Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Sveikos smile.gif
korneliux, mano merginai uzdare atvira lataka 5sav., nes tada dare operacija ir, kaip sakant, tuo paciu 4u.gif
O dabar vis dar laukiam antros operacijos, nors ja turejo daryt 6-12men. amziaus... o atideliojama vien todel, kad Labai neaugo svoris doh.gif Per para, kol spejom pagulet Santariskese, kraujo tyrimas parode, kad seturacija tik 69.5 verysad.gif taip, kad deguonies nepakankamumas pas mus laaaabai didelis doh.gif Kazin, yra dar musu tarpe vaikuciu su tokia zema seturacija? unsure.gif
Atsakyti
jjurgite, O atviras latakas( kiek suprantu botalo) ir atvira ovaline anga cia tas pats. As tik vieno bijau, kad ko nepraziopsociau tuos puse metu laukdama. Mano suneliui svoris tai kuo puikiausiai auga, gimem 3600, per pirma men. 5600, o dabar lygiai du men sveriam 6200, ugis 62, as manau, kad pakankamai. O jus laikykites, viskas bus ok.
Papildyta:
QUOTE(Senoji @ 2008 02 27, 12:52)
Sveika,

Mano dukrai ovaline uzsidare per pora metu. Nieko daryti nereikia. Ir pergyventi nereikia


Aciu, uz paguoda
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2008 02 27, 01:20)
jo, cia negalima visko apibendrinti 'sirdeles problemom', nes gali buti ivairios, ne visur vienodai
pas mus viso labo funkcinis uzesiukas, tai mum nelabai ka reikia riboti, tik kruvi fizini, kol ugtels, baisoka biski, bet cia isaugama...
Papildyta:

eina sau.... va jazau kaip bijociau, jei virusas ligoninej koks siaustu pries tokia operacija. Tikiuosi sekmingai viskas?

aha viskas sekmingai,teko menesi palaukt tos opercijos,bet viskas sekmingai
Atsakyti
sveiki,
Deimante Radziene ar prisimenat mane, as kai pamaciau mergaites nuotrauka tai prisiminiau.gulejau santariskese gruodzio menesi,boksiukuose.su naujagimiu berniuku-ARNIUKU,prasilenkdavom laukdavom prie tvarstomojo eiles
Atsakyti
Atviras arterinis latakas (AAL) -jungtis tarp aortos ir plautinio kamieno vadinama arteriniu (Botalo) lataku.

Ovalioji anga yra tarp kairiojo ir desiniojo priesirdzio.

Taigi, tai ne tas pats.


Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 02 27, 14:49)
Atviras arterinis latakas (AAL) -jungtis tarp aortos ir plautinio kamieno vadinama arteriniu (Botalo) lataku.

Ovalioji anga yra tarp kairiojo ir desiniojo priesirdzio.

Taigi, tai ne tas pats.

labukas, kaip jums sekasi?kada jums numatoma operacija?kaip vilte?
Atsakyti
QUOTE(sandra24 @ 2008 02 27, 13:54)
labukas, kaip jums sekasi?kada jums numatoma operacija?kaip vilte?



Kaip visada, aciu. Nezinau tiksliai, kada operuos. Vaziuosim kovo men. tikrintis ir gal pasakys ka nors.

Vilte, kiek zinau, vis dar ligoninej. Vel turejo problemu su tracheja.
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 02 27, 13:49)
Atviras arterinis latakas (AAL) -jungtis tarp aortos ir plautinio kamieno vadinama arteriniu (Botalo) lataku.

Ovalioji anga yra tarp kairiojo ir desiniojo priesirdzio.

Taigi, tai ne tas pats.

Aisku blush2.gif Niu, kadangi mes anksciau nebuvom susidure su sirdies bedom, tai ir nezinau tiksliai doh.gif Atsiprasau uz suklaidima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante Radziene @ 2008 02 27, 13:33)
aha viskas sekmingai,teko menesi palaukt tos opercijos,bet viskas sekmingai



Deimante, koki neigalumo lygi jums paskyre? Sunku ar vidutini? Klausiu del to, kad mums dave vidutini, kaip ir tiems, kuriems, pvz., siuvo skylute. Nelabai teisingai.
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 02 28, 09:51)
siuvo skylute. Nelabai teisingai.

Ir aš taip manau ax.gif Mes turėjom vidutinį nors bėdų praktiškai nebuvo jokių tik tiek kad padaryta operacija ax.gif Dabar jau mums baigėstaip kad gyvenam normalų gyvenimą, bet aš manau kad vaikas vistiek jei yra operuota širdutė nėra toks pat sveikas kaip neoperuotas ir neturintis ydos g.gif Nežinau daktarai leidžia daryt ką norim g.gif
Atsakyti
Kiek zinau, po sirdies operacijos visiem vaikuciam skiriama vidutine grupe. Vieniem po metu ji nuimama, o kitiem paliekama. mano mazyliui ji bus visam laikui. Matyt, priklauso nuo ydos.
Atsakyti
QUOTE(sandra24 @ 2008 02 27, 15:48)
sveiki,
Deimante Radziene ar prisimenat mane, as kai pamaciau mergaites nuotrauka tai prisiminiau.gulejau santariskese gruodzio menesi,boksiukuose.su naujagimiu berniuku-ARNIUKU,prasilenkdavom laukdavom prie tvarstomojo eiles

man atrodo pamenu,berods dar jusu paklausiau ar jau siulus jum istauke,ar maisau g.gif gruodzio 22d mus israse g.gif
Papildyta:
QUOTE(Senoji @ 2008 02 28, 10:51)
Deimante, koki neigalumo lygi jums paskyre? Sunku ar vidutini? Klausiu del to, kad mums dave vidutini, kaip ir tiems, kuriems, pvz., siuvo skylute. Nelabai teisingai.

sveika,mum dave sunku neigalumo lygi,nes sudetinga yda verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(sandra24 @ 2008 02 27, 15:48)
sveiki,
Deimante Radziene ar prisimenat mane, as kai pamaciau mergaites nuotrauka tai prisiminiau.gulejau santariskese gruodzio menesi,boksiukuose.su naujagimiu berniuku-ARNIUKU,prasilenkdavom laukdavom prie tvarstomojo eiles

b labai uzjauciu del sunelio netekties, console.gif zinau kad ta uzuojauta db tau lb skaudi,nes nera didesnio skausmo cray.gif o del rugilytes,ar tik ne ta mergyte kur gavosi sepsis,ir ji neturejo dauniuko sindromo? verysad.gif
Atsakyti