Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Labukas visiems, esu uzsirasiusi dazymui pas Violeta i "Simona" gruodzio 11 dienai - 18 val. Bet , deja schmoll.gif , negalesiu nueiti. Gal kas noretu, nes gal butu gaila prarasti vieta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 12 05, 17:00)
O idomu, ar galim taip butu nuvaryti pas K.R ir pabandyti (be isankstinio uzsakymo) susitarti del pvz. plauku istiesinimo ta pacia diena, kaip manot ar priimtu? O beja kiek kainuoja tik plauku istiesinimas, ar sugarbiniavimas pas ji? Aciu uz info  4u.gif

Manau ,kad be sansu. schmoll.gif Nebent papulsi kai jis netures klientes ir netures ka veikt.
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 12 05, 23:39)


Ir Vytas is Simonos dirba Juozapaviciaus g?



Vytas dirba Pašilaičiuose 4u.gif

O man va įdomu kaip Bomond'e su dažymu? kiek kainuoja vien dažymas g.gif nes anot Jūsų kirpimas 170 Lt (nemažai rolleyes.gif ), o va kirpimas plius dažymas 280 lt (kokio ilgio čia plaukų?). Nes bendroj sumoj man pas Vytą gaunasi panašiai, nors už kirpimą žymiai mažiau moku g.gif
Atsakyti
Panos o kiek pasiruost Simonoje suplot? as noriu dazyt plaukus visus keist spalva ir grifka kirpt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 12 06, 11:12)
Panos o kiek pasiruost Simonoje suplot? as noriu dazyt plaukus visus keist spalva ir grifka kirpt smile.gif



žiūrint pas ką eisit. Aš pas Vytą senokai kirpaus ir dažiaus kartu, tai tada šiek tiek pigiau gaunasi, tačiau atskirai einant man kirpimas kainuoja 100 Lt, dažymas (dažyta ir sruogom, ir visa galva, plaukai iki menčių) 150 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 06 gruodžio 2007 - 11:25
QUOTE(Sviripilė @ 2007 12 06, 10:57)
O man va įdomu kaip Bomond'e su dažymu? kiek kainuoja vien dažymas  g.gif  nes anot Jūsų kirpimas 170 Lt (nemažai  rolleyes.gif ), o va kirpimas plius dažymas 280 lt (kokio ilgio čia plaukų?). Nes bendroj sumoj man pas Vytą gaunasi panašiai, nors už kirpimą žymiai mažiau moku  g.gif


Nezinau, ar cia tiek jau ir nuo plauku priklauso, man sitos kainos buvo pasakytos kaip standartas pas Rasele. Geriausiai pries einant pasiskambinti ir pasiklausti tel. 8 5 2625012
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BElge: 06 gruodžio 2007 - 12:05
QUOTE(BElge @ 2007 12 06, 12:59)
Nezinau, ar cia tiek jau ir nuo plauku priklauso, man sitos kainos buvo pasakytos kaip standartas pas Rasele. Geriausiai pries einant pasiskambinti ir pasiklausti tel. 8 5 2625012



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diara @ 2007 12 06, 10:10)
Labukas visiems, esu uzsirasiusi dazymui pas Violeta i "Simona" gruodzio 11 dienai - 18 val. Bet , deja  schmoll.gif , negalesiu nueiti. Gal kas noretu, nes gal butu gaila prarasti vieta  mirksiukas.gif


Jau rezervuota. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 12 06, 01:04)
Su Goldwell dazo. Sake, kad ar net 8 metus su Wella daze, bet dabar jau atsisake.
Na kainos ten pas meistrus (nezinau, kaip jie ten juos klasifikuoja) tokios: kirpimas 170lt, kirpimas+dazymas 280lt. Pabandyk jiems paskambinti ir paklausti, gal pas ka pigiau. Vyrukai Olegas ir Vardan jau tikriausiai skaitosi kaip auksciausios kvalifikacijos, nes ar ne abu yra Auksines zirkles laimeje? noraxxx minejo Liuda ten maziau ikainuota.

nu sakes blink.gif Brangu vien tik uz kirpima tiek suplot...Kodel tada internete tokios kainos, kaip as rasiau? g.gif


Kas lankesi pas Liuda, Bomond'e, prasau parasykit kiek kainuoja vien kirpimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 06, 19:56)
nu sakes  blink.gif  Brangu vien tik uz kirpima tiek suplot...Kodel tada internete tokios kainos, kaip as rasiau? g.gif 


As kiek suprantu, ten ne ju puslapis. O kai www.kirpyklos.lt buvo sudarytas, gal tada ir buvo tokios kainos.
Daug uz kirpima, suprantu. Bet kartais reikia gero patarimo. Jau ne karta minejau, kad pagal mano veido forma tik ten pritaike kirpima ir patare auginti plaukus. As tokios minties gyvenime neturejau ir jokia kirpeja apie tai net neuzsimine. Tik dare visokius savo kirpimus, kurie man visai netiko. Ot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 12 06, 19:59)
As kiek suprantu, ten ne ju puslapis. O kai www.kirpyklos.lt buvo sudarytas, gal tada ir buvo tokios kainos.
Daug uz kirpima, suprantu. Bet kartais reikia gero patarimo. Jau ne karta minejau, kad pagal mano veido forma tik ten pritaike kirpima ir patare auginti plaukus. As tokios minties gyvenime neturejau ir jokia kirpeja apie tai net neuzsimine. Tik dare visokius savo kirpimus, kurie man visai netiko. Ot biggrin.gif

pasiskambinsiu rytoj ir ziuresim ,kaip ten su kainom. smile.gif Sudomino mane sis salonas. smile.gif


P.S. Vis dar laukiu atsiliepimu apie Eslauda 4u.gif
Atsakyti
dar noreciau pasiteirauti tu mamyciu, kurios kerpasi "Simonoj" 4u.gif
Kaip kirpeja Diana? blush2.gif (turiu omeny Diana, kur pati pirmoji nuotrauka, nes yra ten dar viena Diana blush2.gif 0 Ziurejau Simonos puslapy kolektyvo nuotraukas ir aki patrauke Diana ir jos sukuosena ax.gif Gal kas turit kokiu atsiliepimu apie ja? bigsmile.gif

Stai si Diana, kad nereiktu jums vargti ir ieskot blush2.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 07 gruodžio 2007 - 22:19