Įkraunama...
Įkraunama...

Abu raguoti-ožaragis kvadratu!

QUOTE(Sommerregen @ 2008 11 07, 18:39)
kaip čia pasakius-dukra mano skarpas, tėtis , draugė geriausia-tenka pamėgti, kur dingsi mirksiukas.gif

na tokiu atveju taip biggrin.gif aš(ožka)tai nelabai juos mėgstu nei močiutės,nei tetų,nei pusseserių schmoll.gif buvo viena liuks mergaitė skorpionė,tokia miela inai man buvo,kol nepakiaulino biggrin.gif tokis vaizdas susidaro,kad nėr patikimų žmonių,arba čia vėl išlenda mano ožiaragio bruožas-dideli reikalavimai sau ir kitiems, vienas jų (sunkiausias)-ištikimybė doh.gif
Atsakyti
Nu, dukra tai ne kartą pakiaulino, bet juk toks vaikų darbas biggrin.gif , tėčio nepasirinksi, bjauroką charakterį turėjo, bet kiaulysčių nekrėtė schmoll.gif , o draugė 15 metų dar nepavedė.. g.gif
Atsakyti
Mes abu oziaragiai, ir panasus ir tuo paciu labai skirtingi. Jis praktiskas, pragmatiskas, tikslus, tvarkingas, patikimas, dominuojantis, racionalus, sekmingas ir teisingas. As spontaniska, neprognozuojama, romantiska. Abiems budinga: pareigingumas, atsakingumas, labai svarbu darbas, seimos vertybes. Esminiais klausimais poziuriai sutampa o del skirtingumu buti kartu tik idomiau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolocka505 @ 2008 11 20, 18:46)
Mes abu oziaragiai, ir panasus ir tuo paciu labai skirtingi. Jis praktiskas, pragmatiskas, tikslus, tvarkingas, patikimas, dominuojantis, racionalus, sekmingas ir teisingas. As spontaniska, neprognozuojama, romantiska. Abiems budinga: pareigingumas, atsakingumas, labai svarbu darbas, seimos vertybes. Esminiais klausimais poziuriai sutampa o  del skirtingumu buti kartu tik idomiau.  thumbup.gif


mūsų pora labai panaši, tik maniškis vėluoti mėgsta.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolocka505 @ 2008 11 20, 17:46)
Mes abu oziaragiai, ir panasus ir tuo paciu labai skirtingi. Jis praktiskas, pragmatiskas, tikslus, tvarkingas, patikimas, dominuojantis, racionalus, sekmingas ir teisingas. As spontaniska, neprognozuojama, romantiska. Abiems budinga: pareigingumas, atsakingumas, labai svarbu darbas, seimos vertybes. Esminiais klausimais poziuriai sutampa o  del skirtingumu buti kartu tik idomiau.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif pas mus lygiai tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommerregen @ 2008 10 23, 12:56)
O mudu atvirkščiai... biggrin.gif
Kaip jums šitie ožiaraginiai metai eina? Mums tai tikrai sėkmingai, daug gerų dalykų nuveikėm, daug svajonių išpildėm thumbup.gif

lyg ir viskas liux biggrin.gif bet nežinau kiek tikėti tuom, kad tai mūsų metai biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai tikiu, nes tokių, kaip šie- niekada gyvenime pas mane nebuvo. Tikrai ypatingi man metai. thumbup.gif
Atsakyti
Idomu, kaip siemet seksis visiems oziaragiams, nes iki pat spalio tursime juodaji menuli musu zodiake, tad "linksmybes" prasidejo!
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2009 01 04, 14:34)
Idomu, kaip siemet seksis visiems oziaragiams, nes iki pat spalio tursime juodaji menuli musu zodiake, tad "linksmybes" prasidejo!

Negąsdink, aš irgi apie tą mėnulį girdėjau, bet nesuprantu, kiti horoskopai visai gerus metus žada rolleyes.gif
Kiekvienas horoskopas savo giesmę gieda...bent jau susitartų.. lotuliukas.gif
Atsakyti
As kiek domejausi, juodasis menulis issaukia ne tiek nelaimes, kiek neigiamas musu savybes (pvz.: gobsumas, vienatve, uzdarumas). Tie, kas yra stiprus ir subrende kaip asmenybes dar labiau sutvirtes, o kas labiau dvejoja savimi, tai blogojo menulio bus labiau itakojami.
Atsakyti
Mudu su vyru taip pat abu oziaragiai bigsmile.gif
Paskaiciusi jusu komentarus radau labai daug bendro ir panasumu,tarp musu seimu rolleyes.gif Viskas kas buvo pasakyta tiesa blush2.gif
Atsakyti
Na, ir kaip ožiaragių poroms sekasi ? Mums tai visai puikiai, gal tas mėnulis nepridirbs nieko.. bigsmile.gif
Atsakyti