Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra vartojančių Regaine?

Sveikutės. Norėčiau pirkti Rogaine. Rašykite į až.javascript:emoticon(':ax:')
Atsakyti
Sveikos.

Pirmiausia parašysiu savo atsiliepimą apie minoxidilo priemones - tos kurioms problema yra nesena, jis tikrai veiksmingas, net ir nelabai priklauso nuo plaukų slinkimo priežasties. Man deja, jis veiksmingas nebuvo, nors ir labai nuo dūšios tryniau kelis mėnesius... Kadangi plaukai pradėjo slinkti prieš daugiau nei 10 metų, dermatologė ir išrašydama šias priemones neguodė, kad rezultatas bus. Išbandžiau ir 2 proc, ir 5 proc stiprumo, rezultatas =0.

Kadangi amerikietiški variantai tikrai pigesni, esu užsipirkusi, dabar radau šią temą ir pagalvojau kad mielai "atsikratyčiau", gal kam reikėtų pigiau.
Turiu likusius 2 Rogaine 2 proc buteliukus, jų galiojimas iki šių metų birželio, parduočiau po 30 lt. Kitos priemonės yra Kirkland, jos yra pigesnės už Rogaine, nors sudėtis visiškai identiška. Turiu likusius pora buteliukų 2 proc, parduočiau po 20 lt ir turiu likusius 3 vnt palaidus ir 3 vnt neišpakuotą pakuotę 5 proc stiprumo, parduočiau po 30 lt už vienetą. Kam reikia rašykit AŽ.
Atsakyti
Zadu pabandyti ax.gif , jei nepades, tikiuosi nors nepakenks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2009 07 06, 13:28)
Kadangi amerikietiški variantai tikrai pigesni, esu užsipirkusi, dabar radau šią temą ir pagalvojau kad mielai "atsikratyčiau", gal kam reikėtų pigiau.
Turiu likusius 2 Rogaine 2 proc buteliukus, jų galiojimas iki šių metų birželio, parduočiau po 20 lt. Kitos priemonės yra Kirkland, jos yra pigesnės už Rogaine, nors sudėtis visiškai identiška. Turiu likusius pora buteliukų 2 proc, parduočiau po 20 lt ir turiu likusius 3 vnt palaidus ir 1 vnt neišpakuotą pakuotę 5 proc stiprumo, parduočiau po 30 lt už vienetą. Kam reikia rašykit AŽ.


Šiuos vis dar turiu
Atsakyti
Perskaiciau visa tema - taciau taip ir ne viena nepasake kaip jis vartojamas. Leidziamas, geriamas, ar kaip?
Atsakyti
Trinamas ar tepamas i plauku saknis 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Prisiskaičiusi apie ataugančius ežiukus - prieš pusmetį ir aš ryžausi panaudoti Regaine, pradžioje pabandžiau 2 proc., po to perėjau prie stipresnių - 5 proc. Na...nepridygo taip akivaizdžiai plaukučių , bet sakyčiau padėjo, nors ne iš karto – gal po mėnesio ar pussantro nustojo slinkti (slinko tikrai baisiai), vėliau virš kaktos pastebėjau 'trukdančius' trumpus plaukelius. Sunaudojusi 4 pakuotes, padariau pertrauką (nepamenu tiksliai, bet daugiau kaip pusmetį turbūt netryniau), maniau viskas - baigta, nebeslinks, deja dabar pradėjo labai slinkti vėl... doh.gif Ko gero, kad vėl reikės naudoti...
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2009 07 06, 13:28)
Kadangi amerikietiški variantai tikrai pigesni, esu užsipirkusi, dabar radau šią temą ir pagalvojau kad mielai "atsikratyčiau", gal kam reikėtų pigiau.
Kirkland, jos yra pigesnės už Rogaine, nors sudėtis visiškai identiška.


Yra likę 2 paskutiniai buteliukai 5 proc stiprumo, jei kam reikia mielai prašom, originalioj dėžutėj (vienas išimtas), su pipete. Galiojimo laikas iki 12/2010 4u.gif Prašom į AŽ.
Atsakyti
O kas jum merginos nustate kad pas jus alopecija? as tai regaina vartociau tuo atveju, jei 100 zinociau, kad tai ta diagnoze unsure.gif ar siaip naudojat nuo plauku slinkimo?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 09 24, 12:37)
O kas jum merginos nustate kad pas jus alopecija?

Prisidedu prie klausimo.
Juk tai nėra nekaltas vaistas, kad bet kas galėtų jį naudoti g.gif
Atsakyti
pas mane alopecia, nors ir ne adrogenine, taciau teko vartoti siuos vaistus, deja galiu pasakyt kad tai tik pinigu ismetimas i bala. kol vartojau, lyg pradejo pukelis atauginet, taciua nustojus vartoti vel, kas buvo atauge - iskrito.
Atsakyti
man asmeniskai padejo,nustojo slinkti,pradejo dygti nauji plaukeliai. tiesa naudojau ir vitamina H arba Biotina.
Atsakyti