Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rusneliukas @ 2008 02 25, 19:11)
Smagu matyti bendravarde 4u.gif Mano mergaite irgi Rusne.

4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, labai reikalingi patarimai g.gif g.gif g.gif . Mano mergyte (2 m.) jau planuoja operuoti (plauciu arterijos stenoze), tiksliau kalbejo apie balionine angioplastika. As pati turiu Antifosfolipidini sindroma - padidejes kraujo kresumas, del jo visa nestuma leidausi ir geriau vaistus. konsultavausi su gyd., kuris man ji diagnozavo. Yra tikimybe, kad ir dukryte ji pavaldejo. Bet paklausus, ar nereiketu jos istirti del sio sindromo,jis atsake;'' ne, nes operacijos metu ir po jos, aktualiau nukraujavimas,o ne kresumo padidejimas''. Nors man atrodo, padidejes kresumas ne ka svarbiau. as suprantu, kad butu geriausia issitirti. siam sindromui nustatyti atliekami imunologiniai tyrimai, o kresumui pries operacija nustatyti paprastai padaro biocheminius tyrimus. Nenoriu be reikalo traumuoti vaiko ( reiketu imti krauja is venos)pries operacija. Gal uztektu tu tyrimu,kuriuos padarys santariskese pries operacija. Gal ten niekam neidomu bus kazkokio sindromo ats.
Labai lauksiu patarimu g.gif g.gif g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Deimante Radziene @ 2008 02 25, 14:55)
parasysiu savo problemike : TV atrezija,plauciu arterijos voztuvo atrezija,DS hipoplazija,stambiuju kraujagysliu transpozicija,skilveliu pertvaros defektas,priesirdziu pertvaros defektas,atviras arterinis latakas  istverem hemi fonteno operacija,buvo daroma gleno jungtis,anastamoze,uz keliariu metu laukiam trecios operacijos  gal yra mamyciu su vaikiukais kuriu panasi situacija. operavomes santariskese,Tarutis operavo



Labas, Deimante,

Mums taip pat hemi fontenas padarytas, tik kad musu kita puse neissivysciusi - kaire. mes irgi laukiam treciosios operacijos, kuria darys, manau, siu metu pabaigoje - kitu pradzioje.

Kaip jauciates?
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 02 26, 10:51)
Labas, Deimante,

Mums taip pat hemi fontenas padarytas, tik kad musu kita puse neissivysciusi - kaire. mes irgi laukiam treciosios operacijos, kuria darys, manau, siu metu pabaigoje - kitu pradzioje.

Kaip jauciates?

sveikute siuo met kas liecia sirdute tai jauciames puikiai,aisku deguones trukumas jaucias,bet daktaras sake jog po trecios operacijos turetu isnykt sis trukumas. kiek jum metuku? ir kokio amziaus buvo pirmosios dvi operacijos? smile.gif
Atsakyti
kazin kaip db situacija santariskese,ar yra vietu ar ne. pamenu menesi laiko laukem palatos,bokseliai uzkisti g.gif tai gulemes i palata,nes jau verkiant reikejo opruotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimante Radziene @ 2008 02 26, 13:08)
sveikute siuo met kas liecia sirdute tai jauciames puikiai,aisku deguones trukumas jaucias,bet daktaras sake jog po trecios operacijos turetu isnykt sis trukumas. kiek jum metuku? ir kokio amziaus buvo pirmosios dvi operacijos?  smile.gif



Mums dare 5 dienu ir 8 men. Dabar jau 3 metai maziui, ne uz kalnu ir trecia operacija. Siaip viskas neblogai, tik, kaip ir jums, deguonies biski truksta. Laiptais lipti pats nenori, praso, kad panesciau. Taip pats taupo sveikata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2008 02 26, 17:58)
Mums dare 5 dienu ir 8 men. Dabar jau 3 metai maziui, ne uz kalnu ir trecia operacija. Siaip viskas neblogai, tik, kaip ir jums, deguonies biski truksta. Laiptais lipti pats nenori, praso, kad panesciau. Taip pats taupo sveikata smile.gif

tas laukimas sunkus,ypac kai operuoja vaika,tai sienom lipk sad.gif aisku nelengva matyt mazuti prijungineta aparaitais verysad.gif
Atsakyti
labukas.
mes jau du menesius islaukem. prasides trecias. jau zadejo kita savaite operuot. vietos laukiam ne i bokslius. kai atsirado vieta, reanimacijoj vejaraupiai. taip ir tesiasi...
Atsakyti
mes kai gulemes tai palatose kazkoks virusas siaute,maniske buvo susirgus,tai namo paleido,tai tik kita menesi issioperavom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita25 @ 2007 12 01, 13:29)
Pasirodo, negali tiketi tuom ka skaitai...kiekvienam individualiai... rolleyes.gif

jo, cia negalima visko apibendrinti 'sirdeles problemom', nes gali buti ivairios, ne visur vienodai
pas mus viso labo funkcinis uzesiukas, tai mum nelabai ka reikia riboti, tik kruvi fizini, kol ugtels, baisoka biski, bet cia isaugama...
Papildyta:
QUOTE(Deimante Radziene @ 2008 02 26, 19:40)
mes kai gulemes tai palatose kazkoks virusas siaute,maniske buvo susirgus,tai namo paleido,tai tik kita menesi issioperavom  smile.gif

eina sau.... va jazau kaip bijociau, jei virusas ligoninej koks siaustu pries tokia operacija. Tikiuosi sekmingai viskas?
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Skaitau ir stebiuosi, kokiu yra stipriu mamu, linkiu visoms Jums stiprybes. Gal mano problema atrodys ir juokinga, bet man ji labai svarbi.Mano suneliui rado atvira ovaline anga, kiek cia skaiciau tai taip ir nesuradau atsakymo. Sakykit ar tai jau skaitos sirdies yda?Kas buna jei ji neuzsidaro? Labai pergyvenu, tai mano pirmas, po ilgo bandymo pastoti lauktas vaikelis. Kardiologe dorai nieko nepaiskino, padare echoskopa ir liepe ateiti po puses metu. Labai prasau atsakykite. Aciu
Atsakyti
QUOTE(koneliux @ 2008 02 27, 11:40)
Sveikos mamytes,
Skaitau ir stebiuosi, kokiu yra stipriu mamu, linkiu visoms Jums stiprybes. Gal mano problema atrodys ir juokinga, bet man ji labai svarbi.Mano suneliui rado atvira ovaline anga, kiek cia skaiciau tai taip ir nesuradau atsakymo. Sakykit ar tai jau skaitos sirdies yda?Kas buna jei ji neuzsidaro? Labai pergyvenu, tai mano pirmas, po ilgo bandymo pastoti lauktas vaikelis. Kardiologe dorai nieko nepaiskino, padare echoskopa ir liepe ateiti po puses metu. Labai prasau atsakykite. Aciu



Sveika,

Mano dukrai ovaline uzsidare per pora metu. Nieko daryti nereikia. Ir pergyventi nereikia
Atsakyti