Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(baggio @ 2007 12 08, 20:53)
Labai lauksiu atsiliepimu, nes man Olga iseinant i  nestuke.gif  vietoj saves rekomendavo butent ja, as dar pati nebuvau. Kazkas jau rase apie ja forume, tik nuomone lyg nelabai aiskiai buvo isreiksta, tai nesupratau patiko ar nepatiko.

ok mirksiukas.gif na jei Olga rekomendavo, matyt tikrai nebloga kirpeja, nes cia forume apie pacia Olga buvo puikus atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
mano nuomone, galima apsikirpt ir pigiau nei uz 100lt. ir kirpimas ne kuo gali nesiskirti. pries pora dienu lankiausi kirpykloj Lazdynuose (architektu 90) labai patiko kosmetika lakme ir kirpejos darbas
Atsakyti
aga, kaip tik ten buvau pries menesi, drauge rekomendavo, na ka gi, visai normaliai pakirpo, likau patenkinta, o itikti man tikrai nelengva rolleyes.gif smile.gif

Kirpo Jolanta tokia.. manau kita kart vel pas ja bandysiu eiti.

siaip ten ir masazus daro ir kosmetologijos kabinetas, ir kainos padorios smile.gif

nu pvz makijazas proginis 40-50lt
progine sukuosena nuo 50-100lt. ir tai Vilniuje (Lazdynuose)
Atsakyti
QUOTE(Sandrijana2 @ 2007 12 09, 16:01)
mano nuomone, galima apsikirpt ir pigiau nei uz 100lt. ir kirpimas ne kuo gali nesiskirti. pries pora dienu lankiausi kirpykloj Lazdynuose (architektu 90) labai patiko kosmetika lakme ir kirpejos darbas

Gal ir galima, bet man uz tokius pinigus nukirpto galus, juos iskarpydavo ir po 10min. paleisdavo. Dar budavo kartu kam nors ir plaukus dazo ir man sausus plaukus kerpa.
As einu ne siaip sau pasitrumpinti plaukus, ieskau kartu ir stilisto, kuris pritaikytu sukuosena, nes esu pasiryzusi ekstremaliems pokyciams. Aiksu galima rasti kirpykleliu kur ir uz 10 LT kerpa. Taigi, turiu patirties tokiuose dalykuose, kai nueinu kur pigiau, tai ir gaunu atitinkanti rezultata. Nusibodo vis bandyti, noriu nueiti ir gauti tai apie ka svajojau. Taigi ir ieskau tu, kurie yra isgirti, patikrinti....
Atsakyti
QUOTE(inga0921 @ 2007 12 08, 15:31)
O gal kas nors lankesi Simona Lux? Butu idomus atsiliepimai apie meistrus

Kirpausi Simonoj Lux pas Roberta. Labai patiko, bet tikrai brangu..
Atsakyti
QUOTE(fiksi @ 2007 12 10, 12:34)
Kirpausi Simonoj Lux pas Roberta. Labai patiko, bet tikrai brangu..

kiek kirpimas pas ji kainuoja? ax.gif
Atsakyti
Ar žinote ką nors apie grožio studiją PerLain. Randasi Žukausko g. 39, Vilniuje? 4u.gif
Kaip ten kirpėjos g.gif , norėčiau apsikirpti ir plaukus nudažyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 10, 13:54)
kiek kirpimas pas ji kainuoja?  ax.gif

200 Lt verysad.gif
Atsakyti
as tai neseniai kirpausi pas Toma is Ti amo. Labai fainas kirpejas... biggrin.gif likau patenkinta...
Atsakyti
QUOTE(fiksi @ 2007 12 10, 15:59)

nemazai unsure.gif na bet gi profas biggrin.gif jei su dazymu, tai isvis nemaza sumele iseitu g.gif
bet kada nors reiks pabandyt pas ji apsikirpt, visgi idomu butu paziuret ka toks profas sugalvotu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sukina_onna @ 2007 12 10, 16:14)
as tai neseniai kirpausi pas Toma is Ti amo. Labai fainas kirpejas... biggrin.gif likau patenkinta...


As pas ji taip pat tuoj keliausiu. rolleyes.gif O jam reikia labai aiskiai pasakyti, ko nori, ar jis gali pats daugiau kazka patarti? Ir dar kiek pinigeliu pasiimti (as tik kirpsiuos), ar uzteks 100Lt?
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 12 04, 21:01)
O kaip Liuda atrodo? As ten kerpuosi pas Rasele ir man labai idomu, kuri ten is Bomond kirpeju skaitoma geriausia?
Tiesa, as irgi Raseles kirpimu patenkinta likau (jau gyriaus), bet man atrodo, kad pas ja reikia ilgiau pavaikscioti, kad rezultatas matytusi, nes jai reikia plaukus pazinti, kad atrasti idealu kirpima. Mano sesuo dabar pas ja buvo, sake patiko, kaip pakirpo plaukus. Dabar nebereikia su tiesintuvu vargti. Patare, kokia spalva jai geriau tinka. Isejo ji labai patenkinta. Kaina - 200lt, uzrasiau as ja dvi savaites i prieki, taip kad vietu dar yra


Liuda tokia pakankamai jauna mazute tamsiais ilgais plaukais, ji dirba prie pat iejimo prie sofukes. Tiesa sakant ja pasirinkau, nes vaikstau i Bomonda pas pedikiurininke Jurga, kuri man ja ir rekomendavo. Jurga pati pas ta Liuda vaiksto, ir pagal ja visi ten geri, bet Liuda labiausiai patinka tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2007 12 09, 22:47)
Gal ir galima, bet man uz tokius pinigus nukirpto galus, juos iskarpydavo ir po 10min. paleisdavo. Dar budavo kartu kam nors ir plaukus dazo ir man sausus plaukus kerpa.
As einu ne siaip sau pasitrumpinti plaukus, ieskau kartu ir stilisto, kuris pritaikytu sukuosena, nes esu pasiryzusi ekstremaliems pokyciams. Aiksu galima rasti kirpykleliu kur ir uz 10 LT kerpa. Taigi, turiu patirties tokiuose dalykuose, kai nueinu kur pigiau, tai ir gaunu atitinkanti rezultata. Nusibodo vis bandyti, noriu nueiti ir gauti tai apie ka svajojau. Taigi ir ieskau tu, kurie yra isgirti, patikrinti....


Visiskai pritariu drinks_cheers.gif As irgi norejau pasikeisti, bet kazkaip pinigu pagailedavau ir eidavau i vidutines klases kirpyklas, tai galu gale palieki 150Lt. o rezultatas nulis schmoll.gif Galai pakirpti, saknis vel ta pacia spalva padazo ir viskas.. as taip ir pati namuose susitvarkyti galiu.
Siaip viena karta tikrai surezikuoti galima ir nueiti pas tikra profa. Nepatiks, daugiau neisi, o gali ir pagaliau tavo stiliu surasti...
As tai super patenkinta. Aciu Bomond salonui biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti