Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

QUOTE(haidi @ 2008 01 07, 16:23)
...stadija IIA N0 M0 G3 klinikine diagnoze CA MAMMAE DEX. ka ji reiskiatai nezinau, smile.gif

tai reiškia II A stadija, be metastazių į kitus artimus organus, piktybinių ląstelių diferencijacijos laipsnis - 3.
„Piktybinių ląstelių diferencijacijos laipsnis parodo, kiek jos pakitusios, palyginti su sveikomis ląstelėmis, iš kurių išsivystė. Kuo vėžio ląstelė artimesnė sveikai, t. y. labiau diferencijuota (sveikos ląstelės yra diferencijuotos), tuo ji mažiau piktybiška, vadinasi lėčiau auga navikas, ne taip greitai vystosi metastazės – ligos eiga švelnesnė. Kuo vėžio ląstelė labiau skiriasi nuo sveikos ląstelės, t. y. mažiau diferencijuota, tuo ligos eiga agresyvesnė. Aukšto laipsnio, t. y. geros diferenciacijos, navikas žymimas simboliu G1, vidutinio G2, žemo – G3-4„
Gal kas nors dar papildys

Atsakyti
QUOTE(vaba-liuks @ 2008 01 07, 16:58)
tai reiškia II A stadija, be metastazių į kitus artimus organus, piktybinių ląstelių diferencijacijos laipsnis - 3.
„Piktybinių ląstelių diferencijacijos laipsnis parodo, kiek jos pakitusios, palyginti su sveikomis ląstelėmis, iš kurių išsivystė. Kuo vėžio ląstelė artimesnė sveikai, t. y. labiau diferencijuota (sveikos ląstelės yra diferencijuotos), tuo ji mažiau piktybiška, vadinasi lėčiau auga navikas, ne taip greitai vystosi metastazės – ligos eiga švelnesnė. Kuo vėžio ląstelė labiau skiriasi nuo sveikos ląstelės, t. y. mažiau diferencijuota, tuo ligos eiga agresyvesnė. Aukšto laipsnio, t. y. geros diferenciacijos, navikas žymimas simboliu G1, vidutinio G2, žemo – G3-4„ 
Gal kas nors dar papildys


Mano irgi pradžioje buvo II A stadija, be metastazių į kitus artimus organus, piktybinių ląstelių diferencijacijos laipsnis - 3.Vis tiek nesupratau, G3 blogiausias ar geriausias variantas.Atsinaujino po metų su metastazėmis plaučiuose.

[B]Šiandien pasitikrinau Folio metodu.Viskas gerai-remisija.[/[/B]COLOR] drinks_cheers.gif Vasario viduryje tikrinsiuosi klinikose.

[COLOR=red]vaba-liuks


Ačiū. Dėl gydymo, tai aš, labiau pasitikiu tradicine medicina, o ne kitais metodais. Šalia tradicinės medicinos, galima kažką papildomo - jei reikia - panaudoti, bet pasikliauti vien tik žolėmis, grybais - tai jau neeeeeee. Kai jau medikai nuleis prieš mane rankas - tada jau ir naudosiu šias priemones.

Aš juk ir nerašiau, kad teikiu pirmenybę alternatyviai medicinai.Tai tik diagnostikos pasitvirtinimui.O ir dabar padarė vaistų iš žolelių tik organizmo valymui ir nukentėjusioms nuo chemijos kepenims atstatyti.Ir gydytoja Sigita pati reikalauja tikrintis ir gydytis pas tradicinius gydytojus.

ana43

nes jai taip žiauriai skauda stuburą, kad kitą kartą vos paeina.

Man irgi stipriai skauda sąnarius ir kaulus ypač po 2- o chemijos etapo.
Ryte pamindau spygliuotą kilimėlį, kurį paklojau prie lovos, nes kitaip negaliu paeiti medinėmis kojomis.Kilimėis pirktas Senukuose, skirtas kloti prie durų -apie 23 Lt padarytas iš žvagždučių su spygliukais , labai gerai masažuoja padus.
Dar darau jogos pratimus .Nusipirkau diską, fonas prie jūros , rami muzika.Dar prisirinkau pratimų nugarai mankštinti, taip ir mankštinuosi vieną dieną viena , kitą dieną kita.Buvo laikas , kai išlipti iš automobilio buvo problema.
Man jau 53 metai , o dabar lankstesnė nei prieš 10 metų. Bet tai nereiškia , kad niekas nebeskauda.Po mankštų, išsivaikščiojus skausmas nurimsta.Aišku kitą dieną vėl tas pats, bet jei nejudėčiau tai būčiau tapusi Buratino pussesere.
Tai chemijos pasekmė ir nežinau kaip dar sau padėti.Jūsų giminaitė jauna , tai mankštintis tikrai lengviau , nei man senukei.Reikia tik viena PRISIVERSTI, o tai sunkiau nei pačią mankštą padaryti.O mankštą pradžioje irgi tenka daryti dantis sukandus, nes tikrai skauda , bet paskui lengvėja.

Sėkmės jums mergaitės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaba-liuks @ 2008 01 07, 10:54)
O kokius tyrimus ir kaip dažnai kitoms atlieka?

Sveikinu visas su praejusiomis sventemis 4u.gif .
Mano diagnoze nesmulkialąstelinis adenokarcinoma plauciu vezys IV stadija.
Niekad gyvenime nerukiau schmoll.gif , net nebandziau, o reiktu pabandyti kada lotuliukas.gif gal kai skaudes ka nors blush2.gif . Kita savaite septintoji chemoterapija nusimato. Kiekviena menesi daro X-ray ir CT scan ir kraujo tyrimus kas savaite dare nors dabar jau tik pries chemija bedaro nebegadina reagentu lotuliukas.gif . Jei po pirmos chemijos kraujas/neurofilai pamazu atsistatinejo tai dabar priprato iskarto 3.1 thumbup.gif .
Po chemijos keleta dienu bunu aktyviai darbinga thumbup.gif . Tiesiog energijos perdaug, liejasi per krastus tada darau generaline tvarka namuose biggrin.gif .
Atsakyti
G1 aukštos diferenciacijos navikinės ląstelės, jos ne tik lėtai vystosi. Sunkiai pasiduoda gydomos, yra panašios į sveikąsias ląsteles. Vaistai ir spinduliavimas panašiai veikia sveikąsias ir nesveikąsias ląsteles.
G3 žemos diferenciacijos. Labai pakitę. Piktybiškos, smarkai skiraisi nuo sveikųjų, labai gerai pasiduoda gydymui, tiek chemijai, tiek spinduliams. Didelis trūkumas - labai greitai atsinaujina, net gydymo metu. Todėl laikoma, kad pas ką išreikšta G3, priklauso didelės rizikos grupei.
G4, ką ir bekomentuoti. Geriausia G2.
Seragnt vėžiu vienoki tyrimai ir dažnumas, esant pažengusioms stadijoms, ir kitokie esant pradinėms.
Niaunsai niuansėliai: priklausant didelės rizikos grupėms:
1)išreikštas G3 ir G4.
2) genetinis polinkis, yra teigiami BRCA1 ir BRCA2, giminėje yra sirgusių artimų moterų: mama, teta sesuo, duktė.
3) HER2 yra +++
4) recidyvas.
Savaime suprantama tyrimai bus dažnesni ir gausesni.

Visoms toms, kurių netenkina valdiška diagnostika, kreipkitės į privačius, labai gerus, patikimus specialistus: echoskopuotoją, mamologą, rentgenologą, KT specialistą. Tik su juo bendraukite, nešokinėkite nuo vieno prie kito. Valstybinėje įmonėje taip niekuomet nebus, kad patektumėte pas, tą patį, nebent su juo asmeniškai tartumėtės...Geriausia, kai tyrimai atliekami dar ir tuo pačiu prietaisu! Apie tai jau kalbėta ir perkalbėta. smile.gif Atlikdamos markerius, išsiaiškinkite jų viršutines ribas ir kokiais metodais markeriai nustatinėjami, skirtingose laboratorijose skirtingi metodai. Pvz. gali būti CA 15-3 tyrimas atliekamas imunofermentiniu metodu, CA 15-3 žymens viršutinė normos riba tada bus 25, jei radioimuniniu metodu - 30.

P.s. Aš ne šiaip sau nurodžiau senesnius forumus šio forumo pradžioje. Pasieškokite pirmiausia ar Jums rūpimais klausimais ten nekalbėta, ieškokite per paiešką puslapio apačioje yra skiltis "įveskite raktažodžius" užrašote jums rūpmą žodį, kaip pvz., diferenciacijos laipsnis arba G3 arba G 3, tada spaudžiate skiltį ieškoti temoje, kai nerasite atsakymo į rūpimą klausimą, ar žinosite daugiau nei buvo kalbėta, prašom dalinkitės savo žiniomis. Aš pati kartojuos ir kartojuos atsakinėdama į tuos pačius klausimus, aišku, manęs niekas neverčia. Matau,kad temose jau n-kartų apie tai kalbėta ir tas pats, per tą patį . Dviratis surenkamas vėl perrenkamas ir veiksmai ir detalės tos pačios.

ana43 Gal Jūsų dukterėčiai metastazės kauluose, todėl toks nenoras kalbėtis ir uždarumas. Mano echoskopuotoja pasakojo apie moterį, kuri su metastazėmis kauluose gyvena 9 metus. Per tiek metų moteris daug gali padayti, ypač šeimoje, paauginti vaikus. yra ger7 medikament7, tik jie nekompensuojami.
Pati pavaikščiokite į psichologų organizuojamus seminarus Vilniaus onkologijos institute, temas galite sužinoti to paties instituto vėžio informavimo centre, apsiskambinę ar apsilankę, bei jų int. puslapyje arba sudalyvaukite organizuojamuose kraujo asociacijos psichologinuose seminaruose, nors jie skirti kraujo vėžiu sergantiesiems, mielai priima ir kitus, sergančius ne kraujo vėžiu ir jų gimines- svečio teisėmis. Jų seminarai yra skelbiami www.kraujas.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 07 sausio 2008 - 21:07
Atsiprašau daug klaidų padariau, nebeleidžia taisyti.
Sulašino chemiją, veikia. Pagal klaidas matau. Šiandien buvau dienos stacionare su kauke: nusprendžiau, kad neužkrėsiu taip pasidabinusi nei daktarės, nei sesučių, nei kitų ligonių. Labai pasidžiaugiau savo sprendimu, kai šalia atsisėdo kosinti moteris. Man jos virusiukai nebe baisūs, nes buvo tikimybė, kad jie kitokie nei mano. Mano prie jos ir nelipo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2008 01 07, 15:26)
Senai jau Jums berašiau. Buvo sunku... Labai noriu vėl patarimo, nes žinau kad šiame puslapyje tikrai tokio ir sulauksiu. 2006m. vasarą jums pasiguodžiau, kad dukterėčiai išoperavo seilių liaukų karcinomą ir kad švitinimas jos veidą sudegino, tai sulaukiau daug iš jūsų pusės patarimų. Tada labai dėkojau ir dar kitiems patarinėjome tose pačiose klinikose... Dabar ši jauna moteris tikrai jaučiasi ne kaip, tiesiog matosi kaip skauda nugarą, patį stuburą, kepenys pastoviai streikuoja... Bet kai darėsi tyrimus klinikose, tai pasakė, kad viskas gerai. Aš suprantu dukterėčią, jog ji nenori šia tema kalbėti, guostis, bet ir esu labai pikta, kad taip savęs nemyli, nes dar tokie maži vaikai, o tokie gražūs ... Patarkite kaip man ją priversti savimi rūpintis,nes jai  taip žiauriai skauda stuburą, kad kitą kartą vos paeina. Nenoriu aš ją užsipulti , bet bendraujant šnekėti tik apie malonius dalykus irgi negaliu... Nesenai palaidojome vyri seserį, kuri su šia liga kovojo devynis metus... Bet ir ji niekada nenorėdavo apie tai kalbėti, tik jau paskutiniais metais ji parodydavo kokiais vaistais ją gydo ir pasiguosdavo , o taip kalbėti apie ligą buvo tabu... Kodėl sakykite taip žmonės slepiasi, nors kai skaitai J.Ivanauskaitės "Viršvalandžius" atrodo visi vieni kitus turėtume suprasti, bet va realiame gyvenime kitaip... Patarkite kaip man dukterėčią išjudinti, nes dabar nedirba, išleidžia vaikus į darželį ir sėdi  savo mintimis... Gal sakau kokios mankštos jai padėtų. O pas kokius daktarus ją nukreipti irgi nenumanau...

Ech doh.gif neiskenciau lotuliukas.gif tai pasisakysiu mirksiukas.gif ta tema . Aisku ji gali skirtis nuo jusu cool.gif . Jei dukterecia nenori su jumis kalbetis, guostis tai reiskia kad ji nemyli saves blink.gif absurdas. Kartais perdetas demesys ikyrus. Ir kiekviena karta kalbeti apie savo liga yra tikrai nuobodu. Na ir ka jau iskalbesit apie ta vezi tik i dar didesne nevilti istumsit sergantiji. O ir atvejai ir diagnozes yra skirtingos tad vien kad kazkas sirgo ir kazkas isgijo neuztenka, sutinku kartais paguodzia.
Zmones slepiasi jei visuomene bijo tokiu serganciuju. Butent sneketi apie malonius dalykus, ivairus pasisedejimai, arbateles, galima sudominti karoliukais ar modelinu, joga, pasivaiksciojimai, isvykos i gamta.
Atsakyti
100% pritariu išsakytai kareen nuomonei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 07 sausio 2008 - 23:33
Labai dėkoju visoms, kurios nors ir pačios ne kokios sveikatos, o kito nepaliekate nežinioje. Ne , mielosios , aš visai nenoriu, kad ji su manim apie ligą šnekėtų, atvirkščiai, kai tik mes susitinkame , aš būnu ką nors linksmesnio sugalvojusi, ar iškylą , ar šiaip kokį žaidimą su vaikais. Tik va, mane labai neramina tie jos skausmai. Norėjau jai užpirkti masažus , bet sako , kad jie su jos diagnoze negerai. Labai norėtūsi, kad ji tuos kaulus kaip nors išsitirtų, gal patartumėte pas ką kreiptis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ana43 @ 2008 01 08, 09:26)
Labai norėtūsi, kad ji tuos kaulus kaip nors išsitirtų, gal patartumėte pas ką kreiptis.  g.gif

Ar Jūsų ligai būdinga metastazės į kaulus?
Jei taip, tada gydantis onkologas turėtų skirti tokį tyrimą kaip kaulų scintigrafija. Šis tyrimas parodo patologinius kaulų pakenkimus, t.y. kur yra kaupiama radioktyvi medžiaga, tada pagal tą vietą tiksliai atliekama rentgeno nuotrauka ir patikslinama kaupimo priežastis. Tai gali būti ir bet koks uždegimas.
Čia Jums gal svarbi nuoroda būtų: Radiologinė nugaros skausmo diagnostika
Jei neskiria, paklauskite, kodėl - radiologinių tyrimų kiekis į metus yra ribotas, tai nėra vandenėlio suleidimas.
Stiprių skausmų priežastis gali būti gydymo pasekmė liekamieji neuralginiai skausmai, kaip kad rašo Gabija, jai liko „buratino kojos“, gali būti - vystosi osteoporozė. Osteoporozinius kaulų tyrimų pakenkimus ir galima ištirti. Straipsnis apie osteoporozinius skausmus: Ankstyvo osteoporozės diagnozavimo ir gydymo svarba. Net ir labai jauniems žmonėms osteoporozinius pakitimus sukelia vėžio gydymas, tai vienas iš šalutinių gydymo rezultatų. Juos sėkmingai užfiksuoja mano minėtoji kaulų scintigrafija, kaupdama radionuklidinę medžiagą.
Kepenų skausmai, jie būdingi onkologiniams ligoniams: vėl galima gydymo pasekmė. Gerti organizmą valančias arbatas ir papildus. Vienas iš jų būtų J. Balvočiūtės arbata Nr. 5. pirkdamos pasitikslinti, apie kepenų valymą daug kalbėta. Visų rekomendacijų jau ir neprisimenu. Kiekvieną savo veiksmą siūlyčiau suderinti su onkologu, šeimos gydytoju. Saviveiklos tikrai nereikia. Kepenų sutrikimus gerai parodo kepenų fermentai.

Todėl, bet kokiu atveju, apie skausmus turi būti informuotas gydantis ir jus toliau prižiūrintis onkologas, tada jau jis spręs.
Aš, atlikusi Lenkijoje Pet/Ct, dabar esu tik už šį tyrimą. Jis brangus. Nekompensuojamas, man pasirodė, labai patikimas. Anksčiau ir paskaudėdavo, tai vieną šoną, tai kitą, tai stuburą - taip ir pagalvoji, kad gal „lenda“ ten, dabar tiksliai žinau, ten spalio mėn. buvo „švaru“. Žinojimas geras dalykas, kai žinai priežastį, nervai ramesni. Ramesni nervai - pats kitokios nuotaikos, net jei ir paskauda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 08 sausio 2008 - 09:23
Vilniečių dėmesiui, gal kam bus įdomu, nukelsiu ne nuorodą, o visą numatomų paskaitų planą:


Paciento mokyklos renginiai vyksta kas antrą trečiadienį 15 val. VU Onkologijos instituto patalpose, Didžiojoje salėje. Kilus klausimų skambinkite 8-5-278-68-02


2008 metų „Paciento mokyklos“ renginių planas


Data
Tema
Pranešėjas

Sausio 16 d.
Chemoterapinis gydymas ir pacientų savijautos gerinimo galimybės
Joana Rutkauskiene

Sausio 30 d.
Vaistažolės ir papildai, gerinantys imunitetą ir kraujodarą
Juozas Ruolia

Vasario 13 d.
Socialinės onkologinių pacientų garantijos. Reabilitacinio ir sveikatos grąžinančio gydymo skirimo ypatumai. Irina Puslienė

Vasario 27 d.
Vis tiek sakau gyvenimui: "Taip!"
Remigijus Juškėnas

Kovo 12 d.
Biologinė terapija gydant onkologines ligas
Edita Baltruškevičienė

Kovo 26 d.
Kaip gyventi su dirbtine išange

Onkologinių ligonių mityba po skrandžio ir žarnyno operacijų
Liudmila Visockienė

Lilija Jasevičienė

Balandžio 9 d.
Onkologinių ligonių stebėsenos po gydymo ypatumai
Jūratė Tamošauskienė

Balandžio 23d.
Spindulinio gydymo planavimas. Paciento pasirengimas švitinimui.
Romualdas Mickevičius

Balandžio 30d.
Krūties vėžio gydymas ir pacienčių gyvensenos ypatumai.

Savimasažas ir gydomoji mankšta po krūties vėžio operacijos.
Saulius Bružas

Aurelija Cicėnienė

Gegužės 14 d.
Mitybos ypatumai sergant onkologine liga
Lilija Jasevičienė

Gegužės 28 d. Prostatos vėžio gydymo ir stebėjimo po gydymo ypatumai Algimantas Sruogis
Birželio 11 d.
Gyvenimo kokybės palaikymas, kai onkologinė liga įsisenėjusi
J. Bartusevičiūtė

Birželio 25 d.
Vaistažolių vartojimas sergant onkologine liga
Juozas Ruolia

Liepos 9 d.
Apie onkologinių pacientų socialines garantijas, reabilitacinį bei sveikatą grąžinantį gydymą
Irina Puslienė

Liepos 23 d.
Vėžio žymenų taikymas nustatant ir stebint onkologinę ligą
Vida Rumšienė

Rugpjūčio 6 d.
Psichologinis prisitaikymas sergant onkologine liga
Sandra Birbilaitė

Rugpjūčio 20d.
Patarimai, kaip elgtis spindulinio gydymo laikotarpiu
Romualdas Mickevičius

Rugsėjo 3 d.
Gyvensena sergant onkologine liga
Birutė Aleknavičienė

Rugsėjo 17 d.
Prostatos vėžio gydymo ypatumai
Algimantas Sruogis

Spalio 1 d.
Apie chemoterapiją
Joana Rutkauskienė

Spalio 15 d.
Vaistažolės ir papildai, pasižymintys antioksidaciniu, detoksikuojančiu bei medžiagų apykaitą gerinančiu poveikiu. Homeotapija onkologijoje.
Juozas Ruolia

Spalio 29 d.
Krūties vėžio gydymas ir pacienčių gyvensenos ypatumai.

Savimasažas ir gydomoji mankšta po krūties vėžio operacijos.
Saulius Bružas

Aurelija Cicėnienė

Lapkričio 12d.
Onkologinių pacientų skausmo gydymo ypatumai
J. Buterlevičiūtė

Lapkričio 26d.
Biologinė terapija gydant onkologines ligas
Monika Drobnienė

Gruodžio 10d.
Mitybos ypatumai sergant onkologine liga
Lilija Jasevičienė

Atsakyti
Pirmiausia parasysiu siandienine istorija. O veliau paskaitysiu temele. Gal nera taip rimta kaip manau?
Atvaziavo mama, snekuciavomes, pratinau dukryte prie jos pazaisti. O pati ruosiausi iseiti i miesta. Vilkdamasi palta nuzvelgiau ja, o ji tokia pasenusi, sublogusi, per liesa normaliam zmogaus sudejimui. Ir nieko nemasciusi paklausiau jos ar nenoretu nueiti issitirti del kruties vezio, o ji ir atsako ''yra''. Klausiu ''kas yra''? Atsako ''gumbelis''. Neprasydama atidengia krutine ir duria pirstu. Sakau, ''tai kad cia melyne'', bet parodo dar karta ir uzciuopiu, kazkur pusantro centimetro gumbeli. Nustembu. Dar persimetame keliais zodziais ir isvaziuoju.
Pries 7.5 metu mire senelis nuo vezio. O dabar mamai kazkas negerai. Bevaziuojant vos laikiau asaras akyse. Esu jautri del visko kas liecia mano seimos sveikata. Bet siuo atveju nera svarbiausias tas gumbelio buvimas, svarbiausia kaip ja itikinti nueiti pas gydytoja. Nes jai gyvenimas nerupi. Visa nusibaigusi neslepsiu (isgeria gana daug, ruko), vienu zodziu isgyvenu krize savy.
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2008 01 08, 17:53)
Bet siuo atveju nera svarbiausias tas gumbelio buvimas, svarbiausia kaip ja itikinti nueiti pas gydytoja. Nes jai gyvenimas nerupi. Visa nusibaigusi neslepsiu (isgeria gana daug, ruko), vienu zodziu isgyvenu krize savy.


Jei krenta svoris tai jau gali būti rimta.Jei ji bijo gydytojų, gal įmanoma nueiti pas psichologą , įdealu būtų pas tą ,kuris dirba su onkologiniais ligoniais.

Parinkite literatūros ar pasisakimų forumuose apie sėkmingo išgijimo atvejus ir
duokite paskaityti.Krūties vėžys ankstyvoje formoje pasiduoda gydymui.Tai ir reikia įrodyti, kad negaištų laiko , o eitų tikrintis.

Žaisti su jausmais-anūkų meilės korta, kad jei nesigydis , progresuos liga ir ji nepamatys kaip jie auga.


Iš anksto užregistravus pas šeimos gydytoją, pasitelkti gimines ir draugus ir ją nuvežti .Kai bus likę laiko tik apsirengti ir bus pasitelktos pajėgos gal pasiduos nuvežama tikrintis.

Pažiūrėkit trečiadienį rodys apie Pavilionienę, tai turėtų būti skatinanti gyventi laida.

Jūs dukra veikite savo meilės jausmais.Tegul pašaliniai pakalba, jų labiau klausys.

Yra žmonių , kurie neklauso nieko.Ypač tai pasireiškia jaučiant vėžį.Žmogus jau jaučiasi mirtininku , nusprendžia , kad geriau nedaryti nieko, nes vistiek mirs.
Esant tokioms nuotaikoms reikia psichologo.Aš bent nežinau , kaip tokią sieną pramušti.

Mano suolo draugė irgi susirgo vėžiu, tik aš 2 metais anksčiau.
Į dvi žinutes atsakė, o toliau tyla.Nenori žmogus bendrauti ir tai jos sprendimas.Net , kad operavo savo seserims nesisakė.Gal ji nori, kad niekas neprimintų jos problemos.

Kai perdaug lenda į dūšią mane erzina, kaip ir tai kai žiūri apvaliom akim vaidindami , kad problemos nėra.Sudėtinga darosi viskas.Ar tai liga kalta, ar tai suformuotas visuomenės požiūris.

Pavasarį ,jei tęsis remisija,ieškosiu darbo. Bus galima rinkti medžiagą tema "Darbdavių reakcija į atėjusią ieškoti darbo su ežiuko šukuosena".Manau jei būčiau rašytoja , gautųsi neblogas kūrinys.

Gero vakaro
Atsakyti