Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(wcb @ 2008 02 06, 19:52)

Ir dar domina kirpykla "Tango" ji yra prie zaliojo tilto, kalvariju gatvej. aciuks.gif


Na, kol buvau LT, paskutinuoju metu kirpdavausi pas Jefruzina is "Tango" (prirode sese biggrin.gif). Nesakyciau, kad daro stebuklus, bet, kaip sakoma, "turi ranka". Ja rekomenduociu tik tuo atveju, jei reikalingas nesudetingas kirpimas (t.y. galiuku pakirpimas, ar siaip lengvas iskarpymas), nes nezinau, kaip jai sekasi su modeliniais kirpimais unsure.gif . Kuom ji man patinka, tai kad pirmiausia atidziai isklauso, ko nori, pati siulo, ka galima padaryti su plaukais ir po jos kirpimo kaskart labai greit augdavo plaukai thumbup.gif (gal tik sutapimas). Pries metus mokedavau uz paprasta pakirpima 25 Lt, kokios dabar kainos, nezinau. Tiesa, ji nedazo, nes specializuojasi tik kirpimuose. Kiek zinau, turi nemaza istikimu klienciu rata, nes patekti pas ja nevisuomet greit iseina tongue.gif .
Atsakyti
O as visada kerpuosi kirpykloj prie lukiskiu aikstes, pas lidija ... Vat man ji parinko nerealu stiliu... Labai daug kirpyklu aplankiau...ir brangiu ir pigiu... norejau kirpciuku, ir man niekas nekirpo, sake, man netiks, ir plauku negadins.. O as vistiek norejau, ir net aiskiai isivaizdavau kaip atrodysiu... TAi galiausiai pataikiau pas Lidija, ir man ji pati tokius pasiule nukirpti... Tai neraliai dziaugiuosi, nes visai isvaizda pasikeite... o siaip pas ja ir nebrangu, ir ji labai komunikabili... Jau bus metai kai pas ja kerpuosi, ir kas man patinka, kad nors tik 4 kartus pas ja buvau, jau po pirmo karto atsimine, ko as noriu... TAi dabar kai ateinu, ji net nebeklausia ko noriu, tik nukerpa, o as bunu laaaabai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(plepuciuke @ 2008 02 17, 23:09)
O as visada kerpuosi kirpykloj prie lukiskiu aikstes, pas lidija ... Vat man ji parinko nerealu stiliu... Labai daug kirpyklu aplankiau...ir brangiu ir pigiu... norejau kirpciuku, ir man niekas nekirpo, sake, man netiks, ir plauku negadins.. O as vistiek norejau, ir net aiskiai isivaizdavau kaip atrodysiu... TAi galiausiai pataikiau pas Lidija, ir man ji pati tokius pasiule nukirpti... Tai neraliai dziaugiuosi, nes visai isvaizda pasikeite... o siaip pas ja ir nebrangu, ir ji labai komunikabili... Jau bus metai kai pas ja kerpuosi, ir kas man patinka, kad nors tik 4 kartus pas ja buvau, jau po pirmo karto atsimine, ko as noriu... TAi dabar kai ateinu, ji net nebeklausia ko noriu, tik nukerpa, o as bunu laaaabai patenkinta bigsmile.gif




O kurioj cia vietoj tiksliau? kiek kirpimas kainuoja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 02 16, 15:59)
Gal kuri is Jusu lanketes Pylimo 11 esanciame salone?ten dirba Tomas ir Stasys, drauge rekomendavo, tai uzsirasiau pas Stasi, man jis pasirode labai stilingas vyrukas  ax.gif  eisiu ketv pas ji  smile.gif  sake, kad labai gaili plauku ilgio ir siaip manau vyrai geriau kerpa, bo moteros kirpejos pavydi  rolleyes.gif

As ten nuolat lankausi 4u.gif Tomas nerealus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2008 02 18, 11:26)
As ten nuolat lankausi  4u.gif Tomas nerealus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



bigsmile.gif o placiau? kainos, sugebejimai? Noriu kokio crazy kirpimo smile.gif
Atsakyti
As mokejau 90lt uz dazyma viena spalva ir istiesinima/sugarbanojima,plius super kompanija ir smagu laika thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pas mane tai is viso 3 plaukai.. Tai kazko mandro nepridarysi su jais, todel ieskau kas gerai nukerpa silpnus, plonus plaukucius..
Gal kas galit patart? Nes viena, kai eini kirptis karcius, o visai kita - kai pukelius... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žalia ruta @ 2008 02 19, 09:33)
Pas mane tai is viso 3 plaukai.. Tai kazko mandro nepridarysi su jais, todel ieskau kas gerai nukerpa silpnus, plonus plaukucius..
Gal kas galit patart? Nes viena, kai eini kirptis karcius, o visai kita - kai pukelius...  blush2.gif



pas mane 4 plaukai ir dar kirpciukai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as kerpuosi Dervingos gr.stud.Jaksto 2,pas Jurgita,bet manau gali ir pas Egle pabandyti ltikrai liksi patenkinta darbu bigsmile.gif Kirpimas 40lt,manau nera nei brangu,nei l.pigu
daugiau jei noresi apie kainas pasiziurek www.dervinga.lt
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 02 19, 10:17)
pas mane 4 plaukai ir dar kirpciukai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
as kerpuosi  Dervingos gr.stud.Jaksto 2,pas Jurgita,bet manau gali ir pas Egle pabandyti ltikrai liksi patenkinta  darbu  bigsmile.gif Kirpimas 40lt,manau nera nei brangu,nei l.pigu
daugiau jei noresi apie kainas pasiziurek www.dervinga.lt

Tai va is Jusu reklamu ten ir zadejau... Bet as dar savo 2 is triju plaukus zadu pasviesint sruogelem, aisku, uz tai mama nulinciuos mane blush2.gif Tai noreciau itilpt i 100 lt.. ax.gif Visada savo gimtajame mieste pas savo fainaja kirpeja dalindavauas, bet sumasciau pakeist aplinka...

Atsakyti
Tikrai nesigailėsi....hihi wink.gifŽinok aš irgi lankiausi gr.studijoj"Dervinga"(na gerai,rekomendavo NASA".....hihi ),nors turiu gerus plaukus,labai jau kruopščiai Jurgita mane dažė,kirpo.... smile.gif Užrašiau vyrą.....ką tik buvo ir žinai liko labai patenkintas,nors irgi turi ne kokius plaukus,truputį plinka jau........hihi wink.gifMūsų kirpėja (dabar jau buvusi)dekretinėse ir labai sunkiai atradom kirpėją ir "Dervingos"gr.studiją.Ten tikrai dirba malonūs ir gerai savo darbą išmanantys žmonės,graži ir jauki aplinka wink.gif APSILANKYK...... drinks_cheers.gif
Atsakyti
hmm, buvo Rimdžiaus banga, po to Inga iš šilkinės bangos, po to Tomukas iš davines

o dabar salonas Dervinga? laugh.gif
Atsakyti
Na kai atsiranda kažkas naujo,kodėlgi ne? g.gif Aš tik išreiškiu savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti