Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(begike @ 2007 12 07, 23:05)
dar noreciau pasiteirauti tu mamyciu, kurios kerpasi "Simonoj"  4u.gif 
Kaip kirpeja Diana?  blush2.gif (turiu omeny Diana, kur pati pirmoji nuotrauka, nes yra ten dar viena Diana  blush2.gif 0 Ziurejau Simonos puslapy kolektyvo nuotraukas ir aki patrauke Diana ir jos sukuosena ax.gif  Gal kas turit kokiu atsiliepimu apie ja? bigsmile.gif

Stai si Diana, kad nereiktu jums vargti ir ieskot  blush2.gif  4u.gif 

user posted image

cia Simonos savininke smile.gif pas ja tai brangiai kainuoja kirpimai bet girdejau labai geru atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 07, 23:42)
cia Simonos savininke smile.gif pas ja tai brangiai kainuoja kirpimai bet girdejau labai geru atsiliepimu  smile.gif

o daug brangiau? unsure.gif Kas ten dar is mergyciu geros kirpejos?Pasikartosiu: tos, kurios mato, kas tau tinka ir ismano naujausias madas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 08, 00:07)
o daug brangiau?  unsure.gif Kas ten dar is mergyciu geros kirpejos?Pasikartosiu: tos, kurios mato, kas tau tinka ir ismano naujausias madas  blush2.gif

na tai Diana jau skaitos auksciausios klases meistre, tai ir kainos didziausios smile.gif
Egle dar senokai dirba ten, manau kainos kaip ir pas Pauliu ar Vyta, o kitos tai nezinau, pirma kart maciau, tai nieko negaliu pasakyt blush2.gif
Atsakyti
O gal kas nors lankesi Simona Lux? Butu idomus atsiliepimai apie meistrus
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 08, 12:53)
na tai Diana jau skaitos auksciausios klases meistre, tai ir kainos didziausios  smile.gif
Egle dar senokai dirba ten, manau kainos kaip ir pas Pauliu ar Vyta, o kitos tai nezinau, pirma kart maciau, tai nieko negaliu pasakyt  blush2.gif

aisku,aciu 4u.gif Tai Egle skaitosi II klases? blush2.gif Bet kotai paziurejus, nelabai jinai man prie sirdies blush2.gif Gal dar Violeta pazisti? blush2.gif 4u.gif


P.S. as tuoj uzknisiu su savo klausimais apie "Simona" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 08, 16:29)
aisku,aciu  4u.gif Tai Egle skaitosi II klases?  blush2.gif  Bet kotai paziurejus, nelabai jinai man prie sirdies  blush2.gif Gal dar Violeta pazisti?  blush2.gif  4u.gif 
P.S. as tuoj uzknisiu su savo klausimais apie "Simona"  blush2.gif

del Violetos tai nesu tikra ar ji kerpa zmones, maciau tik kaip daze plaukus smile.gif
o del Egles, gal ir nebloga gi kirpeja, nors tiesa pasakius maciau tik kaip vyra kirpo, bet graziai apkirpo smile.gif o va paskutini kart kai buvau, tai maciau kaip pas ja atejo tokia pagyvenus (metu gal 60) moteriske, kuri buvo savarankiskai namie plaukus nusidazius ir jai nesigavo lotuliukas.gif atejo su roziniais plaukais, tai Egle ruosesi jai keisti spalva ir kirpima, tik gaila nemaciau rezultatu, nes as jau ruosiaus eiti namo blush2.gif nors labai smalsu man buvo kas ten isejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 08, 16:59)
del Violetos tai nesu tikra ar ji kerpa zmones, maciau tik kaip daze plaukus  smile.gif
o del Egles, gal ir nebloga gi kirpeja, nors tiesa pasakius maciau tik kaip vyra kirpo, bet graziai apkirpo  smile.gif  o va paskutini kart kai buvau, tai maciau kaip pas ja atejo tokia pagyvenus (metu gal 60) moteriske, kuri buvo savarankiskai namie plaukus nusidazius ir jai nesigavo  lotuliukas.gif  atejo su roziniais plaukais, tai Egle ruosesi jai keisti spalva ir kirpima, tik gaila nemaciau rezultatu, nes as jau ruosiaus eiti namo  blush2.gif  nors labai smalsu man buvo kas ten isejo  smile.gif

oi negaliu, dabar taip sunku apsisprest i koki salona vis delto eiti, pas kuria butent kirpeja doh.gif Kai didelis pasirinkimas, tai irgi galva susisuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 08, 17:08)
oi negaliu, dabar taip sunku apsisprest i koki salona vis delto eiti, pas kuria butent kirpeja  doh.gif  Kai didelis pasirinkimas, tai irgi galva susisuka  unsure.gif

aha drinks_cheers.gif
na as tai jau viskas.. nebekeisiu Simonos i kitus salonus, nes man cia patinka kaip zmones dirba, kiek kartu buvau niekada nenusivyliau smile.gif
Atsakyti
Na ka, visgi uzsirasiau i "Simona" pas Steise. ax.gif
Skambinau i "BOMOND'a", tai vos ne vidutines klases meistro kirpimas 120 Lt kainuoja, o jau visai pigiausias, bet leido suprast, kad neypatingas kainuoja maziausiai 80 Lt, man per brangu. Klausiau ar pritaikys man kirpima, sako: be abejoniu biggrin.gif Tai bandysim.
Pamirsau, gal kas jau ir raset apie Steise is "Simonos", bet nesupykciau jei dar karta parasytumet 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 08, 17:35)
Na ka, visgi uzsirasiau i "Simona" pas Steise.  ax.gif 
Skambinau i "BOMOND'a", tai vos ne vidutines klases meistro kirpimas 120 Lt kainuoja, o jau visai pigiausias, bet leido suprast, kad neypatingas kainuoja maziausiai 80 Lt, man per brangu. Klausiau ar pritaikys man kirpima, sako: be abejoniu  biggrin.gif  Tai bandysim.
Pamirsau, gal kas jau ir raset apie Steise is "Simonos", bet nesupykciau jei dar karta parasytumet  4u.gif  blush2.gif

kokiai dienai uzsirasei? smile.gif lauksiu atsiliepimu
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 12 08, 17:47)
kokiai dienai uzsirasei?  smile.gif  lauksiu atsiliepimu

22 gruodzio smile.gif Taigi teks ilgokai palaukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 08, 17:35)
Na ka, visgi uzsirasiau i "Simona" pas Steise.  ax.gif 
Skambinau i "BOMOND'a", tai vos ne vidutines klases meistro kirpimas 120 Lt kainuoja, o jau visai pigiausias, bet leido suprast, kad neypatingas kainuoja maziausiai 80 Lt, man per brangu. Klausiau ar pritaikys man kirpima, sako: be abejoniu  biggrin.gif  Tai bandysim.
Pamirsau, gal kas jau ir raset apie Steise is "Simonos", bet nesupykciau jei dar karta parasytumet  4u.gif  blush2.gif

Labai lauksiu atsiliepimu, nes man Olga iseinant i nestuke.gif vietoj saves rekomendavo butent ja, as dar pati nebuvau. Kazkas jau rase apie ja forume, tik nuomone lyg nelabai aiskiai buvo isreiksta, tai nesupratau patiko ar nepatiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 08 gruodžio 2007 - 19:54