Įkraunama...
Įkraunama...

Podolsko rankinė siuvimo mašina

QUOTE(vilideka @ 2007 11 29, 15:19)
Tai kad vyras apžiūrėjo,visi varžteliai užveržti,lyg ir viskas tvarkoj,bet jam kilo įtarimas kodel turi laisvumo kapsules įrengimas(kur dedasi 'špulytė").Jei ir siūna mašinka,tai iš apačios veliasi ir nukirtinėja apatinį siūlą.Į dėjau dar porą foto į nuoradą: http://public.fotki....aa/fotoalbumas/


vaje, kaip mano bobutes siuvimo masina, dabar pas mano broli stovi, konfiskavo cool.gif bet kad pas mane ir vietos nera, jau ir taip daigtais apsikrove, o siudavo ji tai labai fainai wub.gif , as su ja net odines strukes pries daug.... netuku siudavau, buvu net pramonines masinos varikli primontavus, vienu zodziu geras daigtas, kviesk meistra jis sureguliuos ir siusi dar ilgai ilgai
Atsakyti
toj vietoj ir turi būti laisva smile.gif Bijau dabar primeluoti dėl to vėlimo apačioj. Gal dantukų mechanizmas blogai transportuoja audinį, gal viršutinis siūlas per laisvas.
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 11 29, 15:40)
vaje, kaip mano bobutes siuvimo masina, dabar pas mano broli stovi, konfiskavo  cool.gif bet kad pas mane ir vietos nera, jau ir taip daigtais apsikrove, o siudavo ji tai labai fainai wub.gif , as su ja net odines strukes pries daug.... netuku siudavau, buvu net pramonines masinos varikli primontavus, vienu zodziu geras daigtas, kviesk meistra jis sureguliuos ir siusi dar ilgai ilgai

Močiutė irgi siudavo viską.O man neišeina ir nesuprantu kame reikalas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilideka @ 2007 11 29, 17:11)
Močiutė irgi siudavo viską.O man neišeina ir nesuprantu kame reikalas. g.gif

gal koks siulo galiukas iveltas
dar pabandyk su kita spulyte, nes buna is paziuros tokios pacios, su viena siuva su kita ne
bet geriau tai meistra pasikviest, nematant sunku ka pasakyt
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2007 11 29, 16:19)
gal koks siulo galiukas  iveltas
dar pabandyk su kita spulyte, nes buna is paziuros tokios pacios, su viena siuva su kita ne
bet geriau tai meistra pasikviest, nematant sunku ka pasakyt

Siūlo galiuko tai tikrai nėra,net vyras atidžiai apžiūrėjo ir bandė siūti.Vistiek veliasi siūlas ir viskas. doh.gif Net nebežinau jau ką daryti verysad.gif
Atsakyti
nebandei adatos grioveli sukt i kita puse? gal su siulo iverimu kas?
Atsakyti
QUOTE(vilideka @ 2007 11 29, 16:11)
Močiutė irgi siudavo viską.O man neišeina ir nesuprantu kame reikalas. g.gif

O KOKIAM MIESTE RANDIESI g.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 11 29, 16:29)
O KOKIAM MIESTE RANDIESI g.gif

Jonavoj
Papildyta:
QUOTE(rugsėjė @ 2007 11 29, 16:27)
nebandei adatos grioveli sukt i kita puse? gal su siulo iverimu kas?

Bandžiau įvairiai:ir siūlą vėriau iš abiejų pusių ir adatą kaitaliojau.Vistiek tas pats:siūlą velia,nesiūna,nors pasiusk. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilideka @ 2007 11 29, 18:57)
Jonavoj
Papildyta:

Bandžiau įvairiai:ir siūlą vėriau iš abiejų pusių ir adatą kaitaliojau.Vistiek tas pats:siūlą velia,nesiūna,nors pasiusk. doh.gif


Ar bandei labiau įtempti viršutinį siūlą?
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 29, 18:47)
Ar bandei labiau įtempti viršutinį siūlą?

Bandžiau ir įtempus ir laisviau net.Vis tas pats.
Atsakyti
QUOTE(vilideka @ 2007 11 29, 17:57)
Jonavoj

gaila, butum vilniuje tikrai nepatingeciau uzsukti ir pasiziureti, as zinoma ne masinu meistras, bet labai tokia pacia esu naudojus, tai tikrai jai tik siulas ar adata tai pareguliuoti sugebeciau, o kaip idedi ritele i saudykle g.gif , nenoriu nuvertinti tavo sugebejimu, gal kartas ten siulas ne ta kryptimi tai irgi gali buti rimta priezastis, jai ka tai bandysiu aiskinti, nors kaskaip nerodabt nezinau ar iseis blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 11 29, 20:50)

O kaip jis turi būti iš tikrujų?Jei galima smulkiau aprašyk blush2.gif
Atsakyti