Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių ir eilėraštukų tekstai

Kalėdų senelis

Kai sniegas jau laukus nukloja
Kai ūžauja lauke šiaurys
Kalėdų senis atlinguoja
Nes laukia jo vaikų būrys.

Mažųjų niekad nepamiršta
Senelio mylinti širdis,
Keliauja jis per pūgą tirštą
Kalėdos beldžias į duris.
Atsakyti
Ledinės gėlės

Nesulaukę vasarėlės
Ant langų pražydo gėlės
Priglaudžiu prie stiklo skruostą
Ir ledinę gėlę uostau

Štai nosytė jau sušlapo
Neužuodus jokio kvapo
Kam tokias gėles auginti
Nei pauostyt nei nuskinti

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMAŠKA @ 2004 11 23, 19:40)
Nenoriu bezdziones,
Leles-taip pat ne...
Ko trokstu,Seneli,
Ir tau nezinia...

Sesute man maza
Padek po egle.
Akytem zydrom
Ir suknyte zalia



Mano dukra šį eilėraštuką Kalėdų Seneliui darželyje,tik dar buvo toks tęsinys:

............
Padėk ir lopšelį,
Kad supčiau ten,
Vienturtės dukrelės
Kaledų svaja.......


Ir žinokit Senelis norą išpildė thumbup.gif Na,aišku ne tais pačiais metais,bet per kitas Kalėdas dukra jau turėjo 3mėn.broliuką rolleyes.gif rolleyes.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Aš pamenu tik tiek:

Seną pasakų namelį gaubia sutema.
Septyni maži ožiukai žaidžia su mama.
Naktys šaltos, naktys ilgos, stūgauja šiaurys,
Pro langelį žiūri vilkas, beldžias į duris...

Pr. Aūūū, įleisk ožkelę, aūūū, man širdį gelia,
Taip tave myliu, kad apsakyt negaliu...

....
....
Bėkite greičiau vakeliai smailint ragelius,
Šiąnakt vilkui tam besočiui, oi kad klius, tai klius.


Būtų labai smagu, jei kuri mama atsimintų daugiau, o gal net turi kokį įrašą? Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu kas zinot kokiu senu lietuvisku vaikisku daineliu zodzius, tai parasykit, jei galit. As savo mazajai tik "Du gaidelius" dainuoju, visa kita jau pamirsau. O ji kai paaugs noriu ja lietuvisku daineliu ismokyti ir siaip pries miega dainuoti, bet beda, kad nebeprisimenu. Buciau labai dekinga jei kas parasytumet. O be to gal ir kitoms mamoms praverstu... smile.gif
Aciu...
Atsakyti
Klausė žvirblis čiulbuonėlis, pas tą pilką karvelėlį, (kaip kaip aguonėles sėja...)*2k.

(Sėja šitaip va ir va kaip*2k) Taip taip aguonėles sėja.

***
Viskas tas pats, tik aguonėlės dygsta, auga, laužia, valgo. Tikiuosi, melodijos nepamiršai tongue.gif

Mano katinusiam labai patinka: vyresnėlei dainuoti (vakar prieš miegą broliui visą vakarą čiulbėjo), o mažąjam - šokti, krapyti rankutes biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai labai siūlyčiau mažųjų mamoms įsigyti Eirimo Veličkos knygą su vaikų įdainuotu CD "Mačiau mačiau kukutį"..ten tikrai daug tinkamų mažiesiems dainelių-žaidimų , daug tokių "senovinių"..sutartinių, supuoklinių ir pan. CD telpa 48 dainelės thumbup.gif Laurai tą knygutę atnešė auklytė, ji 2004-2005 m. leidimo..dar knygynuose gal ir nėra, o gal yra..kainyuot turėtų apie 15-16 Lt,pasidairykite karts nuo karto..Išleido "Krontos" leidykla 2500 egz. tiražu.
Laura labai spėriai mokosi blink.gif Esu labai nustebusi..šiaip tai yra mokomoji priemonė vaikams nuo 1,5 metukų smile.gif

O šiaip tai auklė neša šios leidyklos knygutes, žurnaliukus mažajai ir aš esu labai patenkinta. Man patinka būtent šie leidiniai vaikams.

Galit žvilgtelėti, įmetu nuorodą:Leidiniai mažiesiems (lavinamieji)
Atsakyti
Dar turim "Virš vaivorykštės", tai ten daugiau vyresniems vaikiukams..sakyčiau nuo kokių 4-5 metukų, bet Laurai dainelė apie varles patinka smile.gif
Abi knygos su CD 'Mažyliai ir muzika" yra superinės..Aš irgi nežinodavau ką tuose knygynuose rinktis, bet kai auklė atnešė man šiuos leidinius, tai buvau nustebint kokių gerų dalykų vaikams yra thumbup.gif
Yra net spalvinimo knygelė ligoniukams "Apkabink mane dabar" thumbup.gif
Turim ir Laimiuko žurnalus, bet jie Laurai nepatinka..per maža ji dar ir iliustracijos jai dar nelabai suprantamos..Pavarto ir numeta, ten tinka tik vyresniems vaikams, kurie jau patys skaito, rašo.
Atsakyti
Sveiki,
atsiminiau iš vaikystės vieno eilėraštuko ištrauką: "susirūpino pelynas kurgi dingo draugas kmynas". Pireš akis stovi netgi knygelės vaizdas. Bet toliau ir kas parašė tą eilėraštį niekaip negaliu nei atsiminti, nei susirasti. Gal kas padėtų help.gif
Atsakyti
Eilėraštis, kurį vaikystėje mane išmokė močiutė. Autoriaus nesakė.
Gera tau, šuneli,
Gyveni lengvai:
Nei mokyklon eiti,
Vos prašvis langai,
Nei tau lovos kloti,
Ruošti pamokų...
Tavo darbas - loti
Ant blogų vaikų.
Atsakyti
Gal kas zino "Meskiuko rudnosiuko" poema? g.gif

Atsakyti
Mano mergučė turi Vytės Nemunėlio knygelę "Meškiukas Rudnosiukas". Ilgoka poemėlė. Nežinau, ar internete kur yra.
Atsakyti