Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra vartojančių Regaine?

O tai jie kad ir uzsienyja pardavinejami su receptu?
Atsakyti
paduodamas be recepto tiek USA, tiek EU
Atsakyti
Turiu gera patirti su Regaine, esu paveldejus retus plonus plaukus, todel net menkas inkimas man pragaistingas. Gydytoja israse Regaine, sake, jei 2 proc tepti ryte vakare; jei 5 proc tai tik karta dienoj. Man ziauriai greit padejo- nustojo slinkt gal po savaites kasdienio naudojimo.

Nutraukiau vartot visai per nestuma, ir dabar 3 men po gimdymo plaukai slenka kuokstais. Purskiu Regaine. Kas bus tas, nes kitaip plike susvies per kokia savaite su tokiais slinkimo tempais..
Atsakyti
As tai vyrui savo nupirkau metams,bet ne Regaine,o Kirkland ar kazkas pan,bet su ta pacia sudedamaja dalimi 5%.Ziuresim kokie rezultatai bus,jis ir pigesnis uz Regaine.
Atsakyti
tai reikia vartoti po pvz 6 papurskimus ryte ir vakare?regaine 2proc
Atsakyti
O Regaine tai purskiamas preparatas? Jis tik padeda ataukti plaukams ar ir sustabdo slinkima? Ketinu pirkti...Labai daug pinigu isleidau tyrimams ir visokiems "vaistams" kurie nepadejo. Man zidinine alopecija, kuri vis pleciasi, gal regaine padetu...Bet kaip sakiau jau pinigeliu nedaug liko tai radau mamyte kuri parduoda 2%, kaip manot ar nebus per silpnas? Ar neismesiu vel i bala pinigu?
Atsakyti
QUOTE(Calipso @ 2011 02 23, 17:14)
O Regaine tai purskiamas preparatas? Jis tik padeda ataukti plaukams ar ir sustabdo slinkima? Ketinu pirkti...Labai daug pinigu isleidau tyrimams ir visokiems "vaistams" kurie nepadejo. Man zidinine alopecija, kuri vis pleciasi, gal regaine padetu...Bet kaip sakiau jau pinigeliu nedaug liko tai radau mamyte kuri parduoda 2%, kaip manot ar nebus per silpnas? Ar neismesiu vel i bala pinigu?


As tai naudoju 5 proc. viena kartą dienoje. Taip patogiau ir plaukai geriau atrodo. Ne taip isausina pati plauka. Vis tik sudetyje yra alkoholio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editutux16: 24 vasario 2011 - 15:55
QUOTE(editutux16 @ 2011 02 24, 15:54)
As tai naudoju 5 proc. viena kartą dienoje. Taip patogiau ir plaukai geriau atrodo. Ne taip isausina pati plauka. Vis tik sudetyje yra alkoholio.

Tai kad as praplikus, nesvarbu man jau kaip atrodys tas plaukas, kad tik neiskristu, ir kiti ataugtu:D
Speju reik 5% imt...O ar patikima pirkti internetu? Ar kas pirkote per perpardavinetojas? g.gif
Atsakyti
NAudoju 5proc.jis skirtas vyrams,bet tinka ir moterims,viena karta dienoje reikia naudoti.NA dar net buteliuko neisnaudojau,tai nieko pasakyti negaliu,pasalinio poveikio nejauciu.Tik pastebejau,kad plaukai greiciau auga.
Atsakyti
O normalu, kad labai pleiskanoja oda? Gal per daug tepu?
Dar toks karscio jausmas uzpurskus Regaine, cia irgi normalu?
Plaukai slenka kaip slinke...aisku nedaug dar naudoju, bet turbut nepades. Nauji auga, bet kad kiti slenka, liksiu vien su 2mm ilgio plauku puku ant galvos:/
Atsakyti
QUOTE(Calipso @ 2011 03 03, 11:53)
O normalu, kad labai pleiskanoja oda? Gal per daug tepu?
Dar toks karscio jausmas uzpurskus Regaine, cia irgi normalu?
Plaukai slenka kaip slinke...aisku nedaug dar naudoju, bet turbut nepades. Nauji auga, bet kad kiti slenka, liksiu vien su 2mm ilgio plauku puku ant galvos:/

O kuri naudojate 5 ar 2 procentu?As naudoju 5 viena karta dienoje,na nera pleiskanu g.gif
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2011 03 03, 10:23)
O kuri naudojate 5 ar 2 procentu?As naudoju 5 viena karta dienoje,na nera pleiskanu g.gif

5% kas 12h, pwe daznai gal cia?
Atsakyti