Įkraunama...
Įkraunama...

Abu raguoti-ožaragis kvadratu!

Kaip tokioms poroms sekasi?Kas turi žinių?
Atsakyti
kaip keista, negi nera oziaragiu poru? blink.gif as ir vyras oziaragiai. as esu pareiginga, daug reikalaujanti, megstanti kad butu pagal mane ir dazniausiai mananti, kad mano nuomone yra tikrai teisinga. blush2.gif vyras deja irgi megsta kad butu pagal ji ir galvoja kad jo nuomone yra teisinga, nemegsta pripazinti savo klaidu, slapta tik sau gal but prisipazista, netvarkingas, darboholikas, darba laiko labai svarbiu, darbstus, niekada neiskantis zodzio kiseneje, jei reikia, lipa per kitu galvas ir pats dar siandien man tai pasake doh.gif abu esam labai uzsispyre, as labiau linkus nusileisti nei jis. kai nebenoriu nusileidinet, namuose kyla cunamiai doh.gif

o kaip sekasi kitoms oziaragiu seimoms? g.gif
Atsakyti
Mes su vyru irgi abu oziaragiai.Abu labai uzsispyre ir abu norim, kad musu klausytu.Ausrytia labai daug tiesos pasake apie oziaragius.
Dar galiu pridurti, kad oziaragiams didele vertybe - seima, istikimybe, pastovumas.bet manau kad tai svarbu daugumai seimu.
manau oziaragiu seimose vis del to turi buti vienas tas, pas kuri mazesni ragai ir kuris maziau nori badytis,t.y. pyktis, gincytis, ir bando greiciau susitaikyti.Nes kitaip ilgai tokia seima neissilaikys.
del lipimo per galvas - tai mes kaip tik stengiames niekam nelipti per galvas, nesinaudoti pazintimis, visko pasiekti savo darbu, bet nesakau kad taip nebuna... ax.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vau,mano tema užkabinta po pusmečio thumbup.gif
Mes esame 3 ožiaragiai-aš,MB ir mano sūnus,bet tokie visi skirtingi doh.gif
Vienija tik vienas bruožas-užsispyrimas ir savo nuomonės laikymasis iki paskutinio biggrin.gif
O šiaip aš ir MB -priešingybės,temperamentai skiriasi.Jis ramus,ilgai svarstantis,neisterikuojantis,o aš gi-degtukas tikras.. visko man reikia čia ir kuo greičiau...tongue.gif
Bet labai šauniai papildom vienas kitą.Skirtumai tarp visų 3 gimtadienių-kelios dienos,bet vistiek atskirai pažymime.. mirksiukas.gif
Visi sako-kaip jūs po vienu stogu ir išgyvenate.. lotuliukas.gif

Nu jo,mano ragai didesni,MB trumpesni,turbūt,o mažius,tai kaip velniukas raguotas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommer: 30 balandžio 2008 - 10:33
Komoj mano tema doh.gif doh.gif doh.gif

Ožragiai , atsiliepkit blink.gif
Atsakyti
Mudu abudu irgi Ožiaragiai, tik skiringi. Matyt įtakoja kažkiek tai, kad aš esu ant ribos su Šauliu, o vyras link Vandenio.
Abu užsispyrę, tik aš santūri, rami, o maniškis kaip viesulas...
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2008 08 05, 19:45)
Mudu abudu irgi Ožiaragiai, tik skiringi. Matyt įtakoja kažkiek tai, kad aš esu ant ribos su Šauliu, o vyras link Vandenio.
Abu užsispyrę, tik aš santūri, rami, o maniškis kaip viesulas...


O mudu atvirkščiai... biggrin.gif
Kaip jums šitie ožiaraginiai metai eina? Mums tai tikrai sėkmingai, daug gerų dalykų nuveikėm, daug svajonių išpildėm thumbup.gif
Atsakyti
Du ožiaragiai - du žemės ženklai. Sunku kartu, todėl reikia trečio, kuris apjungtų, suartintų. Gerai, kad tai būtų vandens ženklas (skorpionas, vėžys, žuvis). O tai gali būti vaikas, šuniukas, katytė ir pan. smile.gif
Pas mus visi 4 šeimos nariai vanduo, visai nežinodami nieko nusipirkom šuniuką ožiaragį (žemę), kuris tikrai suartino šeimą. smile.gif
Atsakyti
Mūsų šuniukas-skorpionas, tai reiškia, gerą nusipirkom?? thumbup.gif
Labai visi jį mylim wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommerregen: 05 lapkričio 2008 - 20:45
QUOTE(Sommerregen @ 2008 11 05, 20:44)
Mūsų šuniukas-skorpionas, tai reiškia, gerą nusipirkom??  thumbup.gif
Labai visi jį mylim wub.gif

o žmones mėgsti skorpionus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommerregen @ 2008 11 05, 21:44)
Mūsų šuniukas-skorpionas, tai reiškia, gerą nusipirkom??  thumbup.gif
Labai visi jį mylim wub.gif



Labai gerai!
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 11 05, 21:56)
o žmones mėgsti skorpionus? rolleyes.gif

kaip čia pasakius-dukra mano skarpas, tėtis , draugė geriausia-tenka pamėgti, kur dingsi mirksiukas.gif
Atsakyti