Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Blue_rose @ 2008 02 25, 12:00)
As kazkaip kreivai ziuriu i pasisakymus tik ka atejusiu naujoku ir begirianciu viena ar kita salona  blush2.gif
atrodo kaip reklama  blush2.gif

gal as klystu



Tai aisku, reklama. Man patiko, as ir reklamuoju. Kaip super senbuviai turi savo nuomone, taip ir naujokai smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2008 02 25, 20:06)
Na aš irgi maitinanti mamytė, todėl vieną kartą tik dažiausi, o po kelių dienų ėjau kirptis. Man kirpo 1 h 40 min, o dažė tai apie pora valandų. Tai per vieną kartą būtų niekaip neišėję viską atlikt. Bet aš kitam salone buvau, jau rašiau Bomonde.

4u.gif
Turbut rytoj tikrai reikes paskambinti ir padalinti mano apsilankyma i du kartus doh.gif Kazkaip nesinori vaiko misiniais del to maitinti blush2.gif tuo labiau, kad dar nelabai zino kas yra buteliukas ir zindukas tongue.gif
Atsakyti
Na va... skaičiau, skaičiau ir sukaupiau drasos pas Michailą užsirašyti smile.gif
Pažiūrėsim kas iš to išeis... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GSS @ 2008 02 25, 21:06)
Na va... skaičiau, skaičiau ir sukaupiau drasos pas Michailą užsirašyti smile.gif
Pažiūrėsim kas iš to išeis...  biggrin.gif

drinks_cheers.gif As irgi pirma karta pas ji eisiu ax.gif Niekada dar nesikirpau pas vyra doh.gif
GSS, jus tik kirptys ar dar ka nors? blush2.gif
Paskui pasidalinsyme ispudziais tongue.gif
Atsakyti
Na va grizau is Michailo, manau, tapsiu jo kliente. Man patiko. Patiko kaip aptarem sukuosena, kas man tinka ar tiktu. Apkirpo super, bent jau siandien, matysim po plovimo, bet itariu,kad viskas bus o.k.
Siaip jis isgyre ir Tomo is Tiamo salono kirpima.
O mane jis islaike apie 45min, tikrai manau normaliai. Sumokejau 120lt. Malonus aptarnavimas, grazus salonas ir arbatos pasiule...))))
Atsakyti
QUOTE(irena.rackauskiene @ 2008 02 25, 18:06)
Tai aisku, reklama. Man patiko, as ir reklamuoju. Kaip super senbuviai turi savo nuomone, taip ir naujokai smile.gif ...


senbuviai ir kai kurie naujokai forume kalba ne tam, kad reklamuotu produkta ar paslauga. Va cia ir yra skirtumas - reklama ir pasidalijimas patirtimi. Nuo to, kad as pagiriu Bomond, man asmenines naudos nera. O kaip kai kuriems naujokams, reklamuojantiems salonus - nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 25, 21:17)
drinks_cheers.gif As irgi pirma karta pas ji eisiu  ax.gif Niekada dar nesikirpau pas vyra  doh.gif
GSS, jus tik kirptys ar dar ka nors?  blush2.gif
Paskui pasidalinsyme ispudziais  tongue.gif



Tik kirpymui.
Na, aš noriu, kaip kažkas aukščiau pasakė "bet ko, kad tik gražiai" smile.gif
Tai tikiuosi, kad padės šioje situacijoje.

Jukka, kada jūs einat?
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 02 25, 21:25)
Na va grizau is Michailo, manau, tapsiu jo kliente. Man patiko. Patiko kaip aptarem sukuosena, kas man tinka ar tiktu. Apkirpo super, bent jau siandien, matysim po plovimo, bet itariu,kad viskas bus o.k.
Siaip jis isgyre ir Tomo is Tiamo salono kirpima.
O mane jis islaike apie 45min, tikrai manau normaliai. Sumokejau 120lt. Malonus aptarnavimas, grazus salonas ir arbatos pasiule...))))

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na bandysiu ir as kita savaite. Dedu i Michaila labai daug vilciu ax.gif
Nes man jau mano kirpimas taip atsibodo doh.gif visos kirpejos kerpa labai panasiai doh.gif niekas niekada nepatardavo kaip man tiktu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 02 25, 20:25)
Na va grizau is Michailo, manau, tapsiu jo kliente. Man patiko. Patiko kaip aptarem sukuosena, kas man tinka ar tiktu. Apkirpo super, bent jau siandien, matysim po plovimo, bet itariu,kad viskas bus o.k.
Siaip jis isgyre ir Tomo is Tiamo salono kirpima.
O mane jis islaike apie 45min, tikrai manau normaliai. Sumokejau 120lt. Malonus aptarnavimas, grazus salonas ir arbatos pasiule...))))



trumpinti plaukus megsta? smile.gif
Atsakyti
O as uzsirasiau kovo 15 i Dervinga ir po jusu paranoju praradau bet koki nora eit verysad.gif
Lauksiu iki to laiko dar pasisakymu...
Atsakyti
QUOTE(GSS @ 2008 02 25, 21:33)
Tik kirpymui.
Na, aš noriu, kaip kažkas aukščiau pasakė "bet ko, kad tik gražiai" smile.gif
Tai tikiuosi, kad padės šioje situacijoje.

Jukka, kada jūs einat?

Ir man taip tinka: "bet ko, kad tik gražiai" lotuliukas.gif
As einu kovo 5 ax.gif Irgi eisiu tik kirptys dabar ax.gif
O jus kada? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2008 02 25, 22:55)
trumpinti plaukus megsta? smile.gif

Atsizvelgia i tavo norus, is pirmo kirpimo nepasakyciau, kad megejas nutrumpinti. smile.gif Viskas puikiai. Siandien issiploviau galva ir graziai atrodo, lengva susitvarkyti.
Atsakyti