QUOTE(Ivatikirik @ 2016 09 29, 08:55)
Užklausiau žodžiu ir raštu BEKO atstovų Lietuvoje, ar yra pas mus parduodamas bent vienas šaldiklio modelis, kuris turėtu Freezer Guard technologiją ir kuris gali dirbti esant neigiamai aplinkos temperatūrai iki -15.
Raštu atsakymo dar negavau, o telefonu paaiškino, kad BEKO šaldikliai su Freezer Guard technologija parduodami tiktai Anglijoje.
Taip pat minėjo, kad Lietuvoje parduodami BEKO šaldikliai gali dirbti iki -15, bet paaiškinti iš kur paimta ir kur nurodyta tokia informacija negalėjo.
Paklausiau kokiu stebuklingu būdu atitirpinami No Frost šaldytuvai esant minusinei aplinkos temperatūrai. Juk jei tiek šaldiklio viduje, tiek šaldiklio išorėje yra minusinė temperatūra, tai kaitinamojo elemento pagalba ištirpintas šerkšnas ir ledas bet kokiu atveju vėl užšals ir nebus išgarintas.
Kaip bebūtu gaila, bet apie tai jei taipogi nieko nežino.
Taip išeina, kad BEKO atstovai remiasi nekonkrečia, tiktai kažkur girdėta informacija, ir realiai bei oficialiai Lietuvoje nėra parduodamas nei vienas šaldiklio modelis, kurio gamintojas savo tinklalapyje ar instrukcijoje būtų nurodęs, kad šis modelis gali dirbti esant neigiamai aplinkos temperatūrai.
Parašykit prašau kas laiko įjungtą veikiantį šaldiklį nešildomoje patalpoje, kur žiemą būna minusinė temperatūra (pvz. įstiklintame balkone).
Domina konkretus modelis ir kiek metų tas modelis jau atidirbo.
Papildyta:
QUOTE(Kikker @ 2016 09 29, 09:00)
Šaldikliai kurie turi No frost šaldymo sistema prie -15 nustoja dirbti ir ima orą iš aplinkos kam jam šaldyti kai patalpoje -15
su Freezer Guard technologiją technologija visai neseniai buvo parduodami ir Lietuvoje tik matyt nebuvo poreikio tiekti juos į Lietuvoje perkančių mažai naudos 0 kam čia vargti...Anglijoje šalčiau
perkančių ir naudos daugiau
Kur yra parašyta, kad šaldikliai kurie turi No frost šaldymo sistemą, prie -15 nustoja dirbti?
Kokiu būdu ir per kur jie ima orą iš aplinkos?
Iš kur jie ima orą prie -5 ir -10?