Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(neireja @ 2008 02 08, 23:51)
na man nusstate londone ir niekas nezino nei nuo ko tik pasiule sukelti persileidima arba testi nestuma po to seka trys operacijos pirma 5dienu,antra 9men ir trecia 4-6metu sad.gif


Mano vaikeliui taip pat nustate sirdies yda, kai buvau 24 savaites nescia. Kaune pasake, kad yda viena is baisiausiu ir vaikelis gali neisgyventi, taip pat pasake kad yra tikimybe, kad bus su dauno sindromu, del to kad tokios ydos dazniausiai pasitaiko pas Daunus. Iskart pasiule nutraukti nestuma, bet as nesutikau, vaziavau tikrintis i genetikos centra. Atlikus tyrimus paaiskejo, kad vaikelis dauno sindromo tikrai neturi. Vilniaus kardiologe nuramino, kad dar ir ne tokius isoperuoja, bet reikia buti stipriems, pasiruosti daug iskenteti.
Tai va, sulaukem vaikelio, ji isoperavo jau 2 kartus: 5 paru ir 3 menesiu. Dar laukia 2 operacijos, gal ir daugiau. Bet mes nenuleidziam ranku. Stengiames negalvoti apie blogiausia. Juk kaune gydytojai sake, kad vaikas greiciausiai neisgyvens...., o jis gyvena, kapstosi, netgi atrodo sveikas, tik siek tiek mazesnis nei kiti jo amziaus.

Neireja laikykis ir tikekis geriausio. console.gif Perskaicius tavo istorija, vel viska prisiminiau, kaip verkiau kiekviena karta vaziuojant tikrintis. Stiprybes tau didziausios.
Atsakyti
QUOTE(Inguliaa @ 2008 02 08, 22:39)
Galit pasikonsultuoti privacioje Sirvydzio klinikoje,bet kiek zinau tai Santariskiu kardiologai patys geriausi.Ir Kauno kardiologai su sudetingesnem  ydom suncia i Santariskes.

Aga pamenu kai pirma kart nuejau tai man pasake kad tu mum per rimta paciente vaziuok i santariskes pas savo dakatarus lotuliukas.gif O Sirvydis, tai neapsakomai super geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dekinga as Jam is visos sirdies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2008 02 09, 08:09)
Mano vaikeliui taip pat nustate sirdies yda, kai buvau 24 savaites nescia. Kaune pasake, kad yda viena is baisiausiu ir vaikelis gali neisgyventi, taip pat pasake kad yra tikimybe, kad bus su dauno sindromu, del to kad tokios ydos dazniausiai pasitaiko pas Daunus. Iskart pasiule nutraukti nestuma, bet as nesutikau, vaziavau tikrintis i genetikos centra. Atlikus tyrimus paaiskejo, kad vaikelis dauno sindromo tikrai neturi. Vilniaus kardiologe nuramino, kad dar ir ne tokius isoperuoja, bet reikia buti stipriems, pasiruosti daug iskenteti. 
Tai va, sulaukem vaikelio, ji isoperavo jau 2 kartus: 5 paru ir 3 menesiu. Dar laukia 2 operacijos, gal ir daugiau. Bet mes nenuleidziam ranku. Stengiames negalvoti apie blogiausia. Juk kaune gydytojai sake, kad vaikas greiciausiai neisgyvens...., o jis gyvena, kapstosi, netgi atrodo sveikas, tik siek tiek mazesnis nei kiti jo amziaus.

Neireja laikykis ir tikekis geriausio.  console.gif Perskaicius tavo istorija, vel viska prisiminiau, kaip verkiau kiekviena karta vaziuojant tikrintis. Stiprybes tau didziausios.


Papildyta:
QUOTE(Iri @ 2008 02 09, 08:09)
Mano vaikeliui taip pat nustate sirdies yda, kai buvau 24 savaites nescia. Kaune pasake, kad yda viena is baisiausiu ir vaikelis gali neisgyventi, taip pat pasake kad yra tikimybe, kad bus su dauno sindromu, del to kad tokios ydos dazniausiai pasitaiko pas Daunus. Iskart pasiule nutraukti nestuma, bet as nesutikau, vaziavau tikrintis i genetikos centra. Atlikus tyrimus paaiskejo, kad vaikelis dauno sindromo tikrai neturi. Vilniaus kardiologe nuramino, kad dar ir ne tokius isoperuoja, bet reikia buti stipriems, pasiruosti daug iskenteti. 
Tai va, sulaukem vaikelio, ji isoperavo jau 2 kartus: 5 paru ir 3 menesiu. Dar laukia 2 operacijos, gal ir daugiau. Bet mes nenuleidziam ranku. Stengiames negalvoti apie blogiausia. Juk kaune gydytojai sake, kad vaikas greiciausiai neisgyvens...., o jis gyvena, kapstosi, netgi atrodo sveikas, tik siek tiek mazesnis nei kiti jo amziaus.

Neireja laikykis ir tikekis geriausio.  console.gif Perskaicius tavo istorija, vel viska prisiminiau, kaip verkiau kiekviena karta vaziuojant tikrintis. Stiprybes tau didziausios.


Papildyta:
aciu uz palaikyma nes labai sunku kai labai mazai informacijos apie tai labai dziaugiuosiu uz jus mazyliu kad ir toliau tai viskas gerai thumbup.gif na man taip pat padare tyrima del dauno sindromo antradieni bus atsakymas tai is visos sirdies tikuiosi kad neigiamas
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 02 08, 16:38)
Tai va man yra igimta sirdies yda nuo gimimo,buvo atlikta Blalock-Taussig anastomoze, Rastelli operacija,veliau del konduito stenozes atlikta pakartotina operacija-konduito pakeitimas plauciu arterijos homotransplantatiniu konduitu, o praejus 5 men. nustatytas konduito susiaurejimas, zondavo, atliko konduito balionine plastika, po keliu metu vel zondavimas, va taip ir gyvenu visus 20 metu  verysad.gif Kiekvienais metais vazineju i santariske, tikrinuosi, tenka labai saugoti sveikata.. taip pat kai gimiau ir turejo operuoti bet buvau labai silpna, o kai artejo operacija vis susirgdavau gripu tai taip ir prasitese iki 3ju metuku  ax.gif  O siaip tevam sake kad maza tikimybe jog isgyvensiu, bet svarbiausia tikejimas ir nenuleisti ranku ir saugotis  mirksiukas.gif

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neireja @ 2008 02 08, 23:51)
na man nusstate londone ir niekas nezino nei nuo ko tik pasiule sukelti persileidima arba testi nestuma po to seka trys operacijos pirma 5dienu,antra 9men ir trecia 4-6metu sad.gif



Neireja, sakyčiau, gana tiksliai nustatė... Kai toks mažas nėštumas. Jei jau tiek visko dabar pasakė, tai turėtų būti kone aišku ir kokia diagnozė. Nesu su tuo susidūrusi. Net neįsivaizduoju ar Lietuvoje imasi tokių ankstyvų diagnozių. O nuo ko - dažniausiai niekas nežino. Gali tik spėlioti... Nesikrimsk, išsiaiškinti reiktų kuo daugiau jei įmanoma. Dabar sunku spręsti kas tai per yda, ir kokios jos pasekmės. Manau, tau daug galėtų patarti forumo dalyvės, tik gal reiktų aiškesnės diagnozės (na, jei jau tiek visko išvardino- kada ir kokių metų sulaukusio vaikučio laukia operacijos) gal jie bent preliminariai ją imasi nustatyti. Palaikau tave. Gal ne viskas labai liūdna, gal ydelė nesunki. console.gif
Atsakyti
na mums hypoplastic kaires sirdies sindromas kaip daktarai sake yra maza sirdute aorta reikia platinti ir kairysis priesirdis labai mazas

Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2008 02 09, 18:11)

nagi ko taip liudite? unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos. Labai linkim visiem stiprybės ir sveikatytės 4u.gif Mūsų reikalai neblogi invalidumo nepratęsė ir ačiū Dievui. Dukrytė jaučias gerai svoris auga neblogai. o svarbiaus, kad po operacijos labai sumažėjo mūsų sirgimai thumbup.gif Kovo 6 eisim pas savo kardiologą, bet tikimės kad viskas bu gerai ax.gif Aišku mūsų ir yda buvo viena iš papraščiausiu be to laiko prieš metus prisimint nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Smagu girdet kad geros naujienos mirksiukas.gif Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neireja @ 2008 02 09, 17:42)
na mums hypoplastic kaires sirdies sindromas kaip daktarai sake yra maza sirdute aorta reikia platinti ir kairysis priesirdis labai mazas


Neireja, Jūsų teisė spręsti dėl vaikučio likimo. Bet aš galiu pasakyti, kad jis nori gyventi. Kiekviena būtybė nori gyventi, nepriklausomai nuo to, ar ji jau gimusi, ar dar tik mamos pilve. Aišku, kad tik tėvai, pagal savo brandumo lydį, gali prisiimti atsakomybę. Ir spręsti... Niekada nieko nesmerkiu. Iš esmės, džiaugiuosi, kad mano tėvai kažkada net neturėjo galimybės žinoti, kokia gimsiu. O tai, neduok, Die, galėjo juos paskatinti manęs atsisakyti... Kaip nuspręsit, jei per sunki našta pasirodys - Jūsų teisė rinktis. Ne visiems pakeliama vienoda našta. Tai yra labai labai suprantama.. Bet tai Jūsų vaikelis, kuris turi problemėlę... Aš neatsisakyčiau Jo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neireja @ 2008 02 09, 00:51)
na man nusstate londone ir niekas nezino nei nuo ko tik pasiule sukelti persileidima arba testi nestuma po to seka trys operacijos pirma 5dienu,antra 9men ir trecia 4-6metu sad.gif

sveikute, mano vaikelis tai pat turi stipria sirdies yda, dabar esame jau issioperave sntariskese , jei buciau nescia suzinojusi kad mano vaikelis yra neigalus, vis tiek buciau gimdziusi, vien del to kad jis man pirmas vaikelis, ir tai mano.
o dabar kletskiukui 8,5men ir as be jo neisivaizduoju kaip reiketu gyventi, jis musu dziaugsmiukas, musu pats brangiausiais zmogutis.
mano nuomone tokia kad ir koks pirmas vaikutis butu , vistiek jis mano.
Atsakyti
QUOTE(neireja @ 2008 02 09, 19:42)
na mums hypoplastic kaires sirdies sindromas kaip daktarai sake yra maza sirdute aorta reikia platinti ir kairysis priesirdis labai mazas


Mums irgi hipoplastinis kaires sirdies sindromas. Suzinojau 22 nestumo sav. Dziaugiuosi, kad pagimdziau, nors minciu buvo visokiu, nes gydytoju prognozes buvo labai liudnos. Dabar musu storuliukas auga ir visus dziugina. Neisivaizduoju, ka mes be jo darytume...
Atsakyti