Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 12 12, 12:58)
852123888 cia tos kirpyklos kur Tomas dirba tel numeris, bet siandien skambinau, jau visas laikas pries sventes uzimtas  verysad.gif  buvo tik ketvirtad 28d 12val laisva
Liudna...teks per sventes buti su nesutvarkytais plaukuciais verysad.gif


Niu anksciau reikejo galvot,as jau lapkricio pabaigoj uzsirasiau pas kirpejau Groudzio 23d. Nieko pasimokysi,kitamet jau zinosi biggrin.gif
QUOTE(Žizel @ 2007 12 12, 13:00)
aš visada plaukus susitvarkau gruodžio pirmosios dienomis, jau žinau ką reiškia prieššventinis anšlagas


Jei as dazyciau gruodzio pirmom dienom,tai per kaledas jau saknys kaip reikiant sviestu kokiu 1cm,apie naujus metus nekalbu..Vat cia mano plauku augimo tempas doh.gif rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Planuoju apsikirpti kirpciukus, kas galetu graziai apkirpti, ka siulote...? Galvoju gal pas Zvirblyte!? smile.gif
Atsakyti
[quote=Malena,2007 12 12, 18:17]
Niu anksciau reikejo galvot,as jau lapkricio pabaigoj uzsirasiau pas kirpejau Groudzio 23d. Nieko pasimokysi,kitamet jau zinosi biggrin.gif
Jei as dazyciau gruodzio pirmom dienom,tai per kaledas jau saknys kaip reikiant sviestu kokiu 1cm,apie naujus metus nekalbu..Vat cia mano plauku augimo tempas doh.gif rolleyes.gif cool.gif

Dievuli, ir tu dar skundies! biggrin.gif pas mane jau pora metu gal ta pati situacija, kad kai nudazau( sviesinu), plaukai nudziuna ir auga letai. kai nukerpu sausus galus, kad atsigautu, auga greiciau, tada atauga sklastymas ir vel dazau, ir jie vel dziuna doh.gif aisku kalta ir pati, nes plaukus dazau pati arba patikiu draugei, baigusiai abejotinos kokybes darbo birzos kursus biggrin.gif pagaliau pasizadejau imt rupintis plaukais- juk tai isties moteriskumo simbolis blush2.gif tai wat, ryt skambinsiu i SIMONA, bandysiu papult pas siguti. Nezinau, kokios kategorijos kirpeju jis laikomas, bet pazistu asmeniskai truputi, galiu pasakyt - mielas, isklauso norus ir pan. buvau pas ji, tiesa, seniai, gal pries 5 m.,tada buvau tokia neformali paaugle:lotuliukas:, sigutis padare atitinkama sukuosena- iskarpyta, gan ekstravagantiska, taciau su stiliumi, ne kazkokia "valkatiskai skiautereta", kaip dabar kai kurios turi smile.gif zodziu patiko kad moka isijaust ir skoni turi.o gal kas neseniai pas sigi kirpos?kaip atsiliepimai?
Atsakyti
[quote=Elcia,2007 12 14, 21:05]
[quote=Malena,2007 12 12, 18:17]
Niu anksciau reikejo galvot,as jau lapkricio pabaigoj uzsirasiau pas kirpejau Groudzio 23d. Nieko pasimokysi,kitamet jau zinosi biggrin.gif
Jei as dazyciau gruodzio pirmom dienom,tai per kaledas jau saknys kaip reikiant sviestu kokiu 1cm,apie naujus metus nekalbu..Vat cia mano plauku augimo tempas doh.gif rolleyes.gif cool.gif

Dievuli, ir tu dar skundies! biggrin.gif pas mane jau pora metu gal ta pati situacija, kad kai nudazau( sviesinu), plaukai nudziuna ir auga letai. kai nukerpu sausus galus, kad atsigautu, auga greiciau, tada atauga sklastymas ir vel dazau, ir jie vel dziuna doh.gif aisku kalta ir pati, nes plaukus dazau pati arba patikiu draugei, baigusiai abejotinos kokybes darbo birzos kursus biggrin.gif pagaliau pasizadejau imt rupintis plaukais- juk tai isties moteriskumo simbolis blush2.gif tai wat, ryt skambinsiu i SIMONA, bandysiu papult pas siguti. Nezinau, kokios kategorijos kirpeju jis laikomas, bet pazistu asmeniskai truputi, galiu pasakyt - mielas, isklauso norus ir pan. buvau pas ji, tiesa, seniai, gal pries 5 m.,tada buvau tokia neformali paaugle:lotuliukas:, sigutis padare atitinkama sukuosena- iskarpyta, gan ekstravagantiska, taciau su stiliumi, ne kazkokia "valkatiskai skiautereta", kaip dabar kai kurios turi smile.gif zodziu patiko kad moka isijaust ir skoni turi.o gal kas neseniai pas sigi kirpos?kaip atsiliepimai?
[/quote]

O tai tu ko skundies? biggrin.gif Plauku nepriziuri kaip reikiant,dazai belekuo ir dar nori kad jie augtu ir butu nuostabus kaip undineles? lotuliukas.gif

As skundziuos todel kad dazymas gerai kerta per kisene,dazau gerame salone,kai atauga kas tris savaites,tai 2kart per menesi nuskausminu pinigine,plius kirpimas.. doh.gif
Atsakyti
sveikos, visu temu neskaiciau tik sia nauja, bet is to dar nesusidariau nuomones, todel nepykit uz klausima 4u.gif gal galit patarti kirpykla kur geriausiai dazo plaukus? man reikia uzdazyti su chna dazytus plaukus, todel noreciau kad tai padarytu kokybiskai, nes tai yra sudetingas procesas kiek zinau...labai laukiu jusu pagalbos smile.gif
Atsakyti
Na, stai ir as apsikirpau pas garsuji Toma. Dabar suprantu, kodel visos eina pas ji lotuliukas.gif Siaip kirpimas is pradziu nelabai patiko, nes pats jo susukavimas netiko man, kai pati persisukavau tapo geriau. Na, gal visai padabniai siaip ziuris g.gif Viskas bus matyt, kai isplausiu galva. Bet labiausiai man nepatiko jo darbas - labai issiblaskes, cia su vienu paplepa, cia su kitu, cia telefonu atsiliepia. Todel ar kita karta eisiu pas ji dar nezinau, nes yra ir pliusu, ir minusu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danela @ 2007 12 16, 11:02)
Na, stai ir as apsikirpau pas garsuji Toma. Dabar suprantu, kodel visos eina pas ji lotuliukas.gif  Siaip kirpimas is pradziu nelabai patiko, nes pats jo susukavimas netiko man, kai pati persisukavau tapo geriau. Na, gal visai padabniai siaip ziuris g.gif  Viskas bus matyt, kai isplausiu galva.  Bet labiausiai man nepatiko jo darbas - labai issiblaskes, cia su vienu paplepa, cia su kitu, cia telefonu atsiliepia. Todel ar kita karta eisiu pas ji dar nezinau, nes yra ir pliusu, ir minusu... rolleyes.gif




Ir kodel gi visos pas ji eina? biggrin.gif Kad grazus labai? Ar del ko? smile.gif Nes kiek is aprasymo supratau, kad pati jo darbu nelabai likai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TJei @ 2007 11 26, 16:10)
Dalinamės patirtimi apie geriausius kirpėjus Vilniuje toliau

o as buvau ana savaite salone prie namu,tai santariškese,ir likau laabai patenkinta smile.gif ,kainos nedideles-50lt už pakirpimą ir pašukavimą...ir dar eisiu pasigražint 31d. ax.gif jei kam idomu,tai salonas vadinasi "eleksiras" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2007 12 16, 13:49)
Ir kodel gi visos pas ji eina?  biggrin.gif  Kad grazus labai? Ar del ko?  smile.gif  Nes kiek is aprasymo supratau, kad pati jo darbu nelabai likai patenkinta  smile.gif



Taiva visos, kai pamato toki vyruka, tai ir tirpsta pamazu. biggrin.gif Jau ir mano viena drauge uzsinorejo pas ji vien del to nukeliaut lotuliukas.gif O kirpimas visas siandien pasirode. Tai kad graziai plaukai atrodytu dar reikia nemazai padirbeti, o zadejo, kad bus lengva susitvarkyt doh.gif
Atsakyti
Penktadieni buvau pas Inga Silkinej bangoj biggrin.gif Visa savaitgali buvau labai patenkinta, daug pagyrimu blush2.gif ir siandien po plovimo labai patenkinta thumbup.gif manau kad ir po savaites busiu labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif
daziau ir kirpausi, viskas labai gerai lipo thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turite atsiliepimų apie saloną "Mylėk save" Bige?Norėčiau šukuoseną ir plaukų spalvą pakeisti. 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaites mirksiukas.gif Toks klausimukas, jei galesit padekit , gal patartumete pas ka galima butu sventems pries Naujaka pvz, graziai susisukuoti, na tarkim kad istiesintu plaukus , ar pagarbiniuotu, ar jau velu velu kur kreiptis .. rolleyes.gif
Papildyta:
Cia Vilniuj .. 4u.gif
Atsakyti