Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra vartojančių Regaine?

QUOTE(minik @ 2008 03 07, 23:44)
Taip, vieno buteliuko pakanka vienam menesiui, naudojant grieztai pagal instrukcija 2k. per diena po 1ml (yra dozatorius). Pagerejima pastebejau dar net nepabaigusi sunaudoti pirmojo buteliuko, t.y. kazkur po 3 sav.  thumbup.gif . Nustojo slinkti plaukai ir pradejo augti eziukas blink.gif . Po to sunaudojau dar vieno menesio kursa, t.y. antra buteliuka ir pamaciau, kad kaip ir nebera reikalo toiau naudoti, nes rezultatai akivaizdus, problema kaip ir issisprende. Kad pagerejima nuleme butent Regaine sprendziu is to, kad tuo metu absoliuciai nieko papildomai nenaudojau (jokiu geru sampunu, kapsuliu ar kaukiu). O laikyti ateiciai ir sendinti nenoriu, todel ir siulau isparduoti likusius biggrin.gif .

laba diena, ar dar turite tu vaistuku? ir kiek kainuoja vienas buteliukas?
Atsakyti
QUOTE(Dandis @ 2008 04 01, 23:11)
laba diena, ar dar turite tu vaistuku? ir kiek kainuoja vienas buteliukas?

Tik dabar perskaiciau jusu zinute. Deja, jau pardaviau savo likusi Rogaine 4u.gif .
Atsakyti
O kas tai yra? Sampunas,ampoles? blush2.gif man siuometu labai slenka plaukai tai aktualu...gal kas gali parasyti sudeti jo?
aciu 4u.gif
Atsakyti
As girdejau kad nustojus naudoti sia priemone visi plaukuciau kurie ataugo vel iskrenta, ir situacija lieka tokia kaip pries naudojima unsure.gif
ir lyg jau jeigu pradejai naudoti tai jau turi naudoti pastoviai, nes nutraukus plaukai vel iskrenta verysad.gif ta priemone kaip zinau yra menoksidilio pagrindu...
bet is tikruju gal Regaine ir Rogaine yra skirtingi dalykai? ir idomu tos kurios naudojo, ar plaukai neiskrito atauge nustojus naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 04 03, 09:53)
As girdejau kad nustojus naudoti sia priemone visi plaukuciau kurie ataugo vel iskrenta, ir situacija lieka tokia kaip pries naudojima  unsure.gif
ir lyg jau jeigu pradejai naudoti tai jau turi naudoti pastoviai, nes nutraukus plaukai vel iskrenta  verysad.gif  ta priemone kaip zinau yra menoksidilio pagrindu...
bet is tikruju gal Regaine ir Rogaine yra skirtingi dalykai?  ir idomu tos kurios naudojo, ar plaukai neiskrito atauge nustojus naudoti?

Regaine ir Rogaine yra tas pats produktas, tik skirtas skirtingoms rinkoms (vienas -JAV, kitas - visoms kitoms). Preparato veiklusis komponentas - minoksidilis, moterims skirtame Rogaine jo koncentracija yra silpnesne - 2% (vyru Rogaine- 5%).
As irgi skaiciau ir domejausi apie si preparata labai daug, pries apsispresdama ji naudoti. Atkreipiau demesi ir ta fakta, jog neva nustojus ji naudoti, griztama i pradine situacija ir plaukai ima vel slinkti kaip anksciau. Netvirtinsiu kategoriskai, kad taip nera ir negali nutikti, taciau mano patirtis naudojant si preparata buvo labai sekminga. Neisgasdino jokie komentarai apie butinybe ji naudoti nuolat. Kadangi akivaizdzius rezultatus pastebejau jau po menesio, naudojau Rogaine apie du menesius, atsiauginau normalu eziuka, plaukai visiskai nebeslenka. Praejo jau gal 4-5 menesiai, kaip nustojau ji naudoti, bet aciu dievui, kol kas neiskrenta ne vienas plaukas. Tikiuosi, taip ir liks biggrin.gif . Beje, man nuo sio preparato ne kiek nepakito nei plauko struktura, nei spalva. Zodziu, as asmeniskai negaliu issakyti ne vieno neigiamo komentaro apie Rogaine. Galbut kitu, naudojusiu si preparata, patirtis kitokia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minik: 03 balandžio 2008 - 11:55
QUOTE(minik @ 2008 04 03, 13:52)
Regaine ir Rogaine yra tas pats produktas, tik skirtas skirtingoms rinkoms (vienas -JAV, kitas - visoms kitoms). Preparato veiklusis komponentas - minoksidilis, moterims skirtame Rogaine jo koncentracija yra silpnesne - 2% (vyru Rogaine- 5%).
As irgi skaiciau ir domejausi apie si preparata labai daug, pries apsispresdama ji naudoti. Atkreipiau demesi ir ta fakta, jog neva nustojus ji naudoti, griztama i pradine situacija ir plaukai ima vel slinkti kaip anksciau. Netvirtinsiu kategoriskai, kad taip nera ir negali nutikti, taciau mano patirtis naudojant si preparata buvo labai sekminga. Neisgasdino jokie komentarai apie butinybe ji naudoti nuolat. Kadangi akivaizdzius rezultatus pastebejau jau po menesio, naudojau Rogaine apie du menesius, atsiauginau normalu eziuka, plaukai visiskai nebeslenka. Praejo jau gal 4-5 menesiai, kaip nustojau ji naudoti, bet aciu dievui, kol kas neiskrenta ne vienas plaukas. Tikiuosi, taip ir liks biggrin.gif . Beje, man nuo sio preparato ne kiek nepakito nei plauko struktura, nei spalva. Zodziu, as asmeniskai negaliu issakyti ne vieno neigiamo komentaro apie Rogaine. Galbut kitu, naudojusiu si preparata, patirtis kitokia mirksiukas.gif


o kodel apsisprendei ji naudoti? kokia buvo tavo plauku bukle? slinko po gimdymo ar buvo kokia kita priezastis? nes man jau daug metu slenka, priekyje jau zymiai maziau plauku, isbandziau viska..bet nieks nepadeda, galvoju apie ta Regaine. bet irg ilabai daug domejausi, ir kiek zinai jis skirtas androgeninei alopecijai gydyti. Pvz. jeigu slenka po gimdymo, plaukai patys paskui atsistarto, gal tau tiesiog sutapo? sis preparatas yra paskutinis kuri bandyciau...nors matai, tu nepabijojai ir plaukucius sutvarkei...o man labai baisu, kad prades sitaucija geret, nustosiu naudot ir visi atauge plaukuciai isslinks verysad.gif o pirkai Lietuvoje ar kur kitur?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 04 04, 11:48)
o kodel apsisprendei ji naudoti? kokia buvo tavo plauku bukle? slinko po gimdymo ar buvo kokia kita priezastis? nes man jau daug metu slenka, priekyje jau zymiai maziau plauku, isbandziau viska..bet nieks nepadeda, galvoju apie ta Regaine. bet irg ilabai daug domejausi, ir kiek zinai jis skirtas androgeninei alopecijai gydyti. Pvz. jeigu slenka po gimdymo, plaukai patys paskui atsistarto, gal tau tiesiog sutapo? sis preparatas yra paskutinis kuri bandyciau...nors matai, tu nepabijojai ir plaukucius sutvarkei...o man labai baisu, kad prades sitaucija geret, nustosiu naudot ir visi atauge plaukuciai isslinks  verysad.gif  o pirkai Lietuvoje ar kur kitur?

Tikslios savo plauku slinkimo priezasties pasakyti negaliu, tiesiog nemanau, kad tai buvo iprastinis slinkimas po gimdymo, nes jau buvo praeje pakankamai daug laiko. Turejau siokiu tokiu bedu su nusilpusia imunine sistema, mazakraujyste ir ivairiu kitu negalavimu, kurie galejo itakoti toki stipru plauku slinkima. O kadangi per mazdaug pusmeti galvoje pradejo sviesti vos ne pliki plotai, o buvau isbandziusi beveik viska tiek is gydomosios kosmetikos, tiek ir liaudisku budu plauku slinkimui stabdyti, tai tikrai nebeturejau ko prarasti isbandydama Rogaine. Man tai buvo paskutine viltis atsiauginti normalius plaukus ar bent sustabdyti ta nenormalu slinkima. Pirkau ji ne LT, nes pas mus, man rodos, jo ir nera prekyboje. Parveze vyras is JAV, pries tai dar ne karta konsultavesis ten su farmacininkais. Kadangi jokiu neigiamu komentaru apie si preparata neisgirdo, tai nusprende, kad verta bandyti. Dziaugiuosi, kad apsisprendziau ji isigyti, na, bet atsiliepimus jau aprasiau, kartotis nebenoriu. Plauku bukle, nustojus ji naudoti, kol kas, aciu dievui, nesuprastejo (tikiuosi, taip ir liks) biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 04 04, 21:10)
Tikslios savo plauku slinkimo priezasties pasakyti negaliu, tiesiog nemanau, kad tai buvo iprastinis slinkimas po gimdymo, nes jau buvo praeje pakankamai daug laiko. Turejau siokiu tokiu bedu su nusilpusia imunine sistema, mazakraujyste ir ivairiu kitu negalavimu, kurie galejo itakoti toki stipru plauku slinkima. O kadangi per mazdaug pusmeti galvoje pradejo sviesti vos ne pliki plotai, o buvau isbandziusi beveik viska tiek is gydomosios kosmetikos, tiek ir liaudisku budu plauku slinkimui stabdyti, tai tikrai nebeturejau ko prarasti isbandydama Rogaine. Man tai buvo paskutine viltis atsiauginti normalius plaukus ar bent sustabdyti ta nenormalu slinkima. Pirkau ji ne LT, nes pas mus, man rodos, jo ir nera prekyboje. Parveze vyras is JAV, pries tai dar ne karta konsultavesis ten su farmacininkais. Kadangi jokiu neigiamu komentaru apie si preparata neisgirdo, tai nusprende, kad verta bandyti. Dziaugiuosi, kad apsisprendziau ji isigyti, na, bet atsiliepimus jau aprasiau, kartotis nebenoriu. Plauku bukle, nustojus ji naudoti, kol kas, aciu dievui, nesuprastejo (tikiuosi, taip ir liks) biggrin.gif  4u.gif


Minik, ar galėtum parašyti tikslų pavadinimą? Rogaine Woman 2 procentų, ar klystu? būsiu labai dėkinga. Nes lyg ir maciau ji vaistinėse g.gif dabar galvoju gal ne ta...
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 04 07, 07:40)
Minik, ar galėtum parašyti tikslų pavadinimą? Rogaine Woman 2 procentų, ar klystu? būsiu labai dėkinga. Nes lyg ir maciau ji vaistinėse  g.gif  dabar galvoju gal ne ta...

Tas, kuri as naudojau, tiksliai vadinasi taip: Women's Rogaine 2% Minoxidil Topical Solution (baltas buteliukas su violetiniu kamstuku ir violetine etikete - http://us.st11.yimg...._1997_12041522) 4u.gif
Gali buti, kad siuo preparatu jau prekiauja ir pas mus, tiesiog as nesu niekur uzmaciusi smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 04 07, 15:43)
Tas, kuri as naudojau, tiksliai vadinasi taip: Women's Rogaine 2% Minoxidil Topical Solution (baltas buteliukas su violetiniu kamstuku ir violetine etikete - http://us.st11.yimg...._1997_12041522) 4u.gif
Gali buti, kad siuo preparatu jau prekiauja ir pas mus, tiesiog as nesu niekur uzmaciusi smile.gif .


aciu 4u.gif
Atsakyti
Kaip si preparata naudoti reikia?
Atsakyti
As ji turiu, pirkau is Minik bigsmile.gif
bet tiesa sakant neturiu laiko uzsiimti, tad parduociau jei butu norinciu smile.gif Pirkau 3 buteliukus, bet kadangi bandziau naudoti, tai tas vienas praimtas, tad parduociau 2 buteliukus (2 menesiams uztektu) 4u.gif
Atsakyti