Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Blue_rose @ 2008 02 12, 15:44)
Sveikutes...
perskaiciau visa tema  swoon.gif ir supratau,kad tikriausiai garbaniu cia komentaru nera..  ax.gif
As taip noriu surast gera kirpeja, kuri moketu ir garbanotus plaukus nukirpt gerai, zinau kad jiems daug kirpimu nera.. bet tikrai ne visi moka kirpt garbanes  blush2.gif
O taip norisi buti graziai ir pabrezt, ta ka turi geriausia  flirt.gif

AR KAS GALI REKOMENDUOT garbanems kirpeja?  bigsmile.gif
nes jau atsibodo kiekviena ryta stovet prie veidrodzio 15 minuciu  doh.gif



Mano draugė, garbanių garbanė, jau n metų kerpasi Bomonde pas Leną. Nukerpa ją labai gerai, ji sako kad jokia kita kirpėja su jos plaukais nesusitvarkydavo. Tiesa, nepigu ten tam salone. Neseniai buvau ten, tik pas kitą kirpėją Liudą - tai už kirpimą mokejau 120 lt, (kirpo 1 val 40 min). O už dažymą mokėjau 240 lt. Bet čia tokia suma gavos todėl, kad ne tik šaknis dažė, bet ir atspalvį dėjo, ir dar ampules gydomasias kažkokias. Bet užtat atrodau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2008 02 12, 20:18)
Mano draugė, garbanių garbanė, jau n metų kerpasi Bomonde pas Leną.  Nukerpa ją labai gerai, ji sako kad jokia kita kirpėja su jos plaukais nesusitvarkydavo. Tiesa, nepigu ten tam salone. Neseniai buvau ten, tik pas kitą kirpėją Liudą - tai už kirpimą mokejau 120 lt, (kirpo 1 val 40 min). O už dažymą mokėjau 240 lt. Bet čia tokia suma gavos todėl, kad ne tik šaknis dažė, bet ir atspalvį dėjo, ir dar ampules gydomasias kažkokias.  Bet užtat atrodau  thumbup.gif


Niu man Bomond netoli darbo - butu labai patogu... tik va kainele ax.gif aisku, uz gera kirpima gal ir verta tiek moket.... bet ne visada tiek galiu sau leisti.. blush2.gif

Jeigu nieko nerasiu daugiau, gal nueisiu pabandyt, jeigu mane labai apzaves bigsmile.gif tai ir nebeskaiciuosiu lotuliukas.gif


O tai uz dazyma 240lt moki, bet cia be jokiu kirpimu? ir viena spalva dazo ar keliom? o kokios firmos dazais dazo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 02 13, 12:33)
Niu man Bomond netoli darbo - butu labai patogu... tik va kainele  ax.gif  aisku, uz gera kirpima gal ir verta tiek moket.... bet ne visada tiek galiu sau leisti..  blush2.gif

Jeigu nieko nerasiu daugiau, gal nueisiu pabandyt, jeigu mane labai apzaves  bigsmile.gif  tai ir nebeskaiciuosiu  lotuliukas.gif
O tai uz dazyma 240lt moki, bet cia be jokiu kirpimu? ir viena spalva dazo ar keliom? o kokios firmos dazais dazo?  ax.gif



Gali pabandyti,jei salia Bomondo dirbi, uzsukti i Dervingos gr.stud.Jaksto 2,
pas Jurgita,manau liksi patenkinta ne tik darbu,bet kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 02 13, 12:33)
Niu man Bomond netoli darbo - butu labai patogu... tik va kainele  ax.gif  aisku, uz gera kirpima gal ir verta tiek moket.... bet ne visada tiek galiu sau leisti..  blush2.gif

Jeigu nieko nerasiu daugiau, gal nueisiu pabandyt, jeigu mane labai apzaves  bigsmile.gif  tai ir nebeskaiciuosiu  lotuliukas.gif
O tai uz dazyma 240lt moki, bet cia be jokiu kirpimu? ir viena spalva dazo ar keliom? o kokios firmos dazais dazo?  ax.gif


Ten šiaip šaknų dažymas apie 120 - 130 lt kainuoja. Man dar atspalvį dėjo, tai jis apie 60 lt, ir apmules 3, tai jos po 20 lt atrodo, tai ir susidarė tokia suma. Dar priedo mano plaukai ilgi, tai gal daugiau ir priemonių išėjo.
O mano draugė, kai jau daug metų ten vaikšto, tai būna pas ją visokių laikų, jeigu neleidžia finansai tai dažo plaukus pati, o pas Lena eina tik kirptis. O jei viskas gerai su pinigais, tai ir kerpas ir dažos ten. Dažo jie su Goldwell dažais.
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 02 13, 12:55)
Gali pabandyti,jei salia Bomondo dirbi, uzsukti i Dervingos gr.stud.Jaksto 2,
pas Jurgita,manau liksi patenkinta ne tik darbu,bet kaina 4u.gif



BEJE TEN IRGI DAZO SU GOLDWELL bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2008 02 13, 14:15)
BEJE TEN IRGI DAZO SU GOLDWELL bigsmile.gif


as kaip tik apie sita dervingo salona ieskojau informacijos.... ax.gif
Bet ji gal neseniai atsidariusi g.gif kad isviso nieko per visa google tongue.gif

tai ten man isviso panosej.
O kokios ten kainos kirpimu? ten pati ten kerpiesi?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 02 13, 16:19)
as kaip tik apie sita dervingo salona ieskojau informacijos....  ax.gif
Bet ji gal neseniai atsidariusi  g.gif  kad isviso nieko per visa google  tongue.gif

tai ten man isviso panosej.
O kokios ten kainos kirpimu? ten pati ten kerpiesi?



neseniai atradau pati,sake neseniai atsidare bigsmile.gif
o apie kainas gali pasiziureti ant vizitkes nurodytas tinklapis www.dervinga.lt
siaip jau kazkas irgi klause apie si salona,pasiskaityk ankstesnese temose
Atsakyti
Paziurekit kokia juokinga Dervingoj akcija - dirbantiems jaksto/gedimino pr. - 10 proc. nuolaida doh.gif Kas cia per diskriminacija blink.gif
Bet vistiek gundaus nueitu i ja... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žalia ruta @ 2008 02 14, 10:03)
Paziurekit kokia juokinga Dervingoj akcija - dirbantiems jaksto/gedimino pr. - 10 proc. nuolaida  doh.gif Kas cia per diskriminacija  blink.gif
Bet vistiek gundaus nueitu i ja...  ax.gif



manau nori taip pritraukti zmones,kurie salimais dirba biggrin.gif
bet man tai gerai,vis pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2008 02 13, 15:19)
as kaip tik apie sita dervingo salona ieskojau informacijos....  ax.gif
Bet ji gal neseniai atsidariusi  g.gif  kad isviso nieko per visa google  tongue.gif

tai ten man isviso panosej.
O kokios ten kainos kirpimu? ten pati ten kerpiesi?



Sveikos. Pamaciau, kad apie dervingos salona kalbat. As ten jau buvau. Nezinau, kada atsidare - as ten ne taip daznai vaikstau. Bet man patiko smile.gif . Kirpausi ir daziausi pas Jurgita. Spalva labai gerai parinko ir nukirpo neblogai. Kainos, sakyciau, tikrai ne per dideles.
Atsakyti
QUOTE(irena.rackauskiene @ 2008 02 14, 17:15)
Sveikos. Pamaciau, kad apie dervingos salona kalbat. As ten jau buvau. Nezinau, kada atsidare - as ten ne taip daznai vaikstau. Bet man patiko  smile.gif . Kirpausi ir daziausi pas Jurgita. Spalva labai gerai parinko ir nukirpo neblogai. Kainos, sakyciau, tikrai ne per dideles.


O kiek konkrečiai mokėjote?
Atsakyti
QUOTE(ajana @ 2008 02 14, 20:24)
O kiek konkrečiai mokėjote?



Uz viska butu reikeje 96 lt moket, bet dave 10% nuolaida - dirbu netoliese.
Atsakyti