Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Simutev @ 2007 12 04, 14:08)
Laba. Gal galima placiau apie Jurga kur netoli balto tilto? smile.gif


as pas ja ejau klaipedoje, poto ji atsikele i vilniu, o vilniuje as turejau kt kirpeja, bet uzsimaniau pas Jurgita vel, pasukau jai vakar tai jos prie baltojo tilto isaiskejo kad ji dirba Simonoje juozapaviciaus g, dabar issigandau kokios ten kainos? mano tiesus ilgi siek tiek pakarpyti tamsiai rudi plaukai, noriu grifkos gal ir pakeist spalva, kiek cia man kainuos? g.gif ir skaiciau pries tai atsiliepimus kazkas nepatenkintas ja buvo? blink.gif
QUOTE(noraxxx @ 2007 12 04, 17:31)
Pirmadieni buvau Bomonde pas Liuda, tai pirma karta buvau patenkinta 100proc. (esu priekabi tongue.gif ) is karto jauciasi, kad profe  thumbup.gif , nieko aiskinti nereikia, pati mato puikiausiai kas tau tinka kas ne. Labai patarciau nueiti tiems, kas nori pasikeisti ar tik iesko savo stiliaus. Kainos tai atitinkamos - 250Lt. standartine stavke uz kirpimas + dazymas.
Uzsirasyti laaabai sunku, pvz. siais metais jau laisvu vietu nera. Tai as jau kitiems metamas is karto uzsirasiau.

as ir labai priekabi, bet jei tos Liudos tiek laukt, nu negaliu as , man dabar reikia biggrin.gif
Atsakyti
oho blink.gif kainos kokios ir eiles doh.gif surizikuociau nueiti pas ja, nes kaip tu ir rasei, ieskau savo stiliaus, nezinau, kas tiktu ir pan. Bet kad planavau pasikeisti iki Kaledu, nesulauksiu as kitu metu doh.gif
[/quote]

Manau gali surizikuoti pas kokia kita uzsirasyti, kiek zinau ten visi profisionalai dirba su tarptautine patirtimi. Tik neeik pas Lena ir Rasele, jos salono seimeninkes ir kiek zinau ima dar daugiau, nors jeigu pajamos leidzia.. tai kodel gi ne.. Dirba ir pora vyruku, kam labiau pas vyrus patinka kirptis, as tai asmeniskai drovi, kazkaip pasimetu vyro rankose wub.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 12 05, 11:41)
nu, pasiskūsiu. kadangi pas nieką kitą neinu tik pas K.R. , tai jį ir paskūsiu biggrin.gif
Važiavau į vieną bolių ir paprašiau , kad gražią padarytų. Sakiau, kad į kita LT gaą trenkiuosi ir ilgai plaukai turės išsilaikyti. Sugarbanavo.
Garbanų nespėjau net nuvežti į įvykio vietą.
Per kokias 4valandas galutinai išsileido ir liko nei tai lygūs, nei tai garbanoti plaukai. Nu negražiai, vien žo.
Jis mane jau buvo garbanavęs ir kitus kartus plaukai išsilaikydavo. Nžn. kas čia kam (plaukams ar K.R) atsitiko..
Bet šiaip viskas faina buvo. Išlydėdamas dar pasiūlė kaip dažytis etc. Fainas jis.
Ir nors va, biškutį pašiko taip nemažai - grįšiu. Tai dar vienas įrodymas, kad mes dažniausia perkam ne pačią paslaugą o paslaugos PARDAVIMĄ biggrin.gif

Tai kita karta kai pas ji nueisi, tai ir pasakyk jam. Manau kita karta atidziau ziures. Nes cia kaip taisykle, kai tik meistras pajunta klientu antpludi, truputi atsipalaiduoja. mirksiukas.gif

Atsakyti
O idomu, ar galim taip butu nuvaryti pas K.R ir pabandyti (be isankstinio uzsakymo) susitarti del pvz. plauku istiesinimo ta pacia diena, kaip manot ar priimtu? O beja kiek kainuoja tik plauku istiesinimas, ar sugarbiniavimas pas ji? Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2007 12 05, 10:41)
nu, pasiskūsiu. kadangi pas nieką kitą neinu tik pas K.R. , tai jį ir paskūsiu biggrin.gif
Važiavau į vieną bolių ir paprašiau , kad gražią padarytų. Sakiau, kad į kita LT gaą trenkiuosi ir ilgai plaukai turės išsilaikyti. Sugarbanavo.
Garbanų nespėjau net nuvežti į įvykio vietą.
Per kokias 4valandas galutinai išsileido ir liko nei tai lygūs, nei tai garbanoti plaukai. Nu negražiai, vien žo.
Jis mane jau buvo garbanavęs ir kitus kartus plaukai išsilaikydavo. Nžn. kas čia kam (plaukams ar K.R) atsitiko..
Bet šiaip viskas faina buvo. Išlydėdamas dar pasiūlė kaip dažytis etc. Fainas jis.
Ir nors va, biškutį pašiko taip nemažai - grįšiu. Tai dar vienas įrodymas, kad mes dažniausia perkam ne pačią paslaugą o paslaugos PARDAVIMĄ biggrin.gif

as tai girdejau, kad labai plauku paklusnumas priklauso nuo menulio faziu ir nuo menesiniu blush2.gif blush2.gif Sako, geriau neit kirptis per menesines blush2.gif Nesilaiko tuomet sukuosenos, plaukai nepaklusnus...Gal ir tau taip buvo? blush2.gif

QUOTE(noraxxx @ 2007 12 05, 15:22)
Manau gali surizikuoti pas kokia kita uzsirasyti, kiek zinau ten visi profisionalai dirba su tarptautine patirtimi. Tik neeik pas Lena ir Rasele, jos salono seimeninkes ir kiek zinau ima dar daugiau, nors jeigu pajamos leidzia.. tai kodel gi ne.. Dirba ir pora vyruku, kam labiau pas vyrus patinka kirptis, as tai asmeniskai drovi, kazkaip pasimetu vyro rankose wub.gif

Koks mielas paskutinis sakinys blush2.gif biggrin.gif Na gal ir bandysiu ten, tik nesu dar kirpusis Bomond'e, tai siek tiek baugu...Jau susizinojau, kad jis randasi Smetonos g. 7, bet vistiek nelabai isivaizduoju, kaip ji rasti...Gal gali nupasakot kaip nors? 4u.gif


P.S. Jei kas turit atsiliepimu apie Figaro, Femina Bona ir Eslauda salonus, vis dar baisiai laukiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 05, 17:21)
Koks mielas paskutinis sakinys  blush2.gif  biggrin.gif  Na gal ir bandysiu ten, tik nesu dar kirpusis Bomond'e, tai siek tiek baugu...Jau susizinojau, kad jis randasi Smetonos g. 7, bet vistiek nelabai isivaizduoju, kaip ji rasti...Gal gali nupasakot kaip nors? 4u.gif 


Bomondas yra pries Pramogu banka. Ant kampo su lyg Stulginskio gatve.
Olegas pas juos fainas vyriukas, girdejau nemazai pagyru, pati galvoju pabandyti, kai Raseles kada nebus. Jis mano vyra kerpa, tai labai patenkintas lieka (o kirpimui laaabai priekabus)
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 12 05, 18:34)
Bomondas yra pries Pramogu banka. Ant kampo su lyg Stulginskio gatve.
Olegas pas juos fainas vyriukas, girdejau nemazai pagyru, pati galvoju pabandyti, kai Raseles kada nebus. Jis mano vyra kerpa, tai labai patenkintas lieka (o kirpimui laaabai priekabus)

A tai cia prie Rotuses aikstes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 12 05, 19:34)
Bomondas yra pries Pramogu banka. Ant kampo su lyg Stulginskio gatve.
Olegas pas juos fainas vyriukas, girdejau nemazai pagyru, pati galvoju pabandyti, kai Raseles kada nebus. Jis mano vyra kerpa, tai labai patenkintas lieka (o kirpimui laaabai priekabus)


Bomonde dirba nuostabus kirpejas Vardan , super vyrukas thumbup.gif
Atsakyti
Klausykit o su kokais dazais dazo Bomonde? Kokia firma?

Ir Vytas is Simonos dirba Juozapaviciaus g?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 05, 18:51)
A tai cia prie Rotuses aikstes?  g.gif


nea, kazkodel ir mano sese norejo prie Vokieciu gatves ieskoti biggrin.gif
Smetonos gatve iseina is Jogailos lygiagreciai Gedimino prospektui
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 12 05, 23:50)
nea, kazkodel ir mano sese norejo prie Vokieciu gatves ieskoti biggrin.gif
Smetonos gatve iseina is Jogailos lygiagreciai Gedimino prospektui

hm g.gif na jei labai noresiu, rasiu biggrin.gif 4u.gif
As ten ziurejau kainas, tai paprastas kirpimas 10-20 Lt blink.gif o modelinis 30-70 lt. Gal zinai kuom skiriasi sie dalykai ir kuri geriau rinktis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 12 05, 23:39)
Klausykit o su kokais dazais dazo Bomonde? Kokia firma?


Su Goldwell dazo. Sake, kad ar net 8 metus su Wella daze, bet dabar jau atsisake.

QUOTE(begike @ 2007 12 06, 00:29)
hm  g.gif  na jei labai noresiu, rasiu  biggrin.gif  4u.gif 
As ten ziurejau kainas, tai paprastas kirpimas 10-20 Lt  blink.gif  o modelinis 30-70 lt. Gal zinai kuom skiriasi sie dalykai ir kuri geriau rinktis?  4u.gif


Na kainos ten pas meistrus (nezinau, kaip jie ten juos klasifikuoja) tokios: kirpimas 170lt, kirpimas+dazymas 280lt. Pabandyk jiems paskambinti ir paklausti, gal pas ka pigiau. Vyrukai Olegas ir Vardan jau tikriausiai skaitosi kaip auksciausios kvalifikacijos, nes ar ne abu yra Auksines zirkles laimeje? noraxxx minejo Liuda ten maziau ikainuota.
Atsakyti