Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

As uzsirasiau Tony&Guy pas Michaila. Kirpimas. Varysiu pirmadieni, parasysiu ispudzius.
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2008 02 19, 11:47)
hmm, buvo Rimdžiaus banga, po to Inga iš šilkinės bangos, po to Tomukas iš davines

o dabar salonas Dervinga? laugh.gif


Zizel, ko tokia kritiska mirksiukas.gif
Kuom tau nepatinka Dervinos salonas? tu buvai tenais...

aisku, is dalies tu teisi - cia kol perskaiciau visus pasisakymus (44 lapus), tai irgi pastebejau tas bangas - rimdziaus ir kt, bet... dzin

as tai juo susidomejau dar pries ilisdama cia - nes tas salonas grynai po mano darbo langais - tai labai patogu butu... bet tada jokiu atsiliepimu neradau, o dabar po truputi skaitineju ir dziaugiuosi,kad dar nebuvo nusivilusiu... isbandysiu ir as ax.gif

Geriau tu papasakok kur kerpiesi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue_rose: 20 vasario 2008 - 16:30
aš ne kritiška, tiesiog apie Dervingą buvo per mažai gerų atsiliepimų
na keli geri atsiliepimai ir kažkaip vienu metu g.gif cool.gif

o aš auginu plaukus ir baisiai atrodau
o kirptis planuoju pas savo mylimą kirpėją, kuris grįžo iš užsienio
reikia patikrinti, ar tebemylimas, ar nebe
tik va kainos bijau, prieš 2 metus kirpimas buvo 70 Lt blink.gif
Atsakyti
SOS merginos, reikia jusu patarimu mirksiukas.gif . Vis bandziau sekti sia tema (perverciau net ir senaja), jau buvau bepradedanti darytis sarasiuka tu "super" kirpeju, bet supratau, kad bergzdzias reikalas. Saraso galo nematyti ir is jo issirinkti nelabai imanoma. Todel konkreciai apibudinsiu savo plauku situacija ir tikesiuos jusu patarimu, pas ka gi man keliauti kirpt savo kudlu biggrin.gif .
Zodziu, su plaukais visiskai nieko nedariau jau visa pusmeti, atseit auginausi, bet kad pamaciau, jog veltui stengiuosi, vis tiek tokio ilgio, kokio noriu graziu neturesiu niekuomet. Tad kad ir kaip gaila, bet teks juos vel kirpti ir itariu, kad ne taip jau mazai tongue.gif . Mazdaug isivaizduoju, kokio kirpimo noreciau ir kokio ilgio, kad graziai kristu. Del dazymo irgi problemos nedarau, nes pastoviai dazausi su vienais dazais ir zinau kur tai darysiu. Tik va del to kirpimo man vis galva skauda. Norisi uztaikyt ant kirpejo "su gera ranka", kad plaukuciai butu lengvai sutvarkomi. Netgi nepriestarauciau, jei pasiulytu kazkokia man tinkancia sukuosena, nebijau eksperimentuoti. Tik zinoma, butu gaila, jei taip beeksperimentuojant nureztu visus iki vieno, tada tai doh.gif . Zodziu, esu atvira jusu pasiulymams (neieskau super isgirtu meistru, gali buti ir ne tokie zvaigzdiski kirpejai, svarbu, kad darba ismanytu) 4u.gif .
Atsakyti
gal kas jau zinote TONI&GUY kainas? rupetu kirpimas ilgiem plaukam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 02 20, 17:07)
As uzsirasiau Tony&Guy pas Michaila. Kirpimas. Varysiu pirmadieni, parasysiu ispudzius.



labai lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
As uzisrasiau kovo 15 dienai i Dervingos studija... Tai butinai parasysiu atsiliepimus. Gal sakau ir kokia nuolaida padarys, nes gimtadienis bus.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamone @ 2008 02 20, 22:10)
gal kas jau zinote TONI&GUY kainas? rupetu kirpimas ilgiem plaukam  4u.gif

Kazkur skaiciau kad priklauso koks stilistas kirps, kai rasiausi pas Michaila tai sake ,kad kaina bus 120lt
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 02 21, 12:24)
Kazkur skaiciau kad priklauso koks stilistas kirps, kai rasiausi pas Michaila tai sake ,kad kaina bus 120lt


Siaip girdejau apie Michaila kad jis superinis kirpejas. Mano pussesere net is Amerikos atskrisdavo , kad pas ji apsilankyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2008 02 21, 12:25)
Siaip girdejau apie Michaila kad jis superinis kirpejas. Mano pussesere net is Amerikos atskrisdavo , kad pas ji apsilankyti smile.gif

Oho blink.gif . Nu ziuresim pirmadieni. Parasysiu atsiliepimus
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 02 20, 18:37)
SOS merginos, reikia jusu patarimu  mirksiukas.gif . Vis bandziau sekti sia tema (perverciau net ir senaja), jau buvau bepradedanti darytis sarasiuka tu "super" kirpeju, bet supratau, kad bergzdzias reikalas. Saraso galo nematyti ir is jo issirinkti nelabai imanoma. Todel konkreciai apibudinsiu savo plauku situacija ir tikesiuos jusu patarimu, pas ka gi man keliauti kirpt savo kudlu  biggrin.gif .
Zodziu, su plaukais visiskai nieko nedariau jau visa pusmeti, atseit auginausi, bet kad pamaciau, jog veltui stengiuosi, vis tiek tokio ilgio, kokio noriu graziu neturesiu niekuomet. Tad kad ir kaip gaila, bet teks juos vel kirpti ir itariu, kad ne taip jau mazai  tongue.gif . Mazdaug isivaizduoju, kokio kirpimo noreciau ir kokio ilgio, kad graziai kristu. Del dazymo irgi problemos nedarau, nes pastoviai dazausi su vienais dazais ir zinau kur tai darysiu. Tik va del to kirpimo man vis galva skauda. Norisi uztaikyt ant kirpejo "su gera ranka", kad plaukuciai butu lengvai sutvarkomi. Netgi nepriestarauciau, jei pasiulytu kazkokia man tinkancia sukuosena, nebijau eksperimentuoti. Tik zinoma, butu gaila, jei taip beeksperimentuojant nureztu visus iki vieno, tada tai  doh.gif . Zodziu, esu atvira jusu pasiulymams (neieskau super isgirtu meistru, gali buti ir ne tokie zvaigzdiski kirpejai, svarbu, kad darba ismanytu)  4u.gif .


itariu, kad tikrai yra labai sunku issirinkti ala nerealiausia geriausia meistra. vieningos nuomones niekada nebus, as ir niekada nedrisciau sakyti, kad egzistuoja kazkoks labai nerealiu ranku kirpejas-tai labai subtilus ir subjektyvus kiekvienos klientes vertinimas..visu poreikiai bei skoniai yra skitingi, taigi nemanau, kad reiketu vaikytis madingu pavardziu. as pati jau daugiau nei trejeta metu kerpuosi VISUNITOJE, pas viena labai kruopstu meistra,kurio i nieka kita neiskeisciau!! man yra labai svarbu, kad visu pima mano plaukai atrodytu ypatingai sveiki, o ne kokie experimentiniai per 20 minuciu iskarpyti ir atseit super nerealiai madingi..be to, jei tu jau pusmeti nekerpi plauku- tikrai darai didele klaida ir zala plaukams!! norint tureti juos grazius, sveikus ir ispuoseletus- nebijok kirpti kas pusantro menesio, niekas nekirps daugiau, nei priklauso. o ir plaukuciai auks greiciau, atrodys sveikiau. as pati turiu labai ilgus plaukus, kurios tvarkingai kas pusantro menesio patikiu savo meistrui.
linkiu sekmes ir atrasti ta vieninteli meistra, kuriam be jokios baimes ir nerimo galesite patiketi savo kasas!!
Atsakyti
Ka gi,manau ir aš pasidalinsiu savo įspūdžiais apie kirpėjus...;] tai va,prieš porą dienų,tiksliau antradienį,buvau "Rūtos studijoj" pas Beną. Praktiškai nieko blogo negaliu apie jį pasakyt-labai malonus,patarė kaip plaukus prižiūrėt ir visa kita,tik va,plaukų ilgio tai negaili;D pasodino,paklausė ko nenoriu. pasakiau ,kad trumpų plaukų;] kirpo jis kruopščiai,viskas ok,tik nutrumpino per daug.prieš tai buvo ilgis panašus kaip,berods 35 psl. įdėtos foto,kur sakėt,kad toks ilgis geriausias ilgiems plaukams,o liko gal iki pečių+ 5cm,nors jis man sakė,kad čia ilgi dar plaukai,bet man jau buvo trumpoki;D tai čia tik vienintelis minusas. nors visi sako,kad tinka man tokie plaukai,bet man vis tiek norisi ilgų..;>
ai,sumokėjau 80 lt;]
Atsakyti