Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Ne salonas Dervinga,bet Jurgita ir Egle jame dirbančios 4u.gif
Kaip kažkas ir pasisake svarbu ne salonas,o meistrai biggrin.gif thumbup.gif
Salonas,vieta,atmosfera jame tesudaro mano manymu 30% ,likusius meistras

P.s.čia truputi ne į temą,bet Ermitaže didelės nuolaidos gėlėms bigsmile.gif ,beje l.graži gėlė vadinama pinigų medžiu ar gėle stovi Bomonde ax.gif
Atsakyti
Laba,

gal kas buvot pas L. Žvirblyte FIGARO. Labai įdomu atsiliepimai , bo noriu užsirašyt pas ją rolleyes.gif
Atsakyti
Ryt bandysiu skambinti ir uzsirasyti kitai savaitei i Tony&Guy salona, tik nezinau pas kuri stilista. Gal kuri kerpates ir zinot kaina, bei meistra patartumet. Pirmam kartui noreciau tik apsikirpti, nes itariu kad su dazymu kainuos laaaaabai brangiai.
Atsakyti
Laba, visoms, ieškančioms idelų savo plaukams bigsmile.gif
Aš - viena iš tokių hihihi.gif
Gal porą metelių vaikščiojau pas Kęstą, bet, teisybę pasakius, užkniso tos beprotiškai ilgos eilės ir laukimas doh.gif Be to nemanau, kad negalėčiau atrasti kažko panašaus ir be toooookių eilių smile.gif
Skaitinėjau, skaitinėjau ir užsifiksavo koloristės Violetos vardas iš Simonos ax.gif Gal kas galėtų šviežiais įspūdžiais pasidalinti mirksiukas.gif ? Perskaičiau tik šią temą, tad labai daug info ir neradau apie ją.
O kirptis, kai jau reikės, įtariu, eisiu pas Vytą arba Paulių iš Simonos g.gif Tik, vėl gi, klausimėlis: ar nėra jie darbštuoliai spartuoliai, super plaukų trumpintojai biggrin.gif ? Nes mano plaukų ilgis iki pusės nugaros ir kažko super mandro jiems nereikia, tiesiog vis plaikyti gražų kirpimą ir jų natūralų kritimą, tad bijau, kad neiškarpytų žiauriai arba nenužarintų per daug cool.gif
Pasidalinkit patirtim, a flirt.gif
Atsakyti
IEskau savo dingusio kirpejo!! verysad.gif JIs yra Arturas is ARS LORETTA salono. pries keleta menesiu dar kirpausi pas ji, o dabar suzinojau, kad jis isejo is salono....Bet KUR. gal kas netycia pazistate ir zinote, kur jis siuo metu dirba...buc dekinga uz info smile.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau perleisti savo laika pas Lina Zvirblyte, balandzio 4. smile.gif
Gal kas nori? Jei ka, parasykite i az...
Atsakyti
Seku šią temą (net nežinau kodėl biggrin.gif) ir pastebiu etatines rašytojas , vis beieškančias Naujų meistrų smile.gif O dėl ko jūs jų ieškote? Dėl to , kad norite rasti TĄ TOBULĄ SAVO MEISTRĄ ar siekiate išbandyti VISUS ĮMANOMUS PROFUS? smile.gif Vat įdomu pasidarė smile.gif

Aš pati irgi laksčiau, krūvą meistrų išbandžiau, kol radau TĄ SAVO biggrin.gif Dabar jau apsiraminau ir bijau rizikuoti su kitais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 02 20, 12:35)
Seku šią temą (net nežinau kodėl biggrin.gif) ir pastebiu etatines rašytojas , vis beieškančias Naujų meistrų smile.gif O dėl ko jūs jų ieškote? Dėl to , kad norite rasti TĄ TOBULĄ SAVO MEISTRĄ  ar siekiate išbandyti VISUS ĮMANOMUS PROFUS? smile.gif Vat įdomu pasidarė smile.gif

Aš pati irgi laksčiau, krūvą meistrų išbandžiau, kol radau TĄ SAVO biggrin.gif Dabar jau apsiraminau ir bijau rizikuoti su kitais biggrin.gif


Tai tau pasiseke kad radai savaji, o as savojo tebeieskau. Nu neuzkabino manes nei Kestas, nei Tomas. O profus isbandyt g.gif , nemanau...
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 02 19, 21:03)
Ryt bandysiu skambinti ir uzsirasyti kitai savaitei i Tony&Guy salona, tik nezinau pas kuri stilista. Gal kuri kerpates ir zinot kaina, bei meistra patartumet. Pirmam kartui noreciau tik apsikirpti, nes itariu kad su dazymu kainuos laaaaabai brangiai.



aš ta patį mąstau ax.gif galvoju skambintis ir klausti ax.gif žinau, kad jei neapsispręsiu pas ką, eičiau pas rimą - iš matyto darbo spėju, kad nebūtų linkus nužarinti ekstremaliai biggrin.gif
Atsakyti
o kas buvot pas Zvirblyte/ kokie atsiliepimai? kainos?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2008 02 20, 14:27)
o kas buvot pas Zvirblyte/ kokie atsiliepimai? kainos?


Ilgu plauku kirpimas nuo 90 iki 130lt (mano zemiau nugaros, iskarpyti, tai visad moku 90lt). Plauku nedazau, tai tiksliu kainu nezinau, bet kelis kartus teko isgirst klientes, mokancias uz kirpima bei dazyma, tai budavo apie 240-270lt (kalbu apie ilgus plaukus).

kaip zmogus ji man labai patinka, sneki, paprasta, maloniai bendraujanti. kaip kirpeja esu ja taip pat patenkinta, po jos kirpimo plaukai puikiai "guli" ir lengva juos susitvarkyt. Kardinaliai kazko nekeicia, bet paprasius gal ir taip kirptu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 02 20, 11:35)
Seku šią temą (net nežinau kodėl biggrin.gif) ir pastebiu etatines rašytojas , vis beieškančias Naujų meistrų smile.gif O dėl ko jūs jų ieškote? Dėl to , kad norite rasti TĄ TOBULĄ SAVO MEISTRĄ  ar siekiate išbandyti VISUS ĮMANOMUS PROFUS? smile.gif Vat įdomu pasidarė smile.gif

Aš pati irgi laksčiau, krūvą meistrų išbandžiau, kol radau TĄ SAVO biggrin.gif Dabar jau apsiraminau ir bijau rizikuoti su kitais biggrin.gif

Aš tai kokius 6 metus pas tą patį kirpausi, nu atsibodo kažkaip ta pati ranka rolleyes.gif Tai va nusprendžiau išbandyti kitą meistrą , na bet nenorėjau eit pas bet kurį pasitaikiusį , todėl pasirinkau LŽ smile.gif O patix ar ne - bus matyt , ksakant " kas nerizikuoja.... "
QUOTE(Latelle @ 2008 02 20, 14:27)
o kas buvot pas Zvirblyte/ kokie atsiliepimai? kainos?

Galėsiu papasakot po kovo 13 d. biggrin.gif
QUOTE(mumrikas @ 2008 02 20, 14:48)
Ilgu plauku kirpimas nuo 90 iki 130lt (mano zemiau nugaros, iskarpyti, tai visad moku 90lt). Plauku nedazau, tai tiksliu kainu nezinau, bet kelis kartus teko isgirst klientes, mokancias uz kirpima bei dazyma, tai budavo apie 240-270lt (kalbu apie ilgus plaukus).

O, dėkui už info 4u.gif Pas mane ilgi plaukai , tai jau mąsčiau kiek čia man tų pinigėlių reiks skirt tam reikalui flirt.gif
Atsakyti