Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(zavin @ 2008 02 15, 15:27)
Sveikutės mamytės.Labai linkime didelės sėkmės neirėja, viskas turi but gerai.Na o mes ką tik gryžom namo iš ligoninės po plaučių uždegimo.Ir man iškilo klausimas o pas jus mamytės vaikiukai dažnai sirguliuoja?Pvz kaip bronchitas, plaučių uždegimas.Mums dabar pasiulė kaip jau visiškai pasveiksim, sustiprėsim skiepytis tik nepamenu kaip vadinasi skiepas kur stiprina imuniteta kad mažiau sirgtu arba gerti tokius vaistus RIBOMUNYL.Gal teko kam vartoti.net nežinau ir ka rinktis, reikia turbut skambintis Lankučiui ir klausti jo nuomonės g.gif


Mano drauges mergaite (nors ji neturejo sirdies ydos) irgi daznai sirgdavo bronchitu, bet kai paskiepino Pneumo 23 (lyg taip vadinas) beveik nesirgdavo. Ji buvo labai patenkinta...
Aisku, tai tik viena nuomone. Reiketu pasidometi placiau. Sveikateles Tavo mergytei wub.gif
Atsakyti
Mum gydytoja patare tu vaistuku apie kuriuos raset Rybo... nevartot, nes nuo ju gali vaikas susirgti cukriniu diabetu. Ir eziuole dar nera iki galo istirta. Apie skiepus nieko negirdejau. Siaip mano maziui tuoj bus 2-eji metukai, bet dar nesirgo jokiom ligom, isskyrus sloga (tfu, tfu, tfu)
Atsakyti
niu sveikos mamytes mes gryzom po ehoskopijos maziukuj viskas gerai visai organai veikia puikiausiai kraujavimas netrukdo toliau nesioti placenta niekur atsiskyrus nera gimdos kaklelis ilgas ir gerai uzsidares biggrin.gif o kraujuoti galiu nuo clexane kuri leidziuos i pilva kiekviena diena del kraujo kresejimo tikiuos kad ir toliau taip viskas gerai thumbup.gif dar kktare pasake jei isnesiosiu iki 32sav tai soks ant savo stalo
Atsakyti
QUOTE(neireja @ 2008 02 15, 20:21)
niu sveikos mamytes mes gryzom po ehoskopijos maziukuj viskas gerai visai organai veikia puikiausiai kraujavimas netrukdo toliau nesioti placenta niekur atsiskyrus nera gimdos kaklelis ilgas ir gerai uzsidares biggrin.gif o kraujuoti galiu nuo clexane kuri leidziuos i pilva kiekviena diena del kraujo kresejimo tikiuos kad ir toliau taip viskas gerai  thumbup.gif dar kktare pasake jei isnesiosiu iki 32sav tai soks ant savo stalo


Smagu girdeti, Saunuoliai! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kokios geros naujienos, neireja thumbup.gif
ir tikek-buna stebuklu smile.gif pati esu gimusi su labai maza sirdute, tevam vilciu gydytojai beveik neteike, kad gyvensiu,o gyvenu ir nieko blogo nejauciu smile.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif
Šiandien maniškė vėl išvažiavo į Santariškes. Įdomu, kaip jai ten? g.gif Sėdžiu darbe ir vietos nerandu. Taip norisi tikėti, kad skylutė dar labiau sumažėjo ir neguldys operacijai, o taip kažkur širdyje toks neramumas kirba... doh.gif Laukiu telefoną prieš nosį pasidėjus unsure.gif - kas gi bus???
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2008 02 19, 09:12)
Labas mergaitės  4u.gif
Šiandien maniškė vėl išvažiavo į Santariškes. Įdomu, kaip jai ten?  g.gif  Sėdžiu darbe ir vietos nerandu. Taip norisi tikėti, kad skylutė dar labiau sumažėjo ir neguldys operacijai, o taip kažkur širdyje toks neramumas kirba...  doh.gif  Laukiu telefoną prieš nosį pasidėjus  unsure.gif  - kas gi bus???


sveikute,tikiuosi,kad viskas bus ok mirksiukas.gif lauksim geru ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2008 02 19, 09:16)
sveikute,tikiuosi,kad viskas bus ok mirksiukas.gif lauksim geru ziniu  4u.gif

Ačiū, Lina R., už palaikymą 4u.gif
Aišku, kad naujienos geros, skylutė belikusi 1 mm, jei nebūtų žinoma ši yda - niekas jos ir nerastų. Kontrolė gegužės 22 d.
Atsakyti
SUPER naujienos
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2008 02 19, 15:51)
Ačiū, Lina R., už palaikymą  4u.gif
Aišku, kad naujienos geros, skylutė belikusi 1 mm, jei nebūtų žinoma ši yda - niekas jos ir nerastų. Kontrolė gegužės 22 d.



labai dziaugiuosi,kad viskas ok drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2008 02 19, 15:51)
Ačiū, Lina R., už palaikymą  4u.gif
Aišku, kad naujienos geros, skylutė belikusi 1 mm, jei nebūtų žinoma ši yda - niekas jos ir nerastų. Kontrolė gegužės 22 d.


Sveikinu su gerom naujienom drinks_cheers.gif Labai dziugu mirksiukas.gif
O mes vis dar kas menesi turim tikrintis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusneliukas: 19 vasario 2008 - 20:44
Labutis, kaip džiaugiuosi, mamytes už jus visas ir jūsų vaikučius 4u.gif smagu skaityti geras naujienas....
o mano visos viltys žlugo sausio 6d. kai praejus parai po gimdymo įtarė širdutės ydą ir mano mažutį išvežė i santariškes.......deja, kad ir kiek vilčių dėjom ir meldžiausi ir prašiau Dievulio, kad neatimtų...po 15dienų netekom savo mažiuko viskas beviltiška verysad.gif o skaudžiausia tai, kad buvau pas genetikus, darė tyrimus, žiūrėjo echo kuo nuodugniausiai,o išvadoje parašyta-širdutė -4skyriai, anomalijų nerasta....tai ir žiauriausia, kad nebetikiu gydytojais..esu visai nusivylusi, bet noriu sužinoti atsakymus, nes tai mano antras sunelis gimęs su tokia pat identiška širdutės yda! noriu visai pagyt-ir morališkai ir fiziškai, tada tikrai ieškosiu atsakymų! na, negali taip būt, kad viskas kartotusi gyvenime...
Gal kuri mamytė žino, kokius tyrimus ir pas ką reikia daryt iki pastojimo? būčiau dėkinga už atsakymus.
Atsakyti