Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Neireja, laikykis! Neseniai man persiuntė labai prasmingus žodžius: "Net jei ir visą naktį tęstųsi rauda, rytas vis vien nušvinta džiaugsmu". Kad ir kokia ilga naktis bebūtų, po jos visada nušvinta rytas. Visoms linkiu tos ryto šviesos 4u.gif wub.gif
Atsakyti
aiu visom uz palaikyma stengsimes laikytis ir nepasiduot
Atsakyti
QUOTE(neireja @ 2008 02 13, 10:31)
aiu visom uz palaikyma stengsimes laikytis ir nepasiduot


Ir mes linkime laukti ir sulaukti Sviesaus Ryto cool.gif.
Klausimelis: o kokius tyrimus atlieka, kad vartoji vaistus, o jis vistiek permazai kresa? Pas mane irgi AF. Si dziaugsmeli nustate po 2 nesivystanciu nestumu. Gal ir pagal vaikucio bukle sprendzia?
Atsakyti
kike pas mane ji nustate kai dar buvau vaikas kai dare inkstu biopsi paprasiausiai visiskai atsitiktinai nes ir menkiausias proceduras kai tu gali nukraujuoti daro si tyrima kad apsidrausti
Atsakyti
Daug siltu sirdeliu visoms sirdeliuku Mamoms! wub.gif
Atsakyti
Daug daug daug MEILES wub.gif
Atsakyti
Mes su Rusne taip pat linkim daug meiles wub.gif
Ka tik gryzom is Lankucio. Nelabai as suprantu, kaip taip gali buti: pirma menesi SPD buvo 5mm, antra- 2,5mm, o dabar vel 4mm. Taip dziaugiausi suzinojusi, kad skylute mazeja, o dabar pasirodo ji vel dideja schmoll.gif Ar yra kam taip buve? Gerai kad bent jau vergdama nebemelynuoja, kaip anksciau thumbup.gif
Dar karta linkiu meiles wub.gif
Atsakyti
na va mes uz keliu valandeliu vaziuojam ehoskopijai ladai bijau ka pasakys naes kraujavimas nesiliove labai bijau kad maziukui nebututu kas nors blogai unsure.gif
Atsakyti
Neireja, laikom kumscius, sekmes
Atsakyti
neireja sėkmės didžiausios laikom kumštukus parašyk kaip sekės 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės.Labai linkime didelės sėkmės neirėja, viskas turi but gerai.Na o mes ką tik gryžom namo iš ligoninės po plaučių uždegimo.Ir man iškilo klausimas o pas jus mamytės vaikiukai dažnai sirguliuoja?Pvz kaip bronchitas, plaučių uždegimas.Mums dabar pasiulė kaip jau visiškai pasveiksim, sustiprėsim skiepytis tik nepamenu kaip vadinasi skiepas kur stiprina imuniteta kad mažiau sirgtu arba gerti tokius vaistus RIBOMUNYL.Gal teko kam vartoti.net nežinau ir ka rinktis, reikia turbut skambintis Lankučiui ir klausti jo nuomonės g.gif
Atsakyti
Apie tuos Rybumonilius mano nuomonė š.. Gėrėm ir begeriant susirgom doh.gif Net nežinau norisi vaikiukui kuo geriau o gaunas doh.gif Nežinau mes kai gulėjom Santariškėse supratau , kad ten daktarai nepripažįsta jokių vitaminų nežinau g.gif O mums tai po operacijos labai sumažėjo sirgimai ir svorio per metus po operacijos priaugom 2kg thumbup.gif Ūgio irgi nemažai thumbup.gif
Atsakyti