo ir tai gali būt problema reikės pasidomėt pas gydytoją g.gif



Godytės mama, su jūsų yda mergytė neturėtų turėti panašių problemų. Kiek atsimenu jai PPD? Nors ką gali žinoti, kokios problemos ir kada iškyla. Žinoma, geriau su gydytoja pasikalbėti...
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 31, 11:52)
g.gif Niekada apie tai nepagalvojau, niekas to ir nesakė schmoll.gif Bet mano dukrytė labai retai šlapinasi iš po nakties kartais net darželin išeina nesisiojus g.gif ir akytės jei būna patinę tai atrodo kad nuo miegelio g.gif Džiaugiaus kad mažoji turi stiprią puslytę pasirodo ir tai gali būt problema reikės pasidomėt pas gydytoją g.gif


Mes turim sunkia yda - kairios sirdies hipoplazija. Turim tokia atmintine, kur isvardinti punktai, kada reiktu sunerimti del vaiko sveikatytes. Vienas is ju yra "tuscios sauskelnes".
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 03 30, 23:53)
Žinau, rodžiausi prieš dvi savaites. Tada Gumbienė kaip tyčia paklausė ar netinsta kojos... Sakau - gal ir patinsta kada vakarais po darbo (nes būdavo, pastebėdavau tik ryte jau to patinimo nebūdavo). Ji išrašė diuretikų - sako: nu, kartą per savaitę pavartok. Bet išrašė ir kitokių, skirtų kasdien vartoti. Kaip nujausdama. O širdies nepakankamumą man rodos, turiu... Nes turiu plautinę hipertenziją, yra siūlyta persodinti širdį ir plaučius (čia vienos mamytės vaikutis lygtai laukia tokios operacijos). Kartą iš daktarės kalbos lyg supratau, kad širdies nepakankamumas yra. Nu, daug problemų su širdimi turiu, bet ir dirbu, mokiausi. Kažkaip išsikapstau. Nemažai keliavau. Na, į turistines keliones jau nusprendžiau nebevažiuoti, nes nepaprastai sunku būna spėti su grupe. Į gyvenimą žiūriu pozityviai, po visokių bėdų vis vien man nušvinta saulė. Ir dabar nepanikuoju. Tikiuosi, kad praeis. Aišku, neramu kodėl čia dabar sutino ir nepraeina. Pavartosiu diuretikus, na, gal kaip nors. Gal praeis. Medikai man nieko padėti negali. Na, gal lašelinę pastatytų. Dėl kelionės baugu. Vizos nupirktos, vaikas taip norėjo... Suprantu, kad gal kas nors pagalvos, jog kalbu niekus, bet jei dejuočiau - nieko niekada nebūčiau turėjusi. Tik gulėjusi ir galvojusi kaip aš nieko negaliu. Gal reiks paskambinti daktarei...


Tada, viskas aisku. Diuretikai - iseitis, tik susizinok ju dozavima, kad neperdozuotum. Situacija puikiai zinai ir valdai.
Zaviuosi, tokia zmoniu stiprybe thumbup.gif ... Vis pagalvodavau apie savo dukryte, ar gales ji kada susilaukti vaikuciu. Pasirodo su sudetingesnemis ydomis susilaukia. Paragintoji, iziebei VILTI mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(KIKE @ 2008 03 31, 14:08)
Tada, viskas aisku. Diuretikai - iseitis, tik susizinok ju dozavima, kad neperdozuotum.  Situacija puikiai zinai ir valdai.
Zaviuosi, tokia zmoniu stiprybe  thumbup.gif ... Vis pagalvodavau apie savo dukryte, ar gales ji kada susilaukti vaikuciu. Pasirodo su sudetingesnemis ydomis susilaukia. Paragintoji, iziebei VILTI  mirksiukas.gif .



Kike, vilties neįžiebiau... Mano sūnus įvaikintas. Dukra buvo globojama. Pagrinde ir rašau įvaikinimo forume, ten jaučiuosi ypač turinti ką pasakyti... blush2.gif

Bet tu neliūdėk. Su lengvesnėmis ydomis - pagimdo. Tiesiog man buvo pasakyta, kad viena iš trijų, tokių kaip aš, miršta dėl nėštumo ir gimdymo komplikacijų. Ilga istorija... Pastojusi buvau, bet vaikelis dėl nesuvokiamų priežasčių nesivystė. Aš likau. Jis išėjo. Bet aš jo labai norėjau ir laukiau. Daugiau aš nerizikavau.

Kadangi įsivaikinti buvo mano svajonė nuo vaikystės - taip su vyru ir padarėme. Jis mane labai palaikė, jis labai bijojo, kad nerizikuočiau gimdydama... Bet aš nepaklusni blush2.gif Pastojau netyčia ir būčiau gimdžius, kadangi esu prieš abortus.

Su vaikais santykiai kuo puikiausi, jausmai - nepakartojami. Vaikai gerai mokosi, sūnus, sakyčiau, ypač gabus. Bet svarbiausia - kad tarp mūsų meilė, o visa kita - ne taip svarbu. Tai jie man davė, o ne aš jiems... Visada sakau - Dievas viena atima, kita duoda.

Atsakyti
Paragintoji,
vis tiek esi saunuole. Tavo optimizmas padeda... ax.gif
Atsakyti
sveikutes. gal kuri zinot gyd. Roznovos darbo grafika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesele: 03 balandžio 2008 - 14:08
jau suzinojau smile.gif
Atsakyti