Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(Deimante Radziene @ 2008 02 28, 13:18)
man atrodo pamenu,berods dar jusu paklausiau ar jau siulus jum istauke,ar maisau  g.gif  gruodzio 22d mus israse  g.gif
Papildyta:

sveika,mum dave sunku neigalumo lygi,nes sudetinga yda  verysad.gif
Papildyta:

b labai uzjauciu del sunelio netekties, console.gif zinau kad ta uzuojauta db tau lb skaudi,nes nera didesnio skausmo  cray.gif  o del rugilytes,ar tik ne ta mergyte kur gavosi sepsis,ir ji neturejo dauniuko sindromo?  verysad.gif

Taip ta pati mergaite. Rasau uz Sandra, nes ir as gulejau kartu su ja ligoninej. Tik gruodzio 18d mano dukrytes sirdele neatlaike sunkios operacijos....
Atsakyti
QUOTE(virginija mazūrienė @ 2008 02 29, 20:51)
Taip ta pati mergaite. Rasau uz Sandra, nes ir as gulejau kartu su ja ligoninej. Tik gruodzio 18d mano dukrytes sirdele neatlaike sunkios operacijos....

labai giliai uzjauciu jus console.gif ar pamenat mane,mes paskutiniu metu buvom toj pacioj palatoj,tik jus poto isvykot,paskui prie renimacinio buvom susitikusios paskutini karta,dar nervavomes kad taip ilgai neileidzia pas musu angeliukus verysad.gif
Atsakyti
Sandra24 jums linkejimai nuo Viltes ir jos mamos.
Atsakyti
sveikos mamytes na va mes ciandie vaziavom darytis eho mazulio sirdeles ir daktare sake kad yra maza viltis kad aorta pleciasi labai tum apsidziaugaiu thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes.jau seniai cia rasiau,nors visada uzsuku pasiskaityti kas pas sirdukus naujo,ir visada kartu isgyvenu gera ir bloga.matau,kad jau daug nauju dalyku ivyko,jau daug ko nezinau,nes mano mergyte operavo praeita vasara,dabar vel laukiam vasaros-vaziuosim pasitikrinti,kaip musu sirdute.pastebejau,kad daznokai apie Vilte kalbat.zinau ta mergyte ir jos mama,gulejom kartu,o ir dabar retkarciais susiskambinam.stipruole mergyte.
tai tiek,tiesiog norejau vel cia parasyti 4u.gif
stiprybes mamytems ir sveikatytes sirdukams 4u.gif
Atsakyti
Kokios procedūros vyksta pratęsiant neįgalumą? Lankutis liepė mums atvažiuot kai neįgalumas bus į pabaigą, bet tik dabar apsižiūrėjau, kad jis jau kovo 9baigiasi, nors buvau įsitikinus, kad iki kovo pabaigos. Ką daryti? Skambint pirm ir prašytis kad anksčiau priimtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2008 02 29, 21:37)
Sandra24 jums linkejimai nuo Viltes ir jos mamos.

aciu uz linkejimus,Viltei ir jos mamai taippat didziausi linkejimai ir didziausios stiprybes...jos saunuoles,eina pirmyn... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2008 03 02, 00:43)
Kokios procedūros vyksta pratęsiant neįgalumą? Lankutis liepė mums atvažiuot kai neįgalumas bus į pabaigą, bet tik dabar apsižiūrėjau, kad jis jau kovo 9baigiasi, nors buvau įsitikinus, kad iki kovo pabaigos. Ką daryti? Skambint pirm ir prašytis kad anksčiau priimtų? g.gif

Mum ir panasi situacija buvo,skambinau ir prasiau,kad priimtu anksciau.Tai kokia savaite anksciau prieme.Siaip vistiek pinigelius grazina uz visa laika.Mums grazino uz 1,5men.
Atsakyti
Čia visi linkėjimus siunčia vieni kietiems 4u.gif Tai noriu paklaust gal kas ką nors žinot apie Saulytę (jai labai sunkią operaciją darė) g.gif Arba apie Ugniuką (jam stimuliatorių dėjo) g.gif Gulėjome skyriuje su šiais vaikučiais, tai labai įdomu kaip jiems sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2008 03 02, 00:43)
Kokios procedūros vyksta pratęsiant neįgalumą? Lankutis liepė mums atvažiuot kai neįgalumas bus į pabaigą, bet tik dabar apsižiūrėjau, kad jis jau kovo 9baigiasi, nors buvau įsitikinus, kad iki kovo pabaigos. Ką daryti? Skambint pirm ir prašytis kad anksčiau priimtų? g.gif

sveika,tos pacios proceduros kaip ir su pirmuoju invalidumu,ir msnsu papiskambinkit Lankuciui,ir paklauskit del to invalidumo g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Deimante Radziene @ 2008 03 03, 19:48)



grazi liniuote mirksiukas.gif

Iskilo toks klausimas g.gif , lankutis liepe stebeti ar neprasideda sirdies nepakankamumas, o kuom tai pasireiske nepaklausiau doh.gif
Atsakyti