Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Papasakok
Atsakyti
Labas mamytes,
gal galetumete man padeti. Mano dukrytei dabar 2 metukai. Gime neisnesiota, tik gimusiai nustate PPD, o po pusmecio dar ir AAL. Jau pora kartu buvom Santariskese, reiks operuot abi, tik neaisku ar kartu. Norejau pasiteirauti ar yra tokiu mamyciu, kuriu vaikeliui butu tokios sirdies ydos kartu.
Atsakyti
Tai va man yra igimta sirdies yda nuo gimimo,buvo atlikta Blalock-Taussig anastomoze, Rastelli operacija,veliau del konduito stenozes atlikta pakartotina operacija-konduito pakeitimas plauciu arterijos homotransplantatiniu konduitu, o praejus 5 men. nustatytas konduito susiaurejimas, zondavo, atliko konduito balionine plastika, po keliu metu vel zondavimas, va taip ir gyvenu visus 20 metu verysad.gif Kiekvienais metais vazineju i santariske, tikrinuosi, tenka labai saugoti sveikata.. taip pat kai gimiau ir turejo operuoti bet buvau labai silpna, o kai artejo operacija vis susirgdavau gripu tai taip ir prasitese iki 3ju metuku ax.gif O siaip tevam sake kad maza tikimybe jog isgyvensiu, bet svarbiausia tikejimas ir nenuleisti ranku ir saugotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums pora menesiu su trupuciu smile.gif seimos gydytojas isgirdo uzesiuka ir siunte kardiologui i Santariskes,viskas atrode gerai,bet atliekant echoskopija priesirdziu pertvaroje pamate aneurizma(isipletimas) ir suntine srove,aiku nuramino ir liepe kreiptis po poros menesiu,bet as tiek neislauksiu ir labai noreciau dar kokio gydytojo konsultacijos,gal mamos zinot koki nebloga kardiologa,noretusi dar ir kitos nuomuones unsure.gif
Atsakyti
As buvau dar Kaune Klinikose pas tokia moteri Justina Jolanta Vaskelyte, tai ji labai gerai ir istyre, bet pas ja dideles eiles, o ir praktiskai ta pati pasake ka ir Santariskese smile.gif Bet Jus galite pabandyt nueit pasikonsultuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas na nezinau ar cia rasau bet tik cia radau azka panasaus
as esu 20sav nescia ir man nustate kad vaikelis turi sirdis yda gal kam buvo taip kaip elgis kur kreiptis aciu uz atsakymus
Atsakyti
Na, negirdejau, kad Lietuvoje butu geresniu kardiologu (vaiku) nei santariskiu
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 02 08, 20:28)
Na, negirdejau, kad Lietuvoje butu geresniu kardiologu (vaiku) nei santariskiu

As sutinku,kad santariskese puikus gydytojai,bet noreciau isgirsti ir kita nuomuone ir ko tiketis.su sirdele problemos ne juokai
Atsakyti
QUOTE(JolitaJ. @ 2008 02 08, 22:31)
As sutinku,kad santariskese puikus gydytojai,bet noreciau isgirsti ir kita nuomuone ir ko tiketis.su sirdele problemos ne juokai

Galit pasikonsultuoti privacioje Sirvydzio klinikoje,bet kiek zinau tai Santariskiu kardiologai patys geriausi.Ir Kauno kardiologai su sudetingesnem ydom suncia i Santariskes.
Atsakyti
QUOTE(JolitaJ. @ 2008 02 08, 17:49)
Mums pora menesiu su trupuciu  smile.gif seimos gydytojas isgirdo uzesiuka ir siunte kardiologui i Santariskes,viskas atrode gerai,bet atliekant echoskopija priesirdziu pertvaroje pamate aneurizma(isipletimas) ir suntine srove,aiku nuramino ir liepe kreiptis po poros menesiu,bet as tiek neislauksiu ir labai noreciau dar kokio gydytojo konsultacijos,gal mamos zinot koki nebloga kardiologa,noretusi dar ir kitos nuomuones unsure.gif


O pas ka jus buvote Santariškėse? Mums irgi buvo panaši situacija, aplankėm d. Gumbienę Santrar., sakė kad reikia operuoti, tik vietų nėra, "atvažiuokite balandį". O kai užsirašėm į širdies centrą privačiai pas kitą kardiologę, (bet ir ji taip pat dirba Santariškese) tai ir vieta atsirado, ir skubiai operavo, ir dabar jau jokių bedų neturime.

Jei domina, rašykite į AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neireja @ 2008 02 08, 18:09)
labukas na nezinau ar cia rasau bet tik cia radau azka panasaus                                     
  as esu 20sav nescia ir man nustate kad vaikelis turi sirdis yda gal kam buvo taip kaip elgis kur kreiptis aciu uz atsakymus

Tikrai yra mamyčių, kurios dar besilaukdamso sužinojo apie vaikelio ligą. O kur tau nustatė, kad yra yda? Labai jau anksti g.gif
Klausi ką daryti. Taigi, reikia NUSIRAMINTI ir laukti ateinančio vaikelio. Ir tvirtai tikėti, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loncelotas: 08 vasario 2008 - 22:20
na man nusstate londone ir niekas nezino nei nuo ko tik pasiule sukelti persileidima arba testi nestuma po to seka trys operacijos pirma 5dienu,antra 9men ir trecia 4-6metu sad.gif
Atsakyti