Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra vartojančių Regaine?

Nedirba jau sandelys. Ir ta stebuklinga kaina jau istorija..
Atsakyti
QUOTE(jaulija @ 2010 09 22, 13:34)
Nedirba jau sandelys. Ir ta stebuklinga kaina jau istorija..

kai pati pardavinėjat, tai ir rašinėjat, kad nedirba smile.gif ryt važiuosiu pro šalį - sustosiu ir pažiūrėsiu kaip taip stebuklingai iš po mano žinučių kur pigiai gaunamas regaine, sandėlys ėmė ir užsidarė, nors užvakar prekių buvo tiek, kad į fūrą netilptų...
bet ne apie tai aš čia norėjau rašyt. nepirkau aš to vaisto, nes atbaidė tai, jog nustojus vartoti išslenka visi šviežiai ataugę plaukai (pilnos interneto svetainės, pardavinėjančios regaine, šios info). o ir dar teko skaityt begalę vyrų atsiliepimų, jog vos ne impotentai pasidarė po vaisto vartojimo (jei ieškosite - ieškoti tik anglų kalba). ar yra kas naudojo, nustojo naudoti ir kas vyko po kokio pusmečio nebenaudojant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 09 22, 19:13)
kai pati pardavinėjat, tai ir rašinėjat, kad nedirba  smile.gif  ryt važiuosiu pro šalį - sustosiu ir pažiūrėsiu kaip taip stebuklingai iš po mano žinučių kur pigiai gaunamas regaine, sandėlys ėmė ir užsidarė, nors užvakar prekių buvo tiek, kad į fūrą netilptų...
bet ne apie tai aš čia norėjau rašyt. nepirkau aš to vaisto, nes atbaidė tai, jog nustojus vartoti išslenka visi šviežiai ataugę plaukai (pilnos interneto svetainės, pardavinėjančios regaine, šios info). o ir dar teko skaityt begalę vyrų atsiliepimų, jog vos ne impotentai pasidarė po vaisto vartojimo (jei ieškosite - ieškoti tik anglų kalba). ar yra kas naudojo, nustojo naudoti ir kas vyko po kokio pusmečio nebenaudojant?  g.gif


Isauge plaukai liks jei slinikimas nera anrogeninis. T.y. jei jus rasite jo priezasti ir pasalinsite ja. Jeigu jums genetiskai lemta su amziumi nebetekti plauku, tada tikra tiesa, vaistas veiks tik kol ji vartosite. Nors girdejau kad po metu vartojimo kai kurie sekmingai daro 1-2 men pauzes.
Del vyru - galite neskaityti, nes ju plikimo priezastys yra kitokios ir visi organizmo mechanizmai veikia kitaip.
Bent jau del saves galiu pasakyti kad man nieko baisiau nei pleiskanos neatsirado biggrin.gif
Atsakyti
Kiek domejaus ir internete ir pazystamu klausinejau, tai is tu, kas naudojo sia priemone - atsiliepimai geri. Blogi atsiliepimai is tu, kas nenaudojo biggrin.gif paradoksalu, bet cia kaip ir su viskuo pas mus smile.gif Tik daugiau noreciau kad padetu kas apsisprest koki naudot - ar 2 proc ar 5.. Teoriskai prisiskaiciau, bet gal kas naudojo ir vienoki ir kitoki ir koks skirtumas buvo?
Atsakyti
QUOTE(MysticWoman @ 2010 10 20, 10:30)
slenka dar ir kaip beproto verysad.gif parduodu delto, kad nusprendziau naudoti Aminexil GL ampoles.


ir Regaine nepadeda? verysad.gif kas per Aminexil ampoles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 10 20, 11:34)
ir Regaine nepadeda?  verysad.gif kas per Aminexil ampoles? 4u.gif


net nebandziau pirma nusipirkau o poto tik pradejau dometis apie jas biggrin.gif tai kazko manes nesuzavejo,nekokie man atsiliepimai ir pasaliniu poveikiu kiek prirasyta. nepades tos ampoles tada jau beliks regaine naudoti ax.gif apie apie ampoles tai Kerastase skyreli gali paziuret arba kur apie ampoles yra smile.gif nenoriu as cia poster_offtopic.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MysticWoman: 20 spalio 2010 - 10:40
Jos ar jo galima tik su receptu isigyti?"
Atsakyti
mergaites noriu paklausti ar regaine buteliukai buna uzpakuoti t.p. atsuki dangteli, oten uzklijuota, kad atplesti reikia, ar atsuki dangteli ir psio ax.gif .Nusipirkau is vienos mergaites pakuote buteliuku, o ten jie visi taip vat neuklijuoti, tai net nezinau....
Atsakyti
QUOTE(Ginara @ 2010 11 28, 23:13)
mergaites noriu paklausti ar regaine buteliukai buna uzpakuoti t.p. atsuki dangteli, oten uzklijuota, kad atplesti reikia, ar atsuki dangteli ir psio  ax.gif .Nusipirkau is vienos mergaites pakuote buteliuku, o ten jie visi taip vat neuklijuoti, tai net nezinau....


bent pas mane uzklijuotas wink.gif
Atsakyti
Mano buvo neuzklijuoti - gal del to, kad pirkau 3-ju buteliuku pakuote? Faktas, kad geras ir nepadirbtas, pirkau uzsienyje vaistineje
Atsakyti
QUOTE(vikutuk @ 2010 11 29, 21:19)
Mano buvo neuzklijuoti - gal del to, kad pirkau 3-ju buteliuku pakuote? Faktas, kad geras ir nepadirbtas, pirkau uzsienyje vaistineje

ir pas mane 3-u buteliuku pakuote, kiek zinau ir vaistinese kur parduoda neuklijuoti yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(MysticWoman @ 2010 11 29, 20:14)
bent pas mane uzklijuotas wink.gif


oj turejau omeny neuzklijuoti doh.gif galvojau viena rasiau kita doh.gif biggrin.gif
Atsakyti