Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas springsta maistu

Sveikos mamukai, mano lelytei 1 metai ir greit bus 4 menesiai.
Sunku rasyt, esu susijaudinusi,manoji lelyte daznai paspringsta maistu, t.y jei tik didesnis gabaliukas (maisto) ji jau sunkiai nuryja(o jis tikrai ner didelis), pradeda springti, parausta, praso-rodo gestai-pagalbos. Ir taip daug kartu, net nespeju skaiciuoti kiek kartu kratem ja, kiek kartu maldavau dievulio jos nepasiimti. Po kiekvieno springimo mirsta dalele manes, man net baisu darosi, niekam saugot jos nepalieku, pati arba vyras bunam su ja, stebim kaip zaidzia, laksto, valgo(nes buna kad randa ant kilimo kokia detale nuo zaidimo atluzusia(oi kiek kartu perziurejom zaislus, ale lyg koks velnes koja kisa((pries pora dienu paspringo plasmases gabaliuku astreis galais, vos iskratem, visa paraudo, duso))

Gal kas susiduret su tokia problema ar bent domejotes,ar kur skaitet straipsni-gal kokiu patarimu turite?

P.S mes maitiname Gabuka naminiu maistu, per blenderi pasmulkintu, jokiu duoniuku, baronku ir tt neduodu ir net nenoriu rizikuoti ar bandyti-mazdaug kas bus, juk cia mano vaikas, as jam tik gero noriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakės-mama: 27 lapkričio 2007 - 16:53
Kreipkites i savo gydytoja ir pasakykit problema, lai visapusiskai istiria-kartais buna per siauros gerklos, kartais per didele angina(mano pacios sunus iki 6 metu net vemdavo nuo didesniu gabaliuku, blendariavau jam, bet priezastis-diiiiidziule angina, kuri neleisdavo nuryti kietesniam maistui ir kimsosi).
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2007 11 28, 09:40)
Kreipkites i savo gydytoja ir pasakykit problema, lai visapusiskai istiria-kartais buna per siauros gerklos, kartais per didele angina(mano pacios sunus iki 6 metu net vemdavo nuo didesniu gabaliuku, blendariavau jam, bet priezastis-diiiiidziule angina, kuri neleisdavo nuryti kietesniam maistui ir kimsosi).


As sakiau gyditojai, ji nemate problemos g.gif , mazdaug nu jei nevalgo didelius gabaliukus tai dar palaukite g.gif
Atsakyti
Girdėta man šita istorija apie springimus - vyro brolio žmonos sesers mergytė taip pat springdavo, ir kratydavo ją už kojyčių verysad.gif Bet kiek žinau, tai tiesiog išaugo iš to, ir dabar jau tuo klausimu viskas gerai mirksiukas.gif
Bet aišku, kad daktarė galėjo ir daugiau kažką pasakyti, ir tyrimų paskirti g.gif Atvirai sakant, tai man irgi dabartiniai daktarai labai nerimtai atrodo - kabinėjasi prie smulkmenų, rimtus dalykus praleidžia pro pirštus, niekad nieko nežino, maždaug patys pasidarėt - patys ir auginkit doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitiakat: 28 lapkričio 2007 - 10:50
QUOTE(kitiakat @ 2007 11 28, 11:47)
Girdėta man šita istorija apie springimus - vyro brolio žmonos sesers mergytė taip pat springdavo, ir kratydavo ją už kojyčių verysad.gif Bet kiek žinau, tai tiesiog išaugo iš to, ir dabar jau tuo klausimu viskas gerai mirksiukas.gif
Bet aišku, kad daktarė galėjo ir daugiau kažką pasakyti, ir tyrimų paskirti g.gif Atvirai sakant, tai man irgi dabartiniai daktarai labai nerimtai atrodo - kabinėjasi prie smulkmenų, rimtus dalykus praleidžia pro pirštus, niekad nieko nežino, maždaug patys pasidarėt - patys ir auginkit doh.gif

aciu ,labai paduodei, jau kazkaip atrode padetis be iseities, ka gi maitinsime smulkiu maistu, kartais didesnius gabaliukus maltos mesytes duosiu(nors ziaurei pergyvenu, nes nezinau ko laukti) ir lauksime geru rezultatu.
Va tik nz kaip bus, jauciu kol neismoks kramtyti ir ryti normaliai i darzeli nevesime.

P.S gal mano lelyte nekramto nes tik priekinius dantukus turi ir jai nepatogu kramtyti g.gif
Atsakyti
Labukas, nenoriu gasdint ar dar ko, tik noriu papasakot, kad mano drauges pazistamos vaikas nekramte maisto ir juo springo, o isaiskino priezasti tokia, kad buvo sutrikes vystymasis (raida) vaiko, t.y. pagal amziu jau turejo moketi, bet nemokejo,nes labai ilgai buvo maitinamas tik pienu.. lanke neurologa ir isgyde maziu - dabar neber jokiu problemu, paprasykit gal savo pediatres siuntimo pas neurologa, pasitikrinsit - bus ramiau. sekmes.
Atsakyti
QUOTE(simcool @ 2007 11 28, 14:51)
Labukas, nenoriu gasdint ar dar ko, tik noriu papasakot, kad mano drauges pazistamos vaikas nekramte maisto ir juo springo, o isaiskino priezasti tokia, kad buvo sutrikes vystymasis (raida) vaiko, t.y. pagal amziu jau turejo moketi, bet nemokejo,nes labai ilgai buvo maitinamas tik pienu.. lanke neurologa ir isgyde maziu - dabar neber jokiu problemu, paprasykit gal savo pediatres siuntimo pas neurologa, pasitikrinsit - bus ramiau. sekmes.

hmm, nu mes tai tikrai ilga laika vien pienu nemaitinom, seniau apie 6-7 men ir barankas ir duoniukus duodavau, bet va dantys isikale (8 men) ir prasidejo problemos.
Bet pasidomesiu jusu patarimu. ACIU 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Zodziu skambinau vaiku seselei(musu), sake kad dar nera ko nerimauti, nes neisikale kruminiai ir vaikuciui paprasciausiai ner su kuo kramtyti(turim priekinius tik dantis(4 virsuje, 4 apacioje))ir plius per velai pratinom prie stambaus maisto(bet mes seip duodavom baronkas , duoniukus, sausainius, agurkus, -ir kuo puiciausiai valge). Zodziu sake kad vaikai max iki 2 metu nemoka kramtyti, mes aisku tiek nelauksime, palauksime kruminiu dantuku(kurie jau kalasi apie 2 men-istine) ir tada jei toliau nekramtys imsimes veiksmu
Atsakyti
Gal kam idomu, jau antra diena duodu vaiku stambesni maista, plius daviau i rankyte plesomo surio ir puikiausiai pati ji valge(duodavau i rankyte atplesto surio gabaleli) thumbup.gif drinks_cheers.gif

P.S tfu tfu tfu as dar tik tyliai dziaugiuosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynakės-mama @ 2007 12 04, 22:00)
Gal kam idomu, jau antra diena duodu vaiku stambesni maista, plius daviau i rankyte plesomo surio ir puikiausiai pati ji valge(duodavau i rankyte atplesto surio gabaleli) thumbup.gif  drinks_cheers.gif

P.S tfu tfu tfu as dar tik tyliai dziaugiuosi blush2.gif


Sveikinu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kitiakat @ 2007 12 05, 16:19)
Sveikinu! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

mirksiukas.gif

Zodziu eina ir makaronai i trasa-pati su burnyte juos itraukia. Po truputi po truputi ir mes busim kaip visi bendraamziai-pati gales valgyt nesmulkinta maista drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Mano suneliui 1,9m.,turim tokia problema,kai as ji maitinu nenori kramtyti.Vos ikisu sauksta i burnyte tuoj kaip koks zasiukas gurkt ir praryja.Jam kazkaip atrodo,kad mama maitina,tai turi viskas buti apdorota,ir tereikia tik ryti.Nepagalvokit,kad jis visai nekramto,jis kuo puikiausiai kramto sausainius,surelius ir visa kita,kai valgo pats,bet kai tik as maitinu viskas.Bandziau jam paciam duoti valgyti,bet koks ten valgymas,zaidimas ir tiek.Kad jus zinotumet kaip atsibodo tie visi trynimai,malimai doh.gif ,gal kas turit patirties ka daryti tokiu atveju?
Atsakyti