G1 aukštos diferenciacijos navikinės ląstelės, jos ne tik lėtai vystosi. Sunkiai pasiduoda gydomos, yra panašios į sveikąsias ląsteles. Vaistai ir spinduliavimas panašiai veikia sveikąsias ir nesveikąsias ląsteles.
G3 žemos diferenciacijos. Labai pakitę. Piktybiškos, smarkai skiraisi nuo sveikųjų, labai gerai pasiduoda gydymui, tiek chemijai, tiek spinduliams. Didelis trūkumas - labai greitai atsinaujina, net gydymo metu. Todėl laikoma, kad pas ką išreikšta G3, priklauso didelės rizikos grupei.
G4, ką ir bekomentuoti. Geriausia G2.
Seragnt vėžiu vienoki tyrimai ir dažnumas, esant pažengusioms stadijoms, ir kitokie esant pradinėms.
Niaunsai niuansėliai: priklausant didelės rizikos grupėms:
1)išreikštas G3 ir G4.
2) genetinis polinkis, yra teigiami BRCA1 ir BRCA2, giminėje yra sirgusių artimų moterų: mama, teta sesuo, duktė.
3) HER2 yra +++
4) recidyvas.
Savaime suprantama tyrimai bus dažnesni ir gausesni.
Visoms toms, kurių netenkina valdiška diagnostika, kreipkitės į privačius, labai gerus, patikimus specialistus: echoskopuotoją, mamologą, rentgenologą, KT specialistą. Tik su juo bendraukite, nešokinėkite nuo vieno prie kito. Valstybinėje įmonėje taip niekuomet nebus, kad patektumėte pas, tą patį, nebent su juo asmeniškai tartumėtės...Geriausia, kai tyrimai atliekami dar ir tuo pačiu prietaisu! Apie tai jau kalbėta ir perkalbėta.
Atlikdamos markerius, išsiaiškinkite jų viršutines ribas ir kokiais metodais markeriai nustatinėjami, skirtingose laboratorijose skirtingi metodai. Pvz. gali būti CA 15-3 tyrimas atliekamas imunofermentiniu metodu, CA 15-3 žymens viršutinė normos riba tada bus 25, jei radioimuniniu metodu - 30.
P.s. Aš ne šiaip sau nurodžiau senesnius forumus šio forumo pradžioje. Pasieškokite pirmiausia ar Jums rūpimais klausimais ten nekalbėta, ieškokite per paiešką puslapio apačioje yra skiltis "įveskite raktažodžius" užrašote jums rūpmą žodį, kaip pvz., diferenciacijos laipsnis arba G3 arba G 3, tada spaudžiate skiltį ieškoti temoje, kai nerasite atsakymo į rūpimą klausimą, ar žinosite daugiau nei buvo kalbėta, prašom dalinkitės savo žiniomis. Aš pati kartojuos ir kartojuos atsakinėdama į tuos pačius klausimus, aišku, manęs niekas neverčia. Matau,kad temose jau n-kartų apie tai kalbėta ir tas pats, per tą patį . Dviratis surenkamas vėl perrenkamas ir veiksmai ir detalės tos pačios.
ana43 Gal Jūsų dukterėčiai metastazės kauluose, todėl toks nenoras kalbėtis ir uždarumas. Mano echoskopuotoja pasakojo apie moterį, kuri su metastazėmis kauluose gyvena 9 metus. Per tiek metų moteris daug gali padayti, ypač šeimoje, paauginti vaikus. yra ger7 medikament7, tik jie nekompensuojami.
Pati pavaikščiokite į psichologų organizuojamus seminarus Vilniaus onkologijos institute, temas galite sužinoti to paties instituto vėžio informavimo centre, apsiskambinę ar apsilankę, bei jų int. puslapyje arba sudalyvaukite organizuojamuose kraujo asociacijos psichologinuose seminaruose, nors jie skirti kraujo vėžiu sergantiesiems, mielai priima ir kitus, sergančius ne kraujo vėžiu ir jų gimines- svečio teisėmis. Jų seminarai yra skelbiami www.kraujas.lt