Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Visas ir visus širdukus su Šv. Velykom 4u.gif Visiem tvirtų margučių biggrin.gif Mano dukrytė pareiškė kuo tvirtesni bus mano margučiai tuo tvirtesnė ir sveikesnė augsiu wub.gif
Atsakyti
labas, isibrausiu i jusu temele su keliais klausimeliais blush2.gif
jei vaikiukas turi 4sirdies ydas ir neseniai daryta opercija, viskas gerai pavyko, ar reiskia, kad jau pasveiks, ar cia tik laikinai?vaikiukas prastai auga, mazas svoris, bet cia turbut kaip daugelis su sia ligele.gydyojai sake, kad su laiku turetu pasivyti bendraamzius.kokia siu ligoniuku turi buti prieziura?
aciu jei kas atsakysit, man labai svarbu, nes nieko apie tai neismanau, o ir paklaust neturiu ko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 03 25, 20:13)
labas, isibrausiu i jusu temele su keliais klausimeliais blush2.gif
jei vaikiukas turi 4sirdies ydas ir neseniai daryta opercija, viskas gerai pavyko, ar reiskia, kad jau pasveiks, ar cia tik laikinai?vaikiukas prastai auga, mazas svoris, bet cia turbut kaip daugelis su sia ligele.gydyojai sake, kad su laiku turetu pasivyti bendraamzius.kokia siu ligoniuku turi buti prieziura?
aciu jei kas atsakysit, man labai svarbu, nes nieko apie tai neismanau, o ir paklaust neturiu ko sad.gif

Sveika 4u.gif

Viskas priklauso nuo to kokia yda, kokio amžiaus vaikas, kokia operacija atlikta ir daugelio kitų dalykų. Jei parašytum plačiau, tai tikrai atsiras mamyčių mamyčių su panašiomis bėdomis.

O ligoniukų priežūra yra labai paprasta - vengti infekcijų, sveikai maitintis, būti gryname ore. Jei reikia riboti fizinį krūvį ar pan, viską pasako gydytojas.
Atsakyti
tai va, kad vaikiukas ne mano, nieko perdaug nezinau, o taip norisi padeti...nezinau, nei kokios ydos, nei kokia operacija.vaikui 4metukai, o ugis kaip 2metu.pries operacija labai melynuodavo vos pabeges, laiptais palipes, o po operacijos laksto kaip vijurkas ir lyg viskas gerai..kartais sako, kad skauda sirdute.vaikstom gryname ore, su mityba sunkiau, nes nevalgo ka paduodu, tai dziaugiuos, kad nors ka valgo, gerai, kad dar zalias darzoves megsta. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
Pries metus Jums rasiau,kad suzinojau apie savo sunelio ydele (PPD). Visus metus stengiausi apie tai negalvoti, vijau visas mintis apie operacija, tikejausi, kad ta skylute uzsitrauks ir viskas bus gerai. Bet neuzsitrauke, operacijos anksciau ar veliau reikes..ji nera skubi, daktare sako, kad reiketu iki mokyklos issioperuoti (dabar mano suneliui 2 metai). Mes su vyru nusprendeme, kad geriau nedelsti, kad jei jau ta operacija neisvengiama, tai operuoti dabar, kad veliau nepablogetu kas..Tai va daktare pasake, kad galime operuotis, kad ir balandi.
Tai va, norejaua paklausti Jusu nuomones apie chirurgus..Nezinau ka daryti, ar tartis su konkreciu chirurgu ar tiesiog operuotis pas ta, kuri paskirs. Tikiu, kad ten visi geri chirurgai, bet tuo paciu bijau viska palikti likimo valiai..juk buna pradedantieji chirurgai..o jei paskirs pas toki. Patarkit prasau...
Atsakyti
Na mūsų taip pat PPd jau išoperuota lapkritį buvo metai gyvenam thumbup.gif Nors ir prieš operaciją nieko nejutom gal svoris tik augo lėčiau ir sirgo dažniau g.gif O dėl chirurgų bent mes kai operavomės tokias ydas operuoja Tarutis arba Lebedkevičius jei vienas operatorius kitas padeda ir atvirkščiai. Mus operavo Gyd Lebedkevičius jis vedėjas gal todėl buvo ramiau nors aišku pergyvenimo buvo daug verysad.gif Sėkmės jums Arti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
iskilo klausimelis: ar priklauso vaikuciui invalidumas, kuris dar neoperuotas, bet jau greitu laiku zada planiskai operuoti. Mano mergytei 2m., sirdies yda - plauciu arterijos stenoze.
Labai lauksime atsakymu ax.gif .Aciu
Atsakyti
QUOTE(KIKE @ 2008 03 28, 14:36)
Sveikos mamytes,
iskilo klausimelis: ar priklauso vaikuciui invalidumas, kuris dar neoperuotas, bet jau greitu laiku zada planiskai operuoti. Mano mergytei 2m., sirdies yda - plauciu arterijos stenoze.
Labai lauksime atsakymu  ax.gif .Aciu


Po operacijos bus paskirta ,mano panelei greit bus 2 metai kai operavo doh.gif (kaip greit laikas eina) ,pakolkas viskas thumbup.gif . Vaikuciui sveikatytes ,o mamytei stiprybes mirksiukas.gif


Sveiki sirdukai ir sirduku mamytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedreee: 28 kovo 2008 - 14:59
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 03 28, 14:23)
Na mūsų taip pat PPd jau išoperuota lapkritį buvo metai gyvenam  thumbup.gif Nors ir prieš operaciją nieko nejutom gal svoris tik augo lėčiau ir sirgo dažniau g.gif O dėl chirurgų bent mes kai operavomės tokias ydas operuoja Tarutis arba Lebedkevičius jei vienas operatorius kitas padeda ir atvirkščiai. Mus operavo Gyd Lebedkevičius jis vedėjas gal todėl buvo ramiau nors aišku pergyvenimo buvo daug verysad.gif Sėkmės jums Arti 4u.gif

Aciu, Godytes mama uz info smile.gif O kokia operacijos rusi rinkotes?
Atsakyti
QUOTE(KIKE @ 2008 03 28, 14:36)
Sveikos mamytes,
iskilo klausimelis: ar priklauso vaikuciui invalidumas, kuris dar neoperuotas, bet jau greitu laiku zada planiskai operuoti. Mano mergytei 2m., sirdies yda - plauciu arterijos stenoze.
Labai lauksime atsakymu  ax.gif .Aciu


Mano mergytei po operacijos (jau 2,5 m.) likusi plaučių arterijos stenozė ir nesandarumas, ir dabar mums davė lengvą negalią ( metus po operacijos buvo vidutinė). Turi klausti gydytojos, manau, kad priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2008 03 28, 18:39)
Aciu, Godytes mama uz info smile.gif  O kokia operacijos rusi rinkotes?

Na man kaip paaiškino lebedkevičius tai lopo nedėjo užsiuvo skylutę pertvaroj pjūvis per šoniuką. Metus laiko turėjom vidutinę negalią. pasibaigus nepratęsė mergytė jaučiasi gerai thumbup.gif PPD yra viena iš papraščiausių ydų nors aišku man tai atrodė siaubinga doh.gif Taip pat rinkausi daug informacijos. Čia labaidaug visko sužinojau ir dėkinga visoms mamoms už palaikymą ir informaciją 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms,

Jūs čia visos auginate širdinukus vaikučius. O aš pati turiu sunkią širdies ydą. Bet gal galėtumėt ir man patarti. Ar būna, kad jūsų vaikučiams tintų kojytės? Gal vaikams yra kitaip. Aš vaikystėje su tinimo problemomis nesusidurdavau. Dabar man pačiai sutino kojos. Jau yra buvę, kad taip nutikdavo vasarą nuo karščio. Bet žiemą - niekada. Net nežinau ko klausti patarimo... Rytoj eiti į darbą... Kitą savaitgalį turime važiuoti į kelionę... Esu tiesiog nevilty, kad kojos ėmė tinti būtent dabar... kreipiuosi į Jus patarimo... Ar padeda diuretikai? Turiu jų ir aš. Šiandien išgėriau pirmąją jų tabletę. Ar juos vartojant buvo koks šalutinis poveikis?
Atsakyti