Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

QUOTE(virginija mazūrienė @ 2008 01 29, 18:26)
Sveikos mamos,
As , kaip ir Sandra 24( santariskės kartu gulėjom su savo leliukais) praradau savo ElIJa 12.18. Buvo plaucių arterijos neissivystymas ir dar daug sirdelės defektų.Nelabai Tarutis is pradzių norėjo operuoti, bet paskui sutiko. Operacija pavyko , tik dėja sirdelė nusilpo ir neatlaikė... Dabar su Sandra 24 bandom viena kitą palaikyti, atsigauti, kartais , taip būna sunku atrodo, kad nieko nebenori, tik ...
Mamytės, kurių vaikuciai sirdies ydom.MYlėkit savo vaikucius, dziaukitės, kad jie siandien su jumis, dziaukitės kiekviena nugyventa diena, viskas dievo rankose.STIPRYBĖS , jums. Zinau, kaip baisu, kai reikia vaziuoti pas Lankuti, kai laukia operacija, kai reikia apsispresti daryti, ar nedaryti operacija.Rasykit, kai sunku i forumus, jie lb padeda thumbup.gif

Uzuojauta didele...Dieve,kad nors kiek tai sumazintu jusu skausma... verysad.gif Stiprybes jums visoms netekusioms sirduku.
Atsakyti
QUOTE(virginija mazūrienė @ 2008 01 29, 17:26)
Sveikos mamos,
As , kaip ir Sandra 24( santariskės kartu gulėjom su savo leliukais) praradau savo ElIJa 12.18. Buvo plaucių arterijos neissivystymas ir dar daug sirdelės defektų.Nelabai Tarutis is pradzių norėjo operuoti, bet paskui sutiko. Operacija pavyko , tik dėja sirdelė nusilpo ir neatlaikė... Dabar su Sandra 24 bandom viena kitą palaikyti, atsigauti, kartais , taip būna sunku atrodo, kad nieko nebenori, tik ...
Mamytės, kurių vaikuciai sirdies ydom.MYlėkit savo vaikucius, dziaukitės, kad jie siandien su jumis, dziaukitės kiekviena nugyventa diena, viskas dievo rankose.STIPRYBĖS , jums. Zinau, kaip baisu, kai reikia vaziuoti pas Lankuti, kai laukia operacija, kai reikia apsispresti daryti, ar nedaryti operacija.Rasykit, kai sunku i forumus, jie lb padeda thumbup.gif


Didelė užuojauta. Laikykis. console.gif
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 01 16, 13:05)
Sveikos.
Tik suzinojau, kad Tomos mergyte mire. Didele uzuojata visai seimai

madaja,
kas buvo Tomos mergytei?kokia jos diagnoze,ir kaip viskas nutiko, kad ivyko tokia nelaime!
as atsiprasau, kad taip teiraujuosi,man be galo svarbu visos sirdinuku laimes ir nelaimes,ir stengiuosi gauti informacijos apie juos kuo daugiau...
labai didele uzuojauta jos SEIMAI verysad.gif
Atsakyti
mazule, tikslios diagnozes nezinau. Zinau tik tiek, kad gime mergyte su puse sirdutes.
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 01 31, 15:35)
mazule, tikslios diagnozes nezinau. Zinau tik tiek, kad gime mergyte su puse sirdutes.

Kiek laiko mergytei buvo? Ar ji operuota?
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 01 31, 14:35)
mazule, tikslios diagnozes nezinau. Zinau tik tiek, kad gime mergyte su puse sirdutes.

siaubas,mano sunelis irgi buvo su puse sirdeles...as jo netekau... verysad.gif
Atsakyti
Labai noreciau tau padet, bet siuo atveju galiu tik uzjaust verysad.gif
Mergytei buvo daryta operacija ir sulauke mazdaug 2m. Matai, negaliu nieko labai kazko sakyt, nes ta geriau mama papasakotu. Toma isleido su dukryte is ligonines, o mus i ta pati boksiuka pagulde, tad man tik kitos mamos pasakojo. O ir mano vyras dirbo kartu su giminaiciu. Tai tiek tu ziniu is visur po truputi.
Atsakyti
Oi,kaip baisu ir graudu skaityt apie tokias nelaimes verysad.gif
Mano dukra kai gimė-gyd,sakė,kad yra tokia maža skylutė širdelėje,kuri galėjo atsirasti dėl sunkaus gimdymo...bet jau išaugom tą bėdą.
Atsakyti
Na mum ir nesiseka - karantinas reanimacijoj (vejaraupiai). Opracija dar atideda 2 sav. Kad tik islauktumem ta laika
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2008 02 04, 10:49)
Na mum ir nesiseka - karantinas reanimacijoj (vejaraupiai). Opracija dar atideda 2 sav. Kad tik islauktumem ta laika



Mes penktadieni jau skambinom, mums irgi atidejo del vejaraupiu sake vasario 11 paskambinti, jau kelios savaites atidelioja operacija verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Fainulka @ 2008 02 04, 11:46)
Mes penktadieni jau skambinom, mums irgi atidejo del vejaraupiu sake vasario 11 paskambinti, jau kelios savaites atidelioja operacija verysad.gif

blink.gif gal ir gerai, kad manoji rankyte susilauze, tai issigelbejom nuo vejaraupiu... O juk po tokiu operaciju dar ir tokia liga, tai vaikiukui tikrai ne kas doh.gif
Atsakyti
Sveikutes Mamytes ir teveliai 4u.gif Nezinau ar kuo galesiu padeti, nors neturiu vaikiuku, bet esu pati gimusi su igimta sirdies yda, ir galiu numanyti kaip jum yra sunku (nes tai zinau ir matau is savo tevu). Jej idomu galiu papasakoti kaip man viskas buvo nuo pat gimimo ir iki dabar 4u.gif
Atsakyti