Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(edre @ 2008 02 20, 17:07)
As uzsirasiau Tony&Guy pas Michaila. Kirpimas. Varysiu pirmadieni, parasysiu ispudzius.

4u.gif
As irgi noreciau pas Michaila pries gimtadieni pasigrazinti tongue.gif
Pas Rimdziu iki gimtadienio niekaip nespesiu doh.gif
O taip noriu pasikeisti wub.gif Gal kokia kirpima nauja pritaikys ir spalvyte kokia idomesne ax.gif
O pries kiek laiko reikia uzsirasyti? blush2.gif Tikiuosi ne taip kaip pas Rimdziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 02 22, 00:55)
4u.gif
As irgi noreciau pas Michaila pries gimtadieni pasigrazinti  tongue.gif
Pas Rimdziu iki gimtadienio niekaip nespesiu  doh.gif
O taip noriu pasikeisti  wub.gif Gal kokia kirpima nauja pritaikys ir spalvyte kokia idomesne  ax.gif
O pries kiek laiko reikia uzsirasyti?  blush2.gif Tikiuosi ne taip kaip pas Rimdziu  biggrin.gif

Manau kad uzsirasysi tada kai tau bus patogu, tikrai tokiu eiliu nera kaip Rimdziu.
Atsakyti
Sveikutes, per kiek laiko uzraso i ta salona pylimo 11? Labai prispyre nusikirpt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 02 22, 12:33)
Sveikutes, per kiek laiko uzraso i ta salona pylimo 11? Labai prispyre nusikirpt.  smile.gif

Galima juk pasiskambinti ax.gif
Atsakyti
Na kazkaip ziuriu ir nesulaukiau jokiu pasiulymu ax.gif . Kaip jau ir rasiau anstesniame poste, neieskau super garsios pavardes, tiesiog noriu gana kardinaliu pokyciu sukuosenoje, nebijau stipriai patrumpinti plauku, taciau bet kam savo kasu patiketi nenoreciau. Suprantu, kad gera kirpejas kiekvienam labai individualiai suvokiamas dalykas, vis delto kazka but lengviau pasirinkti remiantis kitu rekomendacijomis (t.y. jei apie kazkuri kirpeja geru atsiliepimu bent dvigubai daugiau nei blogu, tai jau verta pagalvoti apie kirpimasi pas toki). Vis dar laukiu jusu pasiulymu 4u.gif .
P.S. Gal kazkam teko kirptis ir dazytis Dalios grozio studijoje. Jei taip parasykite pas ka ir kokie atsiliepimai (ketinu ten eiti pas kosmetologe, tai gal tuo paciu ir kirpeja nebloga rasciau) tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 02 16, 15:59)
Gal kuri is Jusu lanketes Pylimo 11 esanciame salone?ten dirba Tomas ir Stasys, drauge rekomendavo, tai uzsirasiau pas Stasi, man jis pasirode labai stilingas vyrukas  ax.gif  eisiu ketv pas ji  smile.gif  sake, kad labai gaili plauku ilgio ir siaip manau vyrai geriau kerpa, bo moteros kirpejos pavydi  rolleyes.gif


Nu, tai laukiam atsiliepuimu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif turiu kovo 5 vizita pas Rimdziu, gal kas nori kestis i pvz: kovo pabaiga?
Atsakyti
Dar man labai idomu, ar kas yra dazesi plaukus pas isgirtaji Toma is Davines. Na kad jis gerai kerpa, tai jau perskaiciau, o vat idomu, kaip dazo, t.y. ar gerai parenka spalvas, kokiais dazais (iki siol plaukus sviesindavau sruogelemis, bet visai idomu butu isbandyt kazka naujo) tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minik: 22 vasario 2008 - 21:23
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 02 22, 11:33)
Sveikutes, per kiek laiko uzraso i ta salona pylimo 11? Labai prispyre nusikirpt.  smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 02 22, 19:18)
Nu, tai laukiam atsiliepuimu  bigsmile.gif

Niu ka mergaites, ketv buvau apsikirpti ir grizau patenkinta bigsmile.gif
Kirpausi pas Stasi, pylimo 11..Niu tai jis mielas ir siltai bendraujantis, paprastas zmogus. O del jo darbo, tai man nieko per daug ypatingo nereikejo, reikejo visus plaukus nudazyti sokoladine spalva, tai parinko lb gera spalva, na pas mane pagrindas jau buvo rudas, dirba su keune dazais, tai spalvyte liuks ir paprasiau, kad pakarpytu siek tiek islaikydamas ilgi, niu ir ka, fainiai viska padare, galiu sakyti, kad ismano savo darba ir as likau patenkinta wub.gif o uz dazyma ir kirpima, mano plaukai ilgoki, sumokejau 120lt 4u.gif
O as pas ji eilej pralaukiau apie 2 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 02 22, 23:21)
Dar man labai idomu, ar kas yra dazesi plaukus pas isgirtaji Toma is Davines. Na kad jis gerai kerpa, tai jau perskaiciau, o vat idomu, kaip dazo, t.y. ar gerai parenka spalvas, kokiais dazais (iki siol plaukus sviesindavau sruogelemis, bet visai idomu butu isbandyt kazka naujo) tongue.gif


nezinau kaip ten su tomu, bet as buvau davines (dabar ti amo) pas moteri, tai zodziu ispudziai is to salono ne kokie.
kai uztepe dazais pagulde i ta ju ale labai mandra kede prie kriaukles ir pati isejo kazkur. shiaip kad ir kokia mandra ta ju kede, bet taip gulet daugiau nei puse h buvo tikrai nepatogu.
nors apkirpo paprastu paprasciausiai ir uz visa tai suplojau virsh 200lt.
negana to po keliu dienu pasireiske dazymo pasekmes. labai nudegino plaukus, po to teko gaivint ne viena menesi.
Atsakyti
QUOTE(vejo_mergaite @ 2008 02 24, 00:50)
nezinau kaip ten su tomu, bet as buvau davines (dabar ti amo) pas moteri, tai zodziu ispudziai is to salono ne kokie.
kai uztepe dazais pagulde i ta ju ale labai mandra kede prie kriaukles ir pati isejo kazkur. shiaip kad ir kokia mandra ta ju kede, bet taip gulet daugiau nei puse h buvo tikrai nepatogu.
nors apkirpo paprastu paprasciausiai ir uz visa tai suplojau virsh 200lt.
negana to po keliu dienu pasireiske dazymo pasekmes. labai nudegino plaukus, po to teko gaivint ne viena menesi.





O kas ten per kede??kurioje guleti reikia su uzteptais dazais????
Suprantu klimazonas tai atsisedi ir vsio biggrin.gif
Atsakyti

nezinau kaip ten su tomu, bet as buvau davines (dabar ti amo) pas moteri, tai zodziu ispudziai is to salono ne kokie.
kai uztepe dazais pagulde i ta ju ale labai mandra kede prie kriaukles ir pati isejo kazkur. shiaip kad ir kokia mandra ta ju kede, bet taip gulet daugiau nei puse h buvo tikrai nepatogu.
nors apkirpo paprastu paprasciausiai ir uz visa tai suplojau virsh 200lt.
negana to po keliu dienu pasireiske dazymo pasekmes. labai nudegino plaukus, po to teko gaivint ne viena menesi.



tai o ka jinai turiejo su tavim kortom zaist ar pasakas pasakot?
KO tu tikiejaisi? nesupratau taves
O kede tai liuksiska, nei sprandas neskauda, nei kai nes kitose kriauklese tai tikrai nepatogiau, Ir nezizk del nieku tokiu PEACE:)
Atsakyti