Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra vartojančių Regaine?

Mergaitės, parduodu naują 60 ml. "Rogaine" iš Amerikos kartu su pipetine.
Kaina - 60 Lt.
Siunčiu - tik už 5 Lt.
Dovanų pridedu dar puse buteliuko pradėto naudoti smile.gif


PARDUOTA


Atsakyti
Men's Rogaine
Extra Strength 5% Minoxidil Topical Foam Hair Regrowth Treatment - 3 month supply

Kaina - 175 Lt.
Siuntimas - tik 5 Lt.

Naujas, supakuotas. Galioja - 2012 m.[/size][/color]
[/quote]


REZERVUOTA
Atsakyti
Laba diena mamytės 4u.gif , gal kuri prekiauja Rogaine 2% iš JAV, norėčiau pirkti ir ne mažą kiekį, rašykite į AŽ, temos neseku.
Atsakyti
Kaip sia priemone vartoti reikia? Itrinti i saknis ? ir kiek kartu per savaite ?g.gif
Atsakyti
sveikos, naudojancios Regaine!
ar si priemone tikrai padeda? Kaip, ar plaukuciai atsigavo?
Pasidalinkite prasau savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 05 06, 13:14)
sveikos, naudojancios Regaine!
ar si priemone tikrai padeda? Kaip, ar plaukuciai atsigavo?
Pasidalinkite prasau savo patirtimi  4u.gif


Na sioj temoj sunkiai sulaukiama atsakymo...matyt nera naudojanciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 05 06, 19:14)
Na sioj temoj sunkiai sulaukiama atsakymo...matyt nera naudojanciu  g.gif


arba plaukuciai atsigauna ir daugiau nebeuzsuka i foruma ax.gif

O as paprasiau, kad atveztu man is JAV REGAINE, nes gydytoja uzsimine, kad labai neblogai, bet man primigtinai "rekomendavo" mezoterapija, kad pas ja daryciausi, taciau paskaicius mamyciu atsiliepimus, nusprendziau, kad neverta leisti tokiu pinigu-kuri neaisku ar pades
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 05 07, 15:44)
arba plaukuciai atsigauna ir daugiau nebeuzsuka i foruma  ax.gif

O as paprasiau, kad atveztu man is JAV REGAINE, nes gydytoja uzsimine, kad labai neblogai, bet man primigtinai "rekomendavo" mezoterapija, kad pas ja daryciausi, taciau paskaicius mamyciu atsiliepimus, nusprendziau, kad neverta leisti tokiu pinigu-kuri neaisku ar pades

tai jau parasykit rezultatus,po naudojimo 4u.gif Siaip as irgi jau apie ji mastau,daktarai ligu neranda,o plaukai slenka doh.gif Pradejau gert KT lyg tai apmazejo tas slinkimas.
o kokia slinkimo priezsatis, kad nusprendet imtis regaine?
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 05 07, 15:59)
tai jau parasykit rezultatus,po naudojimo  4u.gif Siaip as irgi jau apie ji mastau,daktarai ligu neranda,o plaukai slenka doh.gif Pradejau gert KT lyg tai apmazejo tas slinkimas.
o kokia slinkimo priezsatis, kad nusprendet imtis regaine?


vat tame ir reikalas, kad issityriau- viskas OK, nera nuo ko slinkti. O slenka doh.gif tai ir daktare sako, gal stresas, gal kokios kitos priezastys- bet ju neistirsi, tai lieka, taip "pradeti dirbtinai" plaukus auginti- bandysiu g.gif
Atsakyti
sveikos mamos smile.gif

na tai štai, užsipirkome mes su vyru sausį Regaine's sočai. aš prisitaikiau sau kiek kitokį sprendimą dėl plaukų auginimo, na o vyras va jau kaip ir penktas menuo sąžiningai naudoja. praėjusį savaitgalį kuičiausi po jo galvos plaukelius ir buvau labai maloniai nustebus kai pamačiau, kad pridygę galybė naujų plaukelių, visi maždaug 1.5-2 cm ilgio. nes ištiesų aš jį įkalbėjau tą preparatą naudoti ir pergyvenau kad nepadės. bet visgi ura thumbup.gif tiesa, šie naujieji aiškiai plonesni nei visi senieji plaukai, bet kiek skaičiusi tai taip ir turi būti, paskui sustorės. šiandien nupirkau jam 6 puslitrius silicio gelio ( dabar camelios vaistinese jam nuolaida), tegul stiprina tuos šviežius pūkelius.

na o mano tepalas taip ir liko nenaudotas, gal koki netgi 5 buteliukai. jei katra sugalvos kad reikia- į až smile.gif
na o jei nereiks tai perdaug nepergyvenu, vyras suvartos, nes galiojimo laikas ten labai ilgas.

tik man vat labai įdomu. pas mus vaistinese jis beprotiškai brangus, kaž kodel taip yra g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Na as irgi susiduriau su visoms labai skaudzia tema, plauku slinkimu verysad.gif Ir papasakosiu savo istorija:

Turejau kazkada labai grazius ilgus, bei storus plaukus...taciau pastebejau kad jie kazkaip ploneja, ju vis mazeja...ir sugalvojau kur nors issitirti, kame cia problema. Taciau susiradau tik viena vieta kur galima tai padaryti, tai GK klinikoj. Uz konsultacija pas gydytoja susimokejau 150 lt ir ji man pasake, kad turiu igimta androgenini plauku slinkima, t.y. jeigu nieko nedarysiu, tai po kokiu 10 m galiu normaliai praplikti verysad.gif neisivaizduojat kaip sokiravo mane si zinia!!! Ir ji man pasake, taip: kad jeigu noriu sustabdyti kad daugiau neberetetu arba ir pagerinti savo plauku bukle, tai turesiu jau visa gyvenima vartoti atitinkamus preparatus, t.y. pirmiems 4 men ji man israse geriamus vitaminus Priorin ir skysti tepti saknims 0.025 % Ell-Cranell alpha ir kai baigsiu situs, sake tada visam laikui pradeti vartoti Regaine 2 %. Iki metu 2 k. per diena, na o po to po 1 k. per diena ir visa gyvenima! Isivaizduojat, kai isgirdau tai vos nenukritau! O ir kainos siu medikamentu nemazos. Tai va, kaip tik dabar ir praejo tie 4 menesiai, kai pabaigiau tuos pirmuosius vartoti. Kazkokio labai plauku atsigavimo nejauciu, taciau nauju plauku priaugo tai tikrai. Ir be to, gyd. minejo, jog pastebejima pajusiu tik po metu. Tai va, kaip ir atejo laikas pradeti vartoti ta Regaine...O del jo tai ji galima vartoti tik tai paveldimam plauku slinkimui gydyti, t.y. esant androgeninei alopecijai. Ir negalima jo vartoti, jeigu plaukai slenka po gimdymo, skydliaukes ligu sukelto plauku slinkimo ar jei plaukai slenka del kokio nors galvos uzdegimo.

Taip kad mielosios, visu pirma, visoms gal patarciau issitirti, nuo ko gali slinktim plaukuciai, gal tai laikinas dalykas, o gal tai ir labai rimta problema kaip ir man...

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mergaites, gal kuri nors dar turite parduoti regaine? jei taip, prasau parasyti i az
Atsakyti