Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

sveikos, o as radau gera kirpeja Jurga Dervingos grozio studijoje, kuri atsidare neseniai,bet ten liuks, kirpykla yra centre Jaksto gatveje, labai paslaugiai priima,norisi dar karteli uzeiti...
Atsakyti
Jau visiem aišku, koks nuostabus tas Dervingos salonas, laikas pakeisti plokštelė smile.gif ( Kiek pažiuriu pro langą, tai kaip nėra ten žmonių, taip ir nėra smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(visata8 @ 2008 02 24, 22:11)
Jau visiem aišku, koks  nuostabus tas Dervingos salonas, laikas pakeisti plokštelė smile.gif  ( Kiek pažiuriu pro langą, tai kaip nėra  ten žmonių, taip ir nėra  smile.gif )




Matai ir tau nuostabus lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal apsikirpti buvai??
P.s. manau-naujas salonas,todėl ir eilių nėra

Atsakyti
QUOTE(trututu:) @ 2008 02 24, 18:20)
tai o ka jinai turiejo su tavim kortom zaist ar pasakas pasakot?
KO tu tikiejaisi?  nesupratau taves
O kede tai liuksiska, nei sprandas neskauda, nei kai  nes kitose kriauklese tai tikrai nepatogiau, Ir nezizk del nieku tokiu PEACE:)


Jooooooo g.gif Manau, kad negražu taip užsipulti mirksiukas.gif Nes man, o manau, ir daugeliui kitų, dažant plaukus net neįsivaizduojama, kad virš kažkokių krauklių reikia gulėti doh.gif Na sėdi su išmaliavota galva, geri arbatą ir skaitai pletkų žurnaliuką bigsmile.gif Ir čia visai niekas nesitiki, kad kirpėja spektakliuką rodys tuo metu, tiesiog nesąmonių nesąmonė, kad palieka kažkur gulėti schmoll.gif Man taip pat būtų labai nepatikę flirt.gif

Grįžtant prie tikrosios temos, kokios kainos dažant plaukus pas Violetą iš Simonos, ar aš ne taip supratau ir ji vis dėl to plaukų nedažo hihihi.gif Na papasakokite kas nors, jei žinot mirksiukas.gif
Atsakyti
As kazkaip kreivai ziuriu i pasisakymus tik ka atejusiu naujoku ir begirianciu viena ar kita salona blush2.gif
atrodo kaip reklama blush2.gif

gal as klystu
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie Roberta is Toni&Guy?
Atsakyti
QUOTE(woman @ 2008 02 25, 13:54)
Na mums naujokams viskas ydomu, mes taip pat norim pasidalinti ką bandę ką girdėję. Kad pas senbuvius kiek matosi iškyla taip pat nemažai klausimų. Čia kalbasi ir bendrauti nori įvairių specialybių žmonės. Aš taip pat turiu daug bendro su grožiu, manau patarimai visiems praveria.  4u.gif


nieko pries neturiu naujokus ax.gif
Bet labai iskarto i akis krenta,kai pirmos naujoko zinutes iskarto buna reklaminio tipo...

nors po teisybei, as susidomejau tuo salonu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trututu:) @ 2008 02 24, 20:20)
nezinau kaip ten su tomu, bet as buvau davines (dabar ti amo) pas moteri, tai zodziu ispudziai is to salono ne kokie.
kai uztepe dazais pagulde i ta ju ale labai mandra kede prie kriaukles ir pati isejo kazkur. shiaip kad ir kokia mandra ta ju kede, bet taip gulet daugiau nei puse h buvo tikrai nepatogu.
nors apkirpo paprastu paprasciausiai ir uz visa tai suplojau virsh 200lt.
negana to po keliu dienu pasireiske dazymo pasekmes. labai nudegino plaukus, po to teko gaivint ne viena menesi.
tai o ka jinai turiejo su tavim kortom zaist ar pasakas pasakot?
KO tu tikiejaisi?  nesupratau taves
O kede tai liuksiska, nei sprandas neskauda, nei kai  nes kitose kriauklese tai tikrai nepatogiau, Ir nezizk del nieku tokiu PEACE:)


sorry, ne kortom, bet shiaip bent kitur tai suteplioja tuos plaukus ir gali sau sedom zurnalus skaityt, o ten tai visiskai ne i tema uzversta galva visa laika gulet.
o kede beje man ziauriai nepatogi, kai tik spranda ir nuskaudo begulint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vejo_mergaite: 25 vasario 2008 - 17:27
4u.gif
Uzsirasiau as siandien pas Michaila tongue.gif kirpymui ir dazymui ax.gif Jeigu labai patiks, tai galesiu perleisti savo eile pas Rimdziu balandzio viduriui ax.gif
Nusprendziau pries gimtadieni pasigrazinti, o gimtadienis jau visai cia pat doh.gif
Taigi uzsirasiau pas Michaila, paziuresime, gal tapsiu nuolatine kliente bigsmile.gif

Tik dabar galvoju, kiek pinigu su savimi reiketu pasiimti kirpymui ir dazymui? blush2.gif g.gif Plaukai truputi zemiau peciu ax.gif
Aj, ir dar norejau paklausti kiek man laiko tie visi malonumai uzims? blush2.gif Maitinu vaika, tai esu prirista prie namu doh.gif Isleidzia tik kokiom 4 valandom ir tai jeigu pries pat isejima pamaitinti maziuka doh.gif O dar kelias pirmyn ir atgal kokia valanda uzims doh.gif Kaip manote ar uzteks man kokiu 2.5-3 valandu? Ar spes man viska padaryti? g.gif Ar reiketu per 2 kartus daryti viska g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukka: 25 vasario 2008 - 17:35
QUOTE(vejo_mergaite @ 2008 02 25, 18:25)
sorry, ne kortom, bet shiaip bent kitur tai suteplioja tuos plaukus ir gali sau sedom zurnalus skaityt, o ten tai visiskai ne i tema uzversta galva visa laika gulet.
o kede beje man ziauriai nepatogi, kai tik spranda ir nuskaudo begulint.


Kas del kedes, tai patogesnes dar niekur nera teke matyti. Nera nieko ziauriau kai 15 min plauna galva kriauklej ir kai is visu pusiu lasa vanduo per kakla.
Kas del Toma (kai kas klause del dazymo) tai jam daug labiau sekas dazyti negu kirpti biggrin.gif spalvas labai gerai parenka, as pas ji dazausi sruogelem, tai kartais stebiuosi kaip keliom sruogelem jis isgauna superine spalva thumbup.gif
Atsakyti
siandie pasidaziau plaukus ir nusikipau galus sarma style, helios city pas Asta. viskas labai super, spalva ideali (daze su keune), plaunant galva ten bele kiek laiko fantastiskai masazavo ir dar masazinej kedej plaunant sedejau, nugara masazavo biggrin.gif butinai dar eisiu pas ja

kai uztepe plaukus, paleido ant sofkes zurnalu skaityt ir dar arbatos pasiule.viskas civilizuotai tsakant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 25 vasario 2008 - 19:04
QUOTE(jukka @ 2008 02 25, 19:27)
4u.gif
Uzsirasiau as siandien pas Michaila  tongue.gif  kirpymui ir dazymui  ax.gif Jeigu labai patiks, tai galesiu perleisti savo eile pas Rimdziu balandzio viduriui  ax.gif
Nusprendziau pries gimtadieni pasigrazinti, o gimtadienis jau visai cia pat  doh.gif
Taigi uzsirasiau pas Michaila, paziuresime, gal tapsiu nuolatine kliente  bigsmile.gif 

Tik dabar galvoju, kiek pinigu su savimi reiketu pasiimti kirpymui ir dazymui?  blush2.gif  g.gif Plaukai truputi zemiau peciu  ax.gif
Aj, ir dar norejau paklausti kiek man laiko tie visi malonumai uzims?  blush2.gif Maitinu vaika, tai esu prirista prie namu  doh.gif Isleidzia tik kokiom 4 valandom ir tai jeigu pries pat isejima pamaitinti maziuka  doh.gif O dar kelias pirmyn ir atgal kokia valanda uzims  doh.gif Kaip manote ar uzteks man kokiu 2.5-3 valandu? Ar spes man viska padaryti?  g.gif Ar reiketu per 2 kartus daryti viska  g.gif


Na aš irgi maitinanti mamytė, todėl vieną kartą tik dažiausi, o po kelių dienų ėjau kirptis. Man kirpo 1 h 40 min, o dažė tai apie pora valandų. Tai per vieną kartą būtų niekaip neišėję viską atlikt. Bet aš kitam salone buvau, jau rašiau Bomonde.
Atsakyti