QUOTE(vobla @ 2008 02 20, 14:57)
Merginos, ar esat kuri po chemoterapijos vartojusios
Vobenzimą? ar verta?
Vobla, primink, koks tavo mamai vėžys? Tiek daug naujų atvejų, kad nebeatsirenku. Kokiu tikslu vartosit Wobenzym? Labai aiškiai yra išdėstytos vaisto indikacijos jo aprašyme:
Wobenzym®
Onkologoniams ligoniams labiau skirtas Wobe-Mugos E.
Wobe-Mugos® E
Kadangi į abiejų sudėtį įeina ananaso ir papajos vaisių tam tikros veikliosios medžiagos (kurios manoma turi poveikį vėžinėms ląstelėms) tai ir siūlo medikai Wobenzym kaip Wobe-Mugos E pakaitalą. Priežastis labai paprasta: Wobenzym pigesnis. Aš manau, kad veiksmingesnis yra Wobe-Mugos E, nes ir anotacijoje tiksliai nurodyta, skirtas onkologiniams ligoniams. Tačiau kainos ženkliai skiriasi.
Paprastai medikamentų poveikio nėra tada, kai vartojama per mažomis dozėmis arba ne pagal paskirtį. Dar vėžys vėžiui nelygus. Kaip kažkada minėjau, gali gerti negėręs Angiocell, jei nėra angiogenezės, pvz. prie limfomų, kitų kraujo vėžių (kol nėra metastazių organuose), jis bus absoliučiai neveiksmingas ir nepadės.
Tiek Wobenzym, tiek Wobe-Mugos E kainas galit susižinoti čia:
Vaistai. Paieškos laukelyje vaistai įvesdama tikslų vaisto pavadinimą. Paprastai būna dar ir anotacijos. Pasiskaitykite dar kartą, kartais jos šiek tiek skiriasi.
Kada siūlo medikai Wobenzym, kai pacientai arba jų gimininės pristoja, ką mums vartoti? Siūlo medikamentą, kuris nekenkia, kažkiek padeda. Jūs iš forumiečių sulaukėt dviejų atsiliepimų, kad veltui išmesti pinigai. Taip būna, kai naudoja ne pagal paskirtį, tiesiog nusiraminimui, kad kažką vartoju, ne tinkamomis dozėmis. Ar tiesiog Jums tas preparatas neveiksmingas, Jūsų jo neįsisavinate. Beje, trečioji forumietė sako padeda. Labai individualu.
Pvz., J. Ruolia Wonenzym dažniausiai siūlo vartoti suvalgyto maisto virškinimui gerinti, apykaitos produktų pašalinimui, kai yra virškinimo problemų reabilitacijos ir remisijos laikotarpiu.
Mano onkologė yra skeptiška šių maisto papildų atžvilgiu, nes kainos didelės, ryškaus poveikio greitai nėra, reikia vartoti labai ilgą laiką ir, matyt, rezultatas, neatitinka išlaidų.
Galima sėkmingai vartoti papajų ir ananasų vaisius, būtina sąlyga pastoviai ir ilgai.
Anotacijose pateikiama gamintojo informacija paprastai yra teisinga, tačiau kartais per daug išpūsta, paprastas saldainiukas įvyniotas į labai gražų popieriuką.
Shaiba, dėl sanatorinio gydymo. Jums liposarkoma?
Visų pirma, ar po naujai išleistų R.Turčinsko pataisų dėl sanatrorinio gydymo, jums sanatorija iš viso priklauso, gal jūsų ligos nėra ligų sąraše?
Antra, ko tikitės iš sanatorijos? Onkologiniams ligoniams reabilituotis labai gerai tiktų Birštono Tulpė. Bet ji labiau pritaikyta tiems ligoniams, kuriems reikia atgauti tam tikras prarastas funkcijas, pvz. po krūtų operacijų, pašalinus limfmazgius prastai kyla ranka, gresia limfostazė, po gimdos, kiaušidžių operacijų yra problemų su vaikščiojimu (ta pati limfostazė, jei šalinti limfmazgiai, apsunkintas randų gijimas). Žarnyno ir skrandžio - speciali dieta. Sanatorijos sąlygos normalios, kolektyvas nuostabus. Prieš porą metų, kol valgykla priklausė sanatorijai maistas buvo labiau pritaikytas onkologiniams ligoniams, diferencijuotas. Dabar pastatyta nauja kavinė, sanatorija su ja sudariusi sutartį, maistas kaip maistas, vieną dieną geresnis, kitą prastesnis. Birštono gamta ir ramybė turi savo pliusų.
Ką aš daryčiau? Nueičiau į ligonių kasas, paprašyčiau sąrašo sanatorijų, kurios tiktų pagal mano ligos indikaciją, pasiskambinčiau į tas sanatorijas, pasiteiraučiau, kokias procedūras man gali suteikti, kokios bus gyvenimo sąlygos (girdėjau, kad Druskininkuose atvykstantys su sanatorijų kelialapiais apgyvendinami labai prastuose korpusuose, kurie nerenovuoti, bet gal tai tik gandas) ir tada išsirinkčiau pagal savo poreikį. Jei jokių rimtų procedūrų sanatorijos neskirtų, tada važiuočiau prie jūros, nes ją labai mėgstu.